Autor Wątek: wypowiedzi i wywiady siatkarzy  (Przeczytany 554641 razy)

Kasia93

  • Gość
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #2330 dnia: Maja 01, 2013, 23:10:28 pm »
http://www.plusliga.pl/news/id/7233

"Które spośród miast, w których odbywają się rozgrywki PlusLigi, najbardziej lubisz odwiedzać?
 Może Gdańsk i Rzeszów."

A jednak, doping w Rzeszowie musi się podobać, nawet graczowi Skry :D

Diego

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 478
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #2331 dnia: Maja 01, 2013, 23:20:04 pm »
Moim zdaniem jest gorzej.
Podejrzewam, że Opieczony przehandlował Alka. Tylko jeszcze nie wiem za co.
Kiedyś prawda wyjdzie na jaw, ale Opieczony nie boi się tego. Dlaczego? Bo w naszym kraju jeszcze żaden człowiek u władzy nie poniósł odpowiedzialności za takie czyny. Gdy prawda wyjdzie na jaw, będzie Wam to już obojętne jak zeszłoroczny śnieg. Obiecuję, że mi nie będzie obojętne. Wziąłem sobie to na ambit.

Poproszę bana dla Represa za podważanie kompetencji naszego prezesa i chamskie nazywanie go "opieczonym"  ;)

PS  Żarty żartami, ale ludziska trochę humoru w życiu w błahych sytuacjach wam życzę, (szczególnie z żartów z osób będących osobami publicznymi), a odpowiedzialności w ważnych. Żeby za każdym razem lecieć do Abdula z fochami i pretensjami za byle jaką wiadomość i to niby wielce niestosowną::) Dajcie mu żyć.

Kasia93

  • Gość


sn00ze

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 81
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #2334 dnia: Maja 05, 2013, 16:24:47 pm »
Wojtek Grzyb właśnie wypowiada się z parku maszyn z Hetmańskiej :D

kobar

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 3087
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #2335 dnia: Maja 05, 2013, 16:29:57 pm »
Wojtek Grzyb właśnie wypowiada się z parku maszyn z Hetmańskiej :D
Już wiemy co młody Grzybek dostanie na prezent komunijny  8)


dzidek

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 817
  • Im mniej ludzie myślą, tym więcej mówią!
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #2337 dnia: Maja 06, 2013, 09:18:57 am »
Znowu to samo ?
Nie takie znowu, bo wcześniej to było tylko takie gadanie "co by było, gdyby"!
A teraz umowa się kończy i nie ma zmiłuj  :-\
Jestem za odpłatnym użyczeniem nazwy/barw klubu, ale za "normalną" cenę a nawet poniżej "średniego" pułapu i na wiele lat!

A na mój nos, to ta zagrywka Bentkowskiego ma służyć rozmowom ale na innym polu - pozyskaniu odpowiedniej pozycji w negocjacjach dot. wypromowania (wpompowania kasy) piłki kopanej o czym P. Góral wspominał już wcześniej.
Podobno rozważane były dwa scenariusze dot. kopanej:
1. Odkupienie licencji i od razu wskoczenie do ekstraklasy, ale tu potrzebny jest gotowy stadion,
2. Plan dojścia do ekstraklasy pomału, awansami.
Drugi scenariusz bardziej możliwy, tyle że Bentkowski musi wybudować stadion i ResVita (chyba tak to się nazywa) i między innymi chce to sfinansować kasą jaką sponsor tytularny (czyt. Asseco) miał by wyłożyć na drużynę!
Czyli: "Panie Góral daj pan kasę, a my, działacze klubu zrobimy wszystko, ale to wszystko aby klub wszedł do ekstraklasy!" - zgoda na to podobno jest, ale pod warunkiem przedstawienia biznesplanu i planu wejścia rozpisanego na lata ze strony klubu!

Diego

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 478
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #2338 dnia: Maja 06, 2013, 20:51:05 pm »
Ja nie wiem jak ktoś taki jak Bentkowski (TW Arnold) może jeszcze w Resovii siedzieć. Nie dość, że wyprzedaje klub to łudzi się jakąś zasraną ResVitą, gdzie w dodatku Rzeszów jest pierwszym miastem w Polsce pod względem domów handlowych na 1 mieszkańca. Asseco powinno mieć możliwość darmowego korzystania z nazw i emblematów klubowych jako "spadkobierca" i kontynuator całej historii naszej drużyny, oczywiście pod pewnymi wymogami.
Panie Bentkowski pochwal się pan jak to wielce wspomagasz inne sekcje, aż zawodnicy przechodzą do innych klubów. Na pohybel.