Autor Wątek: Finał Plus Ligi Resovia - Skra  (Przeczytany 171786 razy)

kobar

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 3087
Odp: Finał Plus Ligi Resovia - Skra
« Odpowiedź #1100 dnia: Kwietnia 30, 2012, 18:14:27 pm »
Trochę to chamskie, kupujesz bilet/karnet - chcesz oglądać bez żadnych przeszkód. Siądzie ci taki koleś np. przy C4 jak siedzą na schodach (bliżej C4 :D) to nic nie widać. Na pierwszym meczu ze Skrą koleś mi zasłonił, przeprosiłem i powiedziałem, że mi zasłania a ten do mnie z tekstem "Nie zasłaniam Panu!". ^.* ale ostatecznie odsłonił.

szefb3

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 524
Odp: Finał Plus Ligi Resovia - Skra
« Odpowiedź #1101 dnia: Kwietnia 30, 2012, 18:24:14 pm »
Trochę to chamskie, kupujesz bilet/karnet - chcesz oglądać bez żadnych przeszkód. Siądzie ci taki koleś np. przy C4 jak siedzą na schodach (bliżej C4 :D) to nic nie widać. Na pierwszym meczu ze Skrą koleś mi zasłonił, przeprosiłem i powiedziałem, że mi zasłania a ten do mnie z tekstem "Nie zasłaniam Panu!". ^.* ale ostatecznie odsłonił.

Ktoś tu chyba uszu nie umył przed meczem:D nie powiedziałem "nie zasłaniam Panu" tylko się spytałem czy na pewno Panu zasłaniam....bo to było dosyć dziwne, że siedząc w jednym rzędzie z ...Panem....Panu zasłaniałem....:D  ps "przeproszeniem" tego też bym nie nazwał ;) ps2 raczej to jedna i ta sama sytuacja:D bo c4 się zgadza, jeśli jednak nie to wybacz ;)

a co do siedzenia na schodach to bywa to faktycznie upierdliwe, zwłaszcza jak KK robi oprawy.... ludzie się na nas wyżywają za innych...patrz wyżej:D mimo tego, że kolesie od nas siadają na jedną akcję, lecą do oprawy i tyle przeszkadzania ;)


« Ostatnia zmiana: Kwietnia 30, 2012, 19:32:20 pm wysłana przez szefb3 »

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Finał Plus Ligi Resovia - Skra
« Odpowiedź #1102 dnia: Kwietnia 30, 2012, 19:04:11 pm »
A mnie najbardziej wkurza jak przed meczem ludzie stoją i lampią   na rozgrzewkę zawodników zaraz przy boisku utrudniając tym przejście innym i moje życie bo mam miejsce w pierwszym rzędzie i przechodzący drepczą mi po stopach >:( Nie mówiąc już o tym, że mi zasłaniają... no może rozgrzewka nie jest bardzo ekscytująca ale lepsze to niż oglądanie tyłków stojących przede mną ::)

Majkel

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 276
Odp: Finał Plus Ligi Resovia - Skra
« Odpowiedź #1103 dnia: Kwietnia 30, 2012, 19:29:49 pm »
A mnie najbardziej wkurza jak przed meczem ludzie stoją i lampią   na rozgrzewkę zawodników zaraz przy boisku utrudniając tym przejście innym i moje życie bo mam miejsce w pierwszym rzędzie i przechodzący drepczą mi po stopach >:( Nie mówiąc już o tym, że mi zasłaniają... no może rozgrzewka nie jest bardzo ekscytująca ale lepsze to niż oglądanie tyłków stojących przede mną ::)

To przyjdź 5min przed meczem i na pewno tam nie będą stali i nie będą ci deptać po twoich stopach :)
Ułatwienie.prawda?
A jeśli ci zależy bardzo to powiedz żeby się przesunęli,proste.

Linka20

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1607
Odp: Finał Plus Ligi Resovia - Skra
« Odpowiedź #1104 dnia: Kwietnia 30, 2012, 19:48:14 pm »
5 minut przed meczem to jest przy boisku tłum!

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Finał Plus Ligi Resovia - Skra
« Odpowiedź #1105 dnia: Kwietnia 30, 2012, 21:08:26 pm »
Musiałabym przyjść 5 min po rozpoczęciu meczu ;) ale ja mam takie widzimisię że przychodzę czasem nawet godzinę przed i jest w porządku tylko tak za 15 robi się tłum ja proszę i bezskutecznie w następnym sezonie będę strzelać :p

gladki8

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 118
Odp: Finał Plus Ligi Resovia - Skra
« Odpowiedź #1106 dnia: Maja 01, 2012, 14:08:22 pm »
Powinno być w ogólnym ale tutaj jakoś tak bardziej pasuje bo to ukoronowanie :) http://www.sport.pl/sport/1,65025,11644442,Zloty_sezon_Asseco_Resovii_w_statystykach__Rewelacyjnie.html
Dobrowolski jeśli gra w finale MP to ten finał zawsze wygrywa ;) RR!