Autor Wątek: SSPS w obliczu rasizmu  (Przeczytany 23823 razy)

Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: SSPS w obliczu rasizmu
« Odpowiedź #30 dnia: Marca 21, 2008, 09:41:06 am »
Jak Madziary mąż ma być honorowym członkiem klubu za to co Ona nam zrobiła to daje słowo ja się z niego WYPISUJE!!! Poprostu za takie coś ja nie moge stać obok kogoś co zrobił taką afere!Bo co będzie nastepnym razem jak będzie konflikt może zostatnie prezesem???
Tu się niestety zgodzę z Lolo, nawet nie wyobrażam sobie jak można wrócić do ludzi których bezpodstawnie wyzywa się od rasistów oraz działa na niekorzyść stowarzyszenia. Jak można mówić że się kocha Resovie i iść do gazety aby zrujnować wizerunek zarówno SSPSu jak i samego klubu. Nie można było zadzwonić do Pędzla, umówić się na spotkanie i pogadać ? To aż takie trudne ? W Polsce zapanowała jakaś dziwna moda na załatwianie spraw przez prasę  :-\

Olala

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 31
Odp: SSPS w obliczu rasizmu
« Odpowiedź #31 dnia: Marca 21, 2008, 10:53:32 am »
W Polsce zapanowała jakaś dziwna moda na załatwianie spraw przez prasę  :-\
Tym jest mi bardziej przykro, że nie jest to obca osoba... Znamy się już kupę czasu i nie pojmuję, jak można było zrobić coś takiego :-\ Im więcej wiem, tym mniej rozumiem całą tą sytuację... CHORE! A jeśli jeszcze pojawi się telewizja... Brak słów na to wszystko

Aga;)

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 57
Odp: SSPS w obliczu rasizmu
« Odpowiedź #32 dnia: Marca 21, 2008, 11:08:57 am »
Jak Madziary mąż ma być honorowym członkiem klubu za to co Ona nam zrobiła to daje słowo ja się z niego WYPISUJE!!! Poprostu za takie coś ja nie moge stać obok kogoś co zrobił taką afere!Bo co będzie nastepnym razem jak będzie konflikt może zostatnie prezesem???
Tu się niestety zgodzę z Lolo, nawet nie wyobrażam sobie jak można wrócić do ludzi których bezpodstawnie wyzywa się od rasistów oraz działa na niekorzyść stowarzyszenia. Jak można mówić że się kocha Resovie i iść do gazety aby zrujnować wizerunek zarówno SSPSu jak i samego klubu. Nie można było zadzwonić do Pędzla, umówić się na spotkanie i pogadać ? To aż takie trudne ? W Polsce zapanowała jakaś dziwna moda na załatwianie spraw przez prasę  :-\

Tutaj też się zgodzę z przedmówcami. Nie wyobrażam sobie tej sytuacji. Im więcej wiem na ten temat, tym bardziej się dziwię. A życie nie wygląda tak, jak pierwsze strony gazet.

Wydaje mi się, że polsat nie przemilczy tej sprawy, także jeśli ktoś jeszcze o tym nie słyszał, to będzie miał "niespodziankę" w Święta. :( Zostaje tylko mieć nadzieję, że będą chcieli porozmawiać z drugą stroną konfliktu.

Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: SSPS w obliczu rasizmu
« Odpowiedź #33 dnia: Marca 21, 2008, 11:32:22 am »
a dziennikarzy dalej szaleje  :o Tą kobiete ce...e nadinterpretacja wypowiedzi oraz brak wiedzy   >:(
Cytat: Nowiny
Prezes obiecuje także podjęcie działań, które mają doprowadzić do zmian w regulaminie stowarzyszenia tak, aby każdy, bez względu na pochodzenie i kolor skóry, mógł być jego członkiem.

Dokładny fragment z oświadczenia SSPSu
Cytat: Oświadczenie SSPSu
Aby na przyszłość nie dopuścić do powstania podobnych problemów podjęliśmy kroki mające na celu przedstawienie członkom SSPSu propozycji zmiany regulaminu.

Z statutu SSPSu
Cytat: Statut SSPSu
§ 12.

Członkiem zwyczajnym Stowarzyszenia może zostać osoba fizyczna posiadająca obywatelstwo polskie lub cudzoziemiec mający stałe miejsce zamieszkania na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej, która:

* posiada pełną zdolność do czynności prawnych i nie jest pozbawiona praw publicznych
* jest zainteresowana udziałem w działaniach Stowarzyszenia wyrazi wolę przynależności do Stowarzyszenia, wpisując się na listę członków, składając wniosek o przyjęcie w poczet członków Stowarzyszenia i zaaprobowaniu Go przez dwóch członków Zarządu.

