Autor Wątek: wypowiedzi i wywiady siatkarzy  (Przeczytany 554480 razy)

Mieczyk

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 240
wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« dnia: Listopada 19, 2008, 21:27:53 pm »
http://www.siatka.org/?kibic.aktualnosci.wszystkie.30988 i co wy na to...mocne no nie.On chyba nas lubi...ale jak mu się dziwić Reski się nie da nie lubić.
« Ostatnia zmiana: Listopada 19, 2008, 21:30:35 pm wysłana przez Mieczyk »

Carpyook

  • SSPS Resovia
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 848
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 19, 2008, 21:59:04 pm »
Właśnie przed chwilą przeczytałem... miłe to i, co ważniejsze, prawdziwe  ;) W końcu to mistrz Europy :)

Mieczyk

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 240
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 24, 2008, 12:35:40 pm »
Coś takiego znalazłem na siatce.org...Jest to wywiad z Winiarskim http://www.siatka.org/?kibic.aktualnosci.wszystkie.31114. Jest tam jedno pytanie o którym nie miałem bladego pojęcia...czy ktoś może mi to wytłumaczyć. Mianowicie:

-Kilku pana kolegów zastanawia się nad rezygnacją z gry w kadrze (Zagumny, Ignaczak, Wlazły). A pan?

- "Trudno mi powiedzieć, bo to dopiero początek sezonu i nie wiem, jak będzie ze zdrowiem. Poza tym nie wiem, czy dostanę powołanie."

katja1960

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 44
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 24, 2008, 22:14:10 pm »
 A Travica gadał dzis tak jakby nie chciał w tym sezonie nic specjalnego nie zwojować! dwa lub trzy lata,... faktycznie za tyle możemy walczyć o lige mistrzów. Ale my chcemy teraz coś !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Katja

pk+

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1619
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 24, 2008, 22:38:43 pm »
A Travica gadał dzis tak jakby nie chciał w tym sezonie nic specjalnego nie zwojować! dwa lub trzy lata,... faktycznie za tyle możemy walczyć o lige mistrzów. Ale my chcemy teraz coś !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

No i właśnie w tym problem, chyba presja jest tak duża że zdawać by się mogło doświadczeni zawodnicy wpadają w panikę jak jakieś pensjonarki... Trener już chyba nie pomoże, tylko psycholog...
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 15, 2009, 12:47:05 pm wysłana przez pk+ »

Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 24, 2008, 23:15:01 pm »
A Travica gadał dzis tak jakby nie chciał w tym sezonie nic specjalnego nie zwojować! dwa lub trzy lata,... faktycznie za tyle możemy walczyć o lige mistrzów. Ale my chcemy teraz coś !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
On musi ich nauczyć tego co od nich żąda, a tego nie zrobi w miesiąc, dwa, a zajmie to sporo dłużej. Może za 2, 3 lata będą grać w 100% to co od nich chce, ale to nie oznacza że nie będziemy w tym sezonie walczyć o medale.

Krzych

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 610
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 25, 2008, 07:49:31 am »
On musi ich nauczyć tego co od nich żąda, a tego nie zrobi w miesiąc, dwa, a zajmie to sporo dłużej. Może za 2, 3 lata będą grać w 100% to co od nich chce, ale to nie oznacza że nie będziemy w tym sezonie walczyć o medale.

Ja ciągle jeszcze mam nadzieję że tak będzie...

dk91

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2784
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #7 dnia: Listopada 26, 2008, 20:13:58 pm »
A Travica gadał dzis tak jakby nie chciał w tym sezonie nic specjalnego nie zwojować! dwa lub trzy lata,... faktycznie za tyle możemy walczyć o lige mistrzów. Ale my chcemy teraz coś !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
On musi ich nauczyć tego co od nich żąda, a tego nie zrobi w miesiąc, dwa, a zajmie to sporo dłużej. Może za 2, 3 lata będą grać w 100% to co od nich chce, ale to nie oznacza że nie będziemy w tym sezonie walczyć o medale.

Tyle ze za 2 lata nie bedzie polowy obecnego skladu...

Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #8 dnia: Listopada 26, 2008, 22:51:50 pm »
Nie wiem czy część ludzi widziała, ponieważ na serwisach siatkarskich jakoś tego wywiadu nie widziałem, także informuje że część wywiadu z radia centrum ukazała się w gazecie wyborczej.

Link: http://miasta.gazeta.pl/rzeszow/1,34966,5989851,Ljubo_Travica__Bedzie_lepiej.html

Mieczyk

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 240
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #9 dnia: Listopada 27, 2008, 09:20:33 am »