Autor Wątek: Jak zapisać się do klubu kibica  (Przeczytany 2508 razy)

zurek

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 54
Jak zapisać się do klubu kibica
« dnia: Kwietnia 26, 2012, 13:45:55 pm »
Witajcie. Mam pytanko. Od paru sezonów chodzę na mecze i zazwyczaj zajmuję miejsca na B4 tak by móc dopingować nasz zespół. Od pewnego czasu zastanawiam się czy zapisać się do KK Resovii.  I mam pytanie. Jak wygląda sprawa z zapisaniem się do KK Resovii? Ile to kosztuje? I jakie są obowiązki członka KK i jakie ma z tego względu udogodnienia(tak to nazwę bo brakło mi słowa ;)). Czy oprócz wpisowego należy uiszczać jakieś opłaty(np. karnet)? I jak to było w tym sezonie? Proszę o zabranie głosu przez członków KK. I z góry dziękuję :)

Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Jak zapisać się do klubu kibica
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 26, 2012, 13:58:29 pm »
Przed sezonem zaczynają się zapisy podczas które wpłacane jest wpisowe i więcej opłat z samego członkostwa nie ma, ale trzeba pamiętać o tym, że każdy członek KK ma obowiązek nosić pasiaka (dodatkowy koszt jeśli nie posiadasz, na początku sezonu często są zapisy na nowe koszulki). Nie można wydzielić jasno obowiązków i udogodnień, bo wiele jest powiązane. Np. wyjazdy, z jednej strony każdy członek KK powinien jeździć na wyjazdy co jest obowiązkiem, a z drugiej udogodnieniem bo masz tańszy wyjazd i przyjemność z oglądania drużyny podczas spotkań wyjazdowych.
Z obowiązkami nie jest też tak że jeśli czegoś nie zrobisz to cię wywalą, ale jeśli będziesz wykonywać te obowiązki to będziesz mieć profity, jakie to się już przekonasz jeśli się zapiszesz.

Tak w skrócie, obowiązki:
- obecność na każdym spotkaniu w Rzeszowie
- jeżdżenie na wyjazdy
- pomaganie przy oprawach
- i najważniejsze podczas dopingu dawanie z siebie zawsze 100% a nawet więcej

Jak o czymś zapomniałem to na pewno ktoś jeszcze dopisze ;)

zurek

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 54
Odp: Jak zapisać się do klubu kibica
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 26, 2012, 14:01:30 pm »
Dzięki za info. A ile w tym sezonie kosztowało wpisowe? Osobno na karnet też się płaci?

Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Jak zapisać się do klubu kibica
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 26, 2012, 14:05:45 pm »
Dzięki za info. A ile w tym sezonie kosztowało wpisowe? Osobno na karnet też się płaci?
W ramach wpisowego dostajesz karnet, w zeszłym roku wpisowe wynosiło chyba 450 zł.