« Ostatnia zmiana: Marca 21, 2008, 11:35:48 am wysłana przez Piotras »

poyjla

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 362
  • Rzeszowianka
Odp: SSPS w obliczu rasizmu
« Odpowiedź #34 dnia: Marca 21, 2008, 11:41:37 am »
Przepraszam, ale czego teraz Dwojka Zainteresowanych oczekuje, ze ludzie beda im bic brawo ? Osobiscie nie wyobrazam sobie calej tej sytuacji. Bardzo mozliwe, ze na hali znajda sie ludzie, ktorzy w tym czasie beda np. gwizdac, 'buczec' - wszystko to pojdzie po raz kolejny w swiat i plama nr 2, chociaz wiekszej, jak jest byc juz nie moze...
:: Bez Kibiców nie ma sportu ::

użyszkodnik

  • Administrator
  • Kadet/-ka
  • *
  • Wiadomości: 224
Odp: SSPS w obliczu rasizmu
« Odpowiedź #35 dnia: Marca 21, 2008, 13:19:17 pm »
wpadło mi w ręce coś takiego na temat autorki artykułu:

Cytuj
Z artykułu Małgorzaty Froń czytelnik może wysnuć wniosek, że funkcjonowanie gammakamery "zawisło" w Narodowym Funduszu Zdrowia, a co gorsza, zależne jest od widzimisię jakiegoś urzędnika.
Gdyby nie informacje, które otrzymała autorka od NFZ, można by jej zarzucić najwyżej niedbalstwo. Gdy jednak zestawimy efekt końcowy z materiałami wyjściowymi, trzeba podejrzewać złą wolę lub szukanie sensacji za wszelką cenę.

Cytuj
Nie najlepiej o dziennikarskiej rzetelności świadczy również fakt, że redaktor Małgorzata Froń nie zamieściła pełnego stanowiska oddziału odnośnie kontraktowania na 2007 r., a dokonane skróty zniekształciły sens

źródło: http://www.nfz-rzeszow.pl/media.php
« Ostatnia zmiana: Marca 21, 2008, 13:22:42 pm wysłana przez siGurd87 »

Maciejos

  • SSPS Resovia
  • Kadet/-ka
  • *
  • Wiadomości: 155
Odp: SSPS w obliczu rasizmu
« Odpowiedź #36 dnia: Marca 21, 2008, 13:26:06 pm »
Już w co drugiej gazecie o tym pisze, o portalach internetowych nie wspomne. Narazie telewizja się tym nie interesowała, zobaczymy jak długo....

banan

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 150
Odp: SSPS w obliczu rasizmu
« Odpowiedź #37 dnia: Marca 22, 2008, 10:18:30 am »
Już w co drugiej gazecie o tym pisze, o portalach internetowych nie wspomne. Narazie telewizja się tym nie interesowała, zobaczymy jak długo....

Do dzisiaj, jak Polsat zagości w Rzeszowie...

Fajnam

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 111
Odp: SSPS w obliczu rasizmu
« Odpowiedź #38 dnia: Marca 22, 2008, 10:30:35 am »
Już w co drugiej gazecie o tym pisze, o portalach internetowych nie wspomne. Narazie telewizja się tym nie interesowała, zobaczymy jak długo....

Do dzisiaj, jak Polsat zagości w Rzeszowie...

jesli bedzie pan mielewski to napewno cos o tym wspomni   :P

banan

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 150
Odp: SSPS w obliczu rasizmu
« Odpowiedź #39 dnia: Marca 22, 2008, 11:42:41 am »
Ja nie rozumie dlaczego ona zatakowała całe stowarzyszenie i klub(który podobno tak kocha) na 1 stronie w gazecie. I załatwia przez prasę prywatną sprawę. Bo o skandalu to można by było mówić jakby został obrzucony bananami, albo znaczna część kibiców kazała mu się wynieśc. A tu w nie do końca wyjaśnionych okolicznościach porzarli się z Pestką i jest aferta jak to WSZYSCY KIBICE RESOVIA to rasiści.
A jako jedyni mamy czarnoskórego zawodnika w lidze i jakoś nie było żadnych problemów z tym i nawet on sam w gazetach w wywiadach mówi, że podoba mu się w POLSCE.

?!