Autor Wątek: Liga włoska. Nieco więcej na temat tej niesamowitej ligi : )  (Przeczytany 165961 razy)

Patrikos

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 120
Odp: Liga włoska. Nieco więcej na temat tej niesamowitej ligi : )
« Odpowiedź #60 dnia: Kwietnia 09, 2012, 13:15:17 pm »
Czyli jest ta transmisja gdzieś? :) bo nie chce mi się szukać :P

użyszkodnik

  • Administrator
  • Kadet/-ka
  • *
  • Wiadomości: 224
Odp: Liga włoska. Nieco więcej na temat tej niesamowitej ligi : )
« Odpowiedź #61 dnia: Kwietnia 09, 2012, 13:18:48 pm »
o 17:25 jest jakaś transmisja z play off, ale nie wiem jaki mecz..
tak dla przypomnienia, na cyfrowym polsacie rai sport jest na 172 kanale

Linka20

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1607
Odp: Liga włoska. Nieco więcej na temat tej niesamowitej ligi : )
« Odpowiedź #62 dnia: Kwietnia 09, 2012, 13:27:21 pm »
Andreoli Latina - Casa Modena - godz. 17:30 - Rai Sport 1

EDIT

Latina w półfinale  8) Brawo Jarosz, brawo Prandi, brawa dla całego zespołu.

Kolejny dobry mecz Jarosza - 11 punktów, 2 asy i 53% w ataku (9/17), nie popełnił w tym elemencie bezpośrednio żadnego błędu, dwa razy został zablokowany.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 09, 2012, 20:03:48 pm wysłana przez Linka18 »

mar!usz1000

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 303
Odp: Liga włoska. Nieco więcej na temat tej niesamowitej ligi : )
« Odpowiedź #63 dnia: Kwietnia 10, 2012, 15:23:46 pm »
Jarosz gra sezon życia w lidze włoskiej, a tym czasem okazuje się, że może go zabraknąć w kadrze.
Cytuj
Mając w kieszeni awans, doszliśmy z trenerem Silvano Prandim do wniosku, że lepiej nie ryzykować moim zdrowiem. Od ponad miesiąca mam pewne kłopoty, o których nie chcę mówić, by nie zapeszać. Twardy jestem i wytrzymam do końca ligi włoskiej, a po powrocie do kraju oddam się w ręce lekarzy. Wiadomo, jak ważny czeka nas sezon.
Problemy ma wielu siatkarzy, ale z tej wypowiedzi widać, że to raczej coś poważnego. Trzymam za niego kciuki bo przy naszych problemach z atakującymi to by była olbrzymia strata :(
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 10, 2012, 15:30:07 pm wysłana przez mar!usz1000 »

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: Liga włoska. Nieco więcej na temat tej niesamowitej ligi : )
« Odpowiedź #64 dnia: Kwietnia 12, 2012, 17:54:34 pm »
Dzisiaj o 20:30 na Eurosport 2 transmisja z półfinału: Trentino- Latina!

Linka20

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1607
Odp: Liga włoska. Nieco więcej na temat tej niesamowitej ligi : )
« Odpowiedź #65 dnia: Kwietnia 13, 2012, 11:50:24 am »
Latina przegrała 0:3 chociaż w pierwszym secie miała już setową w górze. Szkoda. Słaby mecz Jarosza - 26%, w drugim secie zastąpił go Troy. Juantorena i Kazijski (MVP) ponad 70% w ataku  :o

Zdenerwowałam się wczoraj - Macerata przegrała z Cuneo 1:3. Igor zagrał dobrze w pierwszym secie potem to już była kompletna padaka. To samo Travica, już myślałam że go pochwalę a on w drugim secie takie cyrki wyczyniał że głowa mała. Savani zepsuł chyba z 7/10 zagrywek  :o , tak ten sam Savanii co tyle asów potrafi w jednym meczu zaserwować. Wczoraj chyba pobił rekord zepsutych zagrywek Kurka. Kolokwialnie mówiąc zagrał totalny piach.


