Autor Wątek: Transfery na sezon 2012/2013 spekulacje, plotki i marzenia.  (Przeczytany 344017 razy)

keicaM

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 979
Odp: Transfery na sezon 2012/2013 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #10 dnia: Kwietnia 22, 2012, 16:41:10 pm »
Gontariu już przecież podpisał kontrakt z jakimś francuskim klubem.

@WiggyWombat
Też doszły mnie słuchy, że Georga tracimy przez Górskiego.

bp89

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 150
Odp: Transfery na sezon 2012/2013 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #11 dnia: Kwietnia 22, 2012, 16:41:41 pm »
Nie moim zadaniem jest oceniać Grozera w sprawie transferu, ale mogę teraz napisać, że nie on a Aleh jest dla mnie już teraz legendą Resovii. W Rosji - ponoć w Iskrze zarobiłby o wiele więcej, ale zdecydował sie zostać. Człowiek klasa.
Kto na atak? Haha, tak grającego Grozera chyba nikt nie byłby w stanie zastąpić! Zależy wszystko od funduszy, jakie klub jest w stanie zaoferować, ale jeśli to koncert życzeń to: Łasko, Agamez, Stokr. A jeżeli będzie to ktoś z mniejszym nazwiskiem, to należy zakupić przyjmującego z dobrym atakiem, bo to co pokazał w ofensywie w 2 ostatnich spotkaniach Lotman woła o pomste do nieba.
ps. Czy to prawda że Grozer nie zarobi w Rosji 2 razy więcej? W takim razie, czy na prawdę była szansa zatrzymać Niemca?? Ktoś zna temat?

zurek

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 54
Odp: Transfery na sezon 2012/2013 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #12 dnia: Kwietnia 22, 2012, 16:42:23 pm »
Jeden komentarz na volley24.pl określa co było powodem odejścia Dżordża. Nie wiem czy to prawda ale koleś napisał tak:
"GROZER ODCHODZI! Dlaczego????/ A własinie tego niewiecie! Wczoraj o 20;00 Grozer miał spotkanie z Goralem (prezes ASSECO) i ten własnie GÓRAL poiwedział że daje kasę jaka chciał Grozer. Niemiec zarabiał ok 1,2 mnl zł i chcał aby dano mu 1,5mln zł i Góral się zgodził. Wtedy GÓRAL poszedł a był tam też bartosz górski , który niewiadomo po co zaczął negocjacje z niemcem , pokłucili się i Grozer wyszedł!!!!!! Na drugi dzień (dzisiaj sobota) Góral się o tym dowiedziałi zaraz zadzwonił do Grozera by odkręcić ale okazało się że Grozer jakieś 15 min temu właśnie podpisał wstępną umowę z ruskimi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! szlak trafia na takego ch*ja gorskiego !!! TO WSZYSTKO JEGO WINA!!!!!!!!! INFO 100procent pewne !!!!!!!!!!!"

wlazly107

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 88
Odp: Transfery na sezon 2012/2013 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #13 dnia: Kwietnia 22, 2012, 16:42:53 pm »
Problem w tym, że straciliśmy obu atakujących. Bo Gontariu najprawdopodobniej w następnym sezonie zagra we Francji.
Może Łasko? :>

poyjla

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 362
  • Rzeszowianka
Odp: Transfery na sezon 2012/2013 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #14 dnia: Kwietnia 22, 2012, 16:43:42 pm »
Fatalna wiadomość że odchodzi Grozer. Kto po nim? ciężko powiedzieć.Może nie będziemy daleko szukać...mam na myśli Gontariu?
Odnosnie Adriana
http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/2012-04-15-adrian-gontariu-przenosi-sie-do-rennes-volley-35
Może Łasko? :>
Łasko ma podobno w planach budowanie rodziny we Wloszech, ale kto wie...
:: Bez Kibiców nie ma sportu ::

Szatan

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 214
Odp: Transfery na sezon 2012/2013 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #15 dnia: Kwietnia 22, 2012, 16:45:22 pm »
Fatalna wiadomość że odchodzi Grozer. Kto po nim? ciężko powiedzieć.Może nie będziemy daleko szukać...mam na myśli Gontariu?

http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/2012-04-15-adrian-gontariu-przenosi-sie-do-rennes-volley-35

zurek

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 54
Odp: Transfery na sezon 2012/2013 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #16 dnia: Kwietnia 22, 2012, 16:47:43 pm »
Gdzieś czytałem że Grozer podpisał tylko umowę wstępną. Może da się to jakoś odkręcić? Chociaż wątpię żeby Nasz Georg złamał dane słowo. Ale nie obraziłbym się za to.

Linka20

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1607
Odp: Transfery na sezon 2012/2013 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #17 dnia: Kwietnia 22, 2012, 16:49:05 pm »
Ludzie, najważniejsze że zostaje Alek. I tego się trzymajmy!

Łasko bym bardzo chętnie u nas widziała ale facet ma kobietę we Włoszech, nie przyjechała z nim do Polski, tęsknota - no sami wiecie, poza tym jego wartość po tym sezonie wzrosła i Michał pewnie niestety do Włoch powróci. trzymam kciuki za Macerate.

julka18

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 113
Odp: Transfery na sezon 2012/2013 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #18 dnia: Kwietnia 22, 2012, 16:49:38 pm »
wiecie co, może jednak da się odkręcic ten kontrakt Grozera.... może cos tam Góral jeszcze wskóra.... :( brak Grozera to wielka pustka.... gdyby tak został Igła, ALek zostaje, to może i Jurek się pokusi o jeszcze jeden sezon? w końcu ma NAS- najlepeszych kibiców na świecie!  Jurek proszę przemyśl to, może nie wszystko stracone...! co ze środkowymi i Lukasem, wie ktoś? zostają, odchodzą....?
Dziękuje Ci tato, że jestem RESOVIANKĄ !!! ;D

wlazly107

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 88
Odp: Transfery na sezon 2012/2013 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #19 dnia: Kwietnia 22, 2012, 16:50:29 pm »
A nasz były zawodnik, Redwitz podobno w Odnitsovie, chociaż miał oferty z Rosji.
Jeżeli chodzi o atak wie ktoś jakie ciekawe nazwiska są na rynku?