Autor Wątek: Finał Plus Ligi Resovia - Skra  (Przeczytany 171782 razy)

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Finał Plus Ligi Resovia - Skra
« dnia: Kwietnia 11, 2012, 22:26:14 pm »
 ;DCzas na ostateczne starcie

Berta19914

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: Finał Plus Ligi Resovia - Skra
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 11, 2012, 22:39:49 pm »
no właśnie, nie wie ktoś jak jest z LM w przyszłym sezonie, czy jeśli nie daj Boże zajmiemy 2 miejsce to będziemy  grali w LM jako srebrni medaliści czy pierwszeństwo ma drużyna która przegrała w finale PP? :)

poyjla

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 362
  • Rzeszowianka
Odp: Finał Plus Ligi Resovia - Skra
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 11, 2012, 22:41:46 pm »
1. Zdobywca Pucharu Polski
2. MP
...czyli tak czy tak MAMY LM!! :)
:: Bez Kibiców nie ma sportu ::

edikp

  • Malkontenci
  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 353
Odp: Finał Plus Ligi Resovia - Skra
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 11, 2012, 22:43:46 pm »
Mecz wtorek i środa o 18 w Bełchatowie i w sobotę o 20 u nas. Ewentualnie w niedziele o 14.30

Majkel

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 276
Odp: Finał Plus Ligi Resovia - Skra
« Odpowiedź #4 dnia: Kwietnia 12, 2012, 07:31:12 am »
W bełchatowie musimy wygrać 1mecz do stanu 1:1!
BĘDZIE piekielnie trudno ale damy radę! :D

willhaven

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 621
  • L3
Odp: Finał Plus Ligi Resovia - Skra
« Odpowiedź #5 dnia: Kwietnia 12, 2012, 09:35:19 am »
Znowu porąbane te godziny rozpoczęcia , jak dla mnie wszystko mogłoby być o 20.00  8)

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: Finał Plus Ligi Resovia - Skra
« Odpowiedź #6 dnia: Kwietnia 12, 2012, 10:09:53 am »
Oba mecze w Bełchatowie o godzinie 18-tej, wtorek i środa.
Wygrajmy jeden z nich, a będzie dobrze. Kluczowym bedzie wygranie jednego meczu w Bełchatowie.

Jastrzębie było blisko, dlaczego nie my? Wiary wlać i niech Grozer odpali w końcówkach setów, czemu nie.
Na Podpromiu dokończymy 21 i 22!

Czy będzie jakieś wspólne ogladanie, np. na telebimach?  Przyjechałbym, tak jak na halę Podpromie.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 12, 2012, 10:11:44 am wysłana przez MarianG »

dk91

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2784
Odp: Finał Plus Ligi Resovia - Skra
« Odpowiedź #7 dnia: Kwietnia 12, 2012, 11:21:47 am »
Niech Igla w koncu zagra w Bełku jak nalezy ;)

Blejd

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 877
Odp: Finał Plus Ligi Resovia - Skra
« Odpowiedź #8 dnia: Kwietnia 12, 2012, 11:56:09 am »
Wiem, że nie czas na podsumowanie sezonu ale pokuszę się o tylko jedno stwierdzenie. Najważniejszym, kluczowym meczem sezonu bez względu na wynik finału był mecz z Fenerbahce. Po porażce ze Skrą w półfinale PP na który tak się nastawialiśmy był dołek psychiczny. Potem w ulu Skra nas upokorzyła a wyjazd z Fenerbahce wręcz dobił. Jakim cudem się wtedy podnieśliśmy to ja nie wiem do dzisiaj. Wtedy też w meczu z Fenerbahce pierwszy raz w sezonie kibice zrobili prawdziwy kocioł i ponieśliśmy dopingiem drużynę, w szczególności w złotym secie. Wtedy nasza drużyna ,,odżyła'' na nowo. Nie chcę nawet sobie myśleć co by było gdybyśmy wtedy odpadli. Wbrew pozorom ten ,,tylko'' srebrny medal Pucharu Cev dał nam bardzo dużo.

A jeśli chodzi już o finał ze Skrą to oczekuje tego samego co w meczach z Dynamo. Walki, walki i jeszcze raz walki. Nie chcę przestraszonych twarzy w ulu. Jeśli przegramy to mówi się trudno. Możecie pisać co chcecie ale to Skra jest faworytem i większość z nas jakby miała duże pieniądze to postawiłaby je na Skrę. Nie dlatego, że nie ma wiary w zespół ale ze zdrowego rozsądku. Każda hegemonia kiedyś się kończy i tym optymistycznym akcentem zakończę swój wpis  :)

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: Finał Plus Ligi Resovia - Skra
« Odpowiedź #9 dnia: Kwietnia 12, 2012, 12:14:17 pm »
Zawodnicy podkreślali wielokrotnie, czym sa dla nich kibice; sa najważniejsi i Oni grają dla nas.
To my ponieśliśmy ich dopingiem w meczu z Fenerbache i tak to się zaczęło i trwa do tej chwili.
Szczególnie po zachowaniu Grozera w trakcie meczu widać, jak bardzo zachęca kibiców do mocniejszego kibicowania.
Finał Pucharu CEV jest sukcesem
Finał MP jest sukcesem i ten sukces trzeba przypieczętować zdobyciem 5-tego tytułu, aby na koszulkach zawidniało 5 gwiazdek!