Autor Wątek: Koszulki  (Przeczytany 28217 razy)

ziemniaczany

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 94
Odp: Koszulki
« Odpowiedź #70 dnia: Sierpnia 26, 2012, 14:24:43 pm »
Da się jeszcze gdzieś kupić koszulki z tamtego sezonu? Bardzo zależy mi na wyjazdowej koszulce Grozera

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Koszulki
« Odpowiedź #71 dnia: Sierpnia 27, 2012, 08:51:40 am »
Czyli jenak

http://www.assecoresovia.pl/pl/aktualnosci/wiadomosci/art1178,firma-inglot-nowym-sponsorem-asseco-resovii-.html

Moze firma wprowadzi do swojej oferty nowy produkt sygnowany nazwą Resovia?  Np szminka o czerwono krwistym oscieniu i 1% z zysku na sprzedaży m?gby trafic do klubu :)

Kiedys byly juz perfumy Resovia to i szminka by znalazła swoje miejsce.

SiatkarskiFan

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 379
Odp: Koszulki
« Odpowiedź #72 dnia: Sierpnia 27, 2012, 11:15:06 am »
Ziemniaczany,
spóźniłeś się jakieś no jakieś przynajmniej 5 miesięcy :D
koszulek z sezonu mistrzowskiego już dawno nie ma, a co dopiero Grozera.

Aktualnie na "wyspie" są koszulki kibica "Mistrz Polski Resovia" , jakieś bryloczki i smyczki (z nowym herbem)

Szoviak

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2520
  • G3
    • Z siatkówką przez życie
Odp: Koszulki
« Odpowiedź #73 dnia: Sierpnia 27, 2012, 15:15:38 pm »
Ale chodzi o to czy jeszcze będą :)

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Koszulki
« Odpowiedź #74 dnia: Sierpnia 27, 2012, 15:33:28 pm »
Ale chodzi o to czy jeszcze będą :)
Jak Grozer wróci to zapewne będą :)

Merckxes

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 108
Odp: Koszulki
« Odpowiedź #75 dnia: Sierpnia 27, 2012, 21:41:24 pm »
Jak Grozer wróci to zapewne będą :)
Lepiej bym tego nie ujął :D w każdym razie odpowiadając na pytanie Ziemniaczanego to nie, nie ma już żadnej możliwości zakupu takiej koszulki, chyba że od osoby prywatnej, choć teraz koszulka Grozera może być warta "fortune" ;)

madlark

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1675

Misiek

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: Koszulki
« Odpowiedź #77 dnia: Sierpnia 30, 2012, 11:24:53 am »
wszystko jest ok, ale ta czcionka delikatnie mówiąc tandetna :)

paula16

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1624
Odp: Koszulki
« Odpowiedź #78 dnia: Sierpnia 30, 2012, 11:40:27 am »
Eee tam, nie przesadzajmy. W obliczu siatkarskich emocji jakie niewątpliwie nas czekają w tym sezonie stroje nie mają kompletnie znaczenia. O mnie za mnie każdy może występować w swoim dresie bylebyśmy tylko grali dobrą siatkówkę i wszystkich odprowadzali z kwitkiem. Stoje muszą być przedewszystkim wygodne dla samych zawodników. Tak potężna ilość sponsorów których loga trzeba umieścić na koszulkach sprawia - oczywiście moim okiem, że te koszulki zawsze będą tandetnie wyglądać, ale jak mówie, najważniejsza jest gra!
Seize the day or die regretting the time you lost.

res-tyszanka

  • Gość
Odp: Koszulki
« Odpowiedź #79 dnia: Sierpnia 30, 2012, 11:49:31 am »
Cytuj
Eee tam, nie przesadzajmy. W obliczu siatkarskich emocji jakie niewątpliwie nas czekają w tym sezonie stroje nie mają kompletnie znaczenia. O mnie za mnie każdy może występować w swoim dresie bylebyśmy tylko grali dobrą siatkówkę i wszystkich odprowadzali z kwitkiem. Stoje muszą być przedewszystkim wygodne dla samych zawodników. Tak potężna ilość sponsorów których loga trzeba umieścić na koszulkach sprawia - oczywiście moim okiem, że te koszulki zawsze będą tandetnie wyglądać, ale jak mówie, najważniejsza jest gra!

Amen. A co do samych koszulek - pasiak w zasadzie niewiele się zmienił w stosunku do poprzedniego sezonu. Bardzo ładne i przede wszystkim pomysłowe są czerwone stroje na LM. Czcionka faktycznie tandetna. Mogła zostać chociażby tamta stara, ale nie czepiajmy się szczegółów ;)