Autor Wątek: Turnieje przed sezonem 2012/2013  (Przeczytany 46503 razy)

dominisssss3

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 109
Odp: Turnieje przed sezonem 2012/2013
« Odpowiedź #260 dnia: Września 25, 2012, 09:40:16 am »
Również dla mnie występ Buszka na duży +, miałam trochę wątpliwości co do jego powrotu, ale widać, że jak na razie to była dobra decyzja.

A najlepszy fragment wczorajszego dnia to mina rodziny Bartmanów kiedy ogłoszono, że MVP został Jochen xD Przepraszam, nie mogłam się powstrzymać :P

fanzwawy

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1129
Odp: Turnieje przed sezonem 2012/2013
« Odpowiedź #261 dnia: Września 25, 2012, 13:00:09 pm »
A mnie cieszy dobra dyspozycja Rafała Buszka - chłopak jest z Dębicy i zawsze chciał grać w Resovii. Po tułaczce po różnych Warszawach czy Kielcach gra wreszcie u siebie.

PS.
Do zobaczenia i usłyszenia w Częstochowie!  ;D

mediolan8

  • Malkontenci
  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 812
  • Sektor: X
Odp: Turnieje przed sezonem 2012/2013
« Odpowiedź #262 dnia: Września 25, 2012, 13:05:53 pm »
Mnie cieszy dobra gra Bartmana pomimo nie najlepszych wystaw Tichacka, a nagroda dla Schopsa to mały kabaret :), smuci mnie natomiast brak Grzyba w grze oraz Kovacevica, mam nadzieję, że nie będą typowymi rezerwowymi, gra Buszka na wielki +, Schops w Resovii to strata pieniędzy ale nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Sezon przed nami i ostra walka na 3 frontach!
Prezes-Ignaczak

rayan11

  • Gość
Odp: Turnieje przed sezonem 2012/2013
« Odpowiedź #263 dnia: Września 25, 2012, 13:30:45 pm »
Mnie cieszy dobra gra Bartmana pomimo nie najlepszych wystaw Tichacka, a nagroda dla Schopsa to mały kabaret :), smuci mnie natomiast brak Grzyba w grze oraz Kovacevica, mam nadzieję, że nie będą typowymi rezerwowymi, gra Buszka na wielki +, Schops w Resovii to strata pieniędzy ale nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Sezon przed nami i ostra walka na 3 frontach!

mediolan z tą stratą pieniędzy to pojechałeś po bandzie. Heniek więcej siły zacznie wkładać w atak i będziemy wszyscy mlaskać z zachwytu nad jego grą.A technikę ataku ma bowiem kosmiczną.  Dla mnie na duży plus gra Lucasa , dużo pajpów, trochę słabiej środkiem.
Dla mnie na wielki plus potencjalni rezerwowi przyjmujący. Rafał zagrywka-najlepsza w drużynie, ataki niczego sobie. Paul- momentami jego gra w obronie porównać można do gry w play-station. Re-we-la-cja. Oczywiście na plus blok i przyjęcie. Owszem wczoraj z Ferenbache nie zagrał pierwszego seta rewelacyjnie. Cóż czwarty mecz dzień po dniu zrobił swoje............. Panowie Alek i Nikola, nie mogą być spokojni jeżeli chodzi o miejsce w pierwszej szóstce. 
Andrzej zbudował taką drużynę, że może dobierać warianty dla każdego przeciwnika specjalne(liczba mnoga nieprzypadkowa), nie wyłączając ustawienia z Heńkiem i Zibim na przyjęciu, z Alkiem bądź Buszem na ataku.  :)  Niemożliwe, możliwe, mamy taki potencjał, że możemy sobie pozwolić nawet na fanaberie.

Wracając do Grzybka, przyjdzie na Wojtka czas. Wojtek potrzebuje czasu, by wejść na wysoki poziom. Jak już wejdzie, to strzeźcie się

maćko

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 577
Odp: Turnieje przed sezonem 2012/2013
« Odpowiedź #264 dnia: Września 25, 2012, 13:41:14 pm »
  ..... Schops w Resovii to strata pieniędzy....

Kolego nie wiem gdzie Ty te mecze oglądasz i kogo na nich widzisz, albo po prostu nie znasz się na siatkówce. Ja też się nie znam :) ale przynajmniej potrafię dostrzec jaką techniką