Jedyny pozytyw to dobra gra Ngapetha - świetnie w ataku, świetnie z pipe'a. MVP - Grbić, ładnie rozgrywał. Henno o wiele lepszy od Exigi.

W meczu 0 5 miejsce Sisley w trzech setach pokonał Rome a Piacenza Monze - bez De Cecco i Conte, nawet Nikić nie grał więc chyba to nikogo nie dziwi.


Czekam na kolejne mecze i pobudkę Maceraty.

Linka20

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1607
Odp: Liga włoska. Nieco więcej na temat tej niesamowitej ligi : )
« Odpowiedź #66 dnia: Kwietnia 22, 2012, 20:21:05 pm »
Macerata Mistrzem Włoch!

To jest mój dzień - najpierw Reska, teraz Lube!

Było tak jak podczas Pucharu Włoch tylko wynik na odwrót. Macerata grała w dwóch pierwszych setach koszmarnie, potem odpalili. Tie break genialny na kosmicznym poziomie. 22:20 dla Lube (sędzia się pomylił po ataku Kazijskiego).

Juantorena miał skurcze mięśni, ledwo chodził ale co to Radostina obchodzi. Soko zagrał świetnie, ale w Lube rewelacyjnie zagrał Kovar! Igor, Kovar i Parodi - oni odpalili w tie breaku. Świetna zmiana Pajenka.

Jestem taka szczęśliwa! Mina Stojczewa - widok bezcenny.

Brawo Lube!

weronikaaa

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 99
Odp: Liga włoska. Nieco więcej na temat tej niesamowitej ligi : )
« Odpowiedź #67 dnia: Kwietnia 22, 2012, 20:23:44 pm »
Nie sądziłam, że Lube podniesie się po bęckach, jakie dostali w drugim secie. Juantorena zaczął kuleć w tie-breaku, a i tak pozostał na boisku, twardy gość ;) W ostatnim secie zadecydowały właściwie niuanse, zespoły szły punkt za punkt, później Macerata wyszła na prowadzenie 12:10, aby później stracić je i przegrywać 12:13... Dużo zwrotów akcji, oba zespoły miały po kilka piłek meczowych, ale ostatecznie błąd Kazijskiego spowodował wygraną Lube. Brawa dla Maceraty, tak, jak Linka napisała, tie-break na świetnym poziomie, naprawdę warto było oglądać.

biancorossa

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 279
Odp: Liga włoska. Nieco więcej na temat tej niesamowitej ligi : )
« Odpowiedź #68 dnia: Kwietnia 22, 2012, 20:31:50 pm »
Mecz zakończył błąd, którego tak naprawdę nie było. Szkoda, że sędzia nie pozwolił, aby ten pojedynek zakończył się czysto sportowo.
Wiara w zwycięstwo źródłem sukcesu.

Linka20

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1607
Odp: Liga włoska. Nieco więcej na temat tej niesamowitej ligi : )
« Odpowiedź #69 dnia: Kwietnia 22, 2012, 20:37:27 pm »
Igor na odchodne wygrywa ligę - coś pięknego  8)

A jaką zagrywkę miał dziś Parodi! Świetną. Sava się spalił, ale Kovar i Simone dali radę. Nawet Travica wytrzymał, a bałam się że szybko się spali. Popełnił kilka baboli oczywiście ale skoro nawet ja go chwalę to naprawdę zagrał nieźle.

Trochę obrona dzisiaj w Lube kulała a w pierwszych dwóch setach Trentino szło w blokach na jakiś rekord.


Sędzia też człowiek - myli się. pewnie jakby było w drugą stronę to bym się porządnie wkurzyła. No cóż, niech wezmą przykład z nas - challenege. I tak sędzia wytrzymał napięcie, nie pozwolił na dyskusje.

Tego tie breaka to sobie chyba nagram - genialny.