Autor Wątek: Finał Plus Ligi Resovia - Skra  (Przeczytany 171785 razy)

KChudz

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: Finał Plus Ligi Resovia - Skra
« Odpowiedź #10 dnia: Kwietnia 12, 2012, 12:15:12 pm »
"Nic nie może wiecznie trwać"
I nastały takie czasy - Mistrzem Polski będą Pasy !!

I tego się trzymajmy. W ulu jeden mecz wygrany i zagotować trutnie w kotle na Podpromiu.  ;) ;D

dzuzka86

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 167
Odp: Finał Plus Ligi Resovia - Skra
« Odpowiedź #11 dnia: Kwietnia 12, 2012, 12:21:45 pm »
Mecz wtorek i środa o 18 w Bełchatowie i w sobotę o 20 u nas. Ewentualnie w niedziele o 14.30
Jeśli te godziny będą prawdą to genialnie!! Trzymać tylko kciuki, żeby nie było większych problemów przy rezerwacji biletów (w co wątpię) na Mecze w Rzeszowie, które oczywiście wygramy i będziemy świętować złoto!!! Zespół Skry jest do ogrania tylko podstawą do tego jest przeświadczenie o ich pokonaniu - które MUSI powstać w głowie naszej drużyny i kibiców. Głowa i psychologia to podstawa. Nie ma rzeczy niemożliwych.
Sportowo umiemy i nie możemy mieć kompleksów!!!
DO BOJU - MARSZ !!!! 
etatowy CLOV(N)IAK ;)))

Szoviak

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2520
  • G3
    • Z siatkówką przez życie
Odp: Finał Plus Ligi Resovia - Skra
« Odpowiedź #12 dnia: Kwietnia 12, 2012, 14:55:38 pm »
W jednym z wywiadów Maciek Dobrowolski mówił, że nie można przegrywać meczu w szatni (było to chyba po porażce w ulu po PP)
Najważniejsza jest nasza psychika, bo co pokazały mecze z Dynamo, Fener, czy samą Skrą w 1-/2 finału PP umiejętnościami od nich nie odstajemy.
Dżrodżu musi zaprezentować to co prezentował w Rzeszowie na półfinałach.
Jest szansa na złoto. Najtrudniejszym krokiem będzie wygranie meczu w ulu, a potem dwa kolejne (może nawet trudniejsze) zwycięstwa w naszym piekiełku.
A może przed meczami u nas puścić piosenkę - "Nic nie może przecież wiecznie trwać". To byłoby coś :D :D :D :D :D

Majkel

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 276
Odp: Finał Plus Ligi Resovia - Skra
« Odpowiedź #13 dnia: Kwietnia 12, 2012, 15:49:04 pm »
Ehhh :D

Boję się że nie zarezerwuje sobie biletu na finał ale mam nadzieję
że się wszystko uda i będę z Wami wszystkimi w sobotę na Hali Podpromie by wspomóc
doping i zrobić jak to Alek mówi "kocioł" :D!


Sovia! :)
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 12, 2012, 15:50:52 pm wysłana przez ReSSoViaKK »

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: Finał Plus Ligi Resovia - Skra
« Odpowiedź #14 dnia: Kwietnia 12, 2012, 17:51:27 pm »
ReSSoViaKK;, wprawdzie mam karnet, ale chciałbym wziąć kogoś z rodziny na mecz. I też obawiam się, że nie zarezerwuję, ale...... wygrajmy jeden mecz w "ulu", a potem, nawet jakby, jestem przekonany, że telebimy będą stać i przed halą i w Rynku!

Majkel

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 276
Odp: Finał Plus Ligi Resovia - Skra
« Odpowiedź #15 dnia: Kwietnia 12, 2012, 17:54:16 pm »
ReSSoViaKK;, wprawdzie mam karnet, ale chciałbym wziąć kogoś z rodziny na mecz. I też obawiam się, że nie zarezerwuję, ale...... wygrajmy jeden mecz w "ulu", a potem, nawet jakby, jestem przekonany, że telebimy będą stać i przed halą i w Rynku!

Dzięki za chęci :D
Mam nadzieję że sobie zarezerwuje w poniedziałek o 9.00 ale będzie bardzo trudno :/ :/

rodzyn3k

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 144
Odp: Finał Plus Ligi Resovia - Skra
« Odpowiedź #16 dnia: Kwietnia 12, 2012, 17:55:19 pm »
PlusLiga: Statystyki przed finałem PGE Skra Bełchatów ? Asseco Resovia Rzeszów

Na 19 spotkań rozegranych pomiędzy drużynami PGE Skry Bełchatów i Asseco Resovi Rzeszów, ta druga wygrała tylko 3 razy. Może czas na kolejne zwycięstwo?

bartolini007

  • SSPS Resovia
  • Kadet/-ka
  • *
  • Wiadomości: 348
Odp: Finał Plus Ligi Resovia - Skra
« Odpowiedź #17 dnia: Kwietnia 12, 2012, 17:58:48 pm »

Na 19 spotkań rozegranych pomiędzy drużynami PGE Skry Bełchatów i Asseco Resovi Rzeszów, ta druga wygrała tylko 3 razy. Może czas na kolejne zwycięstwo?


moze czas na kolejne 3 zwyciestwa? ? ? ? :D

julka18

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 113
Odp: Finał Plus Ligi Resovia - Skra
« Odpowiedź #18 dnia: Kwietnia 12, 2012, 18:17:35 pm »
a że tak zapytam.... kto i w jaki sposób ustalał terminy i miejsce finału? bo przecież równie dobrze mogliśmy zacząć potyczki w Rzeszowie... :-\
Dziękuje Ci tato, że jestem RESOVIANKĄ !!! ;D

kubuuu7

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 189
Odp: Finał Plus Ligi Resovia - Skra
« Odpowiedź #19 dnia: Kwietnia 12, 2012, 18:22:02 pm »
a że tak zapytam.... kto i w jaki sposób ustalał terminy i miejsce finału? bo przecież równie dobrze mogliśmy zacząć potyczki w Rzeszowie... :-\
Skra była wyżej w tabeli po rundzie zasadniczej i dlatego gra u siebie pierwsze dwa mecze i ew. mecz nr 5