Autor Wątek: Doping na Skrę  (Przeczytany 6157 razy)

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Doping na Skrę
« Odpowiedź #10 dnia: Listopada 14, 2008, 18:58:47 pm »
Cytuj
moze jakies angielskie żeby wszyscy zawodnicy rozumieli transparent ? włącznie z Travicą(bez podtekstów) Język

no mógłby być angielski i też właśnie wmyślałem o Travicy żeby chłopa troszkę podbudować
( chodziarz może mu to nie potrzebne ) 
ale nic mi ciekawego nie przychodzi do głowy
...wiecie tak myślę że samo słowo SKRA ma już wiele podpowiedzi do fajnego hasła
tzn: "w tym meczu polecą skry"   albo  "Tu zabraknie wam (i)skry !!!"
albo   "Nabijemy skrę na Igłę"

*trzeba myśleć w tym kierunku krótkie trafne i chwytliwe
Może to nie odkrywcze .... ale "Sprzedam wkładki do butów"

sovik

  • Gość
Odp: Doping na Skrę
« Odpowiedź #11 dnia: Listopada 14, 2008, 19:34:46 pm »
a ja stary alkoholik podrzucę: Finlandia doda Ci skrzyyyyydeł!!! ;-))

pawelek44

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 93
Odp: Doping na Skrę
« Odpowiedź #12 dnia: Listopada 14, 2008, 20:17:04 pm »
poSKRAmiać - bezcenne  :)

Carpyook

  • SSPS Resovia
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 848
Odp: Doping na Skrę
« Odpowiedź #13 dnia: Listopada 15, 2008, 23:26:18 pm »
Cytuj
poSKRAmiać - bezcenne

To bardzo fajne jest, ale równie dobrze mogliby je wywiesić kibice Skry :) Działa w obie strony...

fanzwawy

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1129
Odp: Doping na Skrę
« Odpowiedź #14 dnia: Listopada 16, 2008, 13:45:57 pm »
Pozwoliłem sobie otworzyć nowy wątek
Doping na Skrę.

Jakie propozycje transparentu - transparentów?
Swietny był: Bądź wielki bij mleko.
A co na Skrę?
Przydałby się także wspierąjacy drużynę, że jesteśmy z nimi mimo klopotów, że wierzymy w sukces.
A coś ze śpiewów, okrzyków?

My nie, my nie, my nie, my nie,
my nigdy nie poddamy się, Resovia! :)

A może bys tak sam coś zrobił to wcale dużo nie kosztuje napewno mniej jak przyjechanie z Wawy do Rzeszowa . Bo gadać kazdy potrafi ale zrobić to nie ma kto. Spodobało mi sie że ludzie sami już coś robią np ostatnio na meczu z metalurgiem na przeciwko KK była mała sektorówka , na meczu z Mostostalem transparent dla Mikko. SZACUNEK DLA TYCH LUDZI .
Zreszta jeżeli ktos jest za RESOVIA to kibicuje z nimi na wyjeżdzie w jej sektorze , a nie siedzi obok .

A tak pozatym to czekamy na to piwo z Warszawy po wygranym meczu 3-0 :)

1. No, coż, na pewno znasz lepiej sytuację, skoro twierdisz, że ,,zrobić nie ma kto'' - chociaż ja bardziej wierzę w rzeszowskich kibiców.
2. Owszem, przyjechałem na mecz z Warszawy (znasz jeszcze kogoś takiego?) na dodatek zostawiając pilne i ważne obowiązki zawodowe. Ale zdaje się zobię jeszcze transparent  :)
Jak chcesz podjąć wyzwanie - to Ty zaproponuj swój, OK? ;)
3. Owszem, podzielam opinię, że to fajnie, że i inni ludzie zaczynają się bawić robiąc transparenty.
4. Co do kibicowania w sektorze - tak sie składa, że na meczu z Politechniką byłem z pewną damą, która na dodatek, wyobraź sobie, jest kibicem Politechniki (choć jutro będzie za Resovią  :), więc trochę dzieliłem czas pomiędzy damę a kibiców R. Mam nadzieję, że nie zostanę za to wyklęty  :)
Kibicowałem w sektorze kibiców Resovii nie raz, ba bywały takie mecze (dwa lata temu początek turnieju Gościniaka, gdy sam jeden stanowiłem sektor, choć słychać mnie było w całej hali  :)
5. Co do piwa - złożyłem deklarację, że stawiam piwo ,,warszawskim kibicom Resovii''(do sprawdzenia), których staram się od pewnego czasu w Warszawie ogarnąć (mecz w Chamionsach oglądał już sektor dwuosobowy  :). Ale, wyobraź sobie, że pojechałem po meczu do sklepu i kupiłem dwie zgrzewki piwa ale Wasz autokar odjechał. Moja wina - mogłem Was uprzedzić. Ale na piwo możemy pójść po meczu ze Skrą :)

Co do meritum - hasła ze slowem ,,skry'' niezłe ale, jak ktoś zauwazył, obosieczne. Ale trop dobry.

PS.
Czy masz już jakiś pomysł na transparent? :)


pk+

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1619
Odp: Doping na Skrę
« Odpowiedź #15 dnia: Listopada 16, 2008, 17:47:41 pm »

Co do meritum - hasła ze slowem ,,skry'' niezłe ale, jak ktoś zauwazył, obosieczne. Ale trop dobry.



Może SKREślimy czy SKREśleni ;)

gabi

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 36
Odp: Doping na Skrę
« Odpowiedź #16 dnia: Listopada 16, 2008, 17:52:02 pm »
moze: dzisiaj wszystkie skierki gasną?

fanzwawy

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1129
Odp: Doping na Skrę
« Odpowiedź #17 dnia: Listopada 16, 2008, 20:26:29 pm »
RESOVIA roSKRAczcie ich!  :)


Mieczyk

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 240
Odp: Doping na Skrę
« Odpowiedź #18 dnia: Listopada 16, 2008, 20:32:06 pm »
chciałbym jeszcze raz napisać o tym tak dla przypomnienie...W BARWACH WSZYSCY JUTRO nawet jeżeli to nie oryginalne koszulki to w jakichś białych bądź czerwonych...pokażmy ze nie tylko głośno śpiewamy ale też utożsamiamy się z Reską przez ubiór(w końcu będziemy w TV to trzeba się ładnie ubrać) :)

Kasia93

  • Gość
Odp: Doping na Skrę
« Odpowiedź #19 dnia: Listopada 16, 2008, 20:33:41 pm »
RESOVIA roSKRAczcie ich!  :)



hehe fajne i smieszne hasło  ;D ;D

ja oczywiście w barwach melduje sie na meczu  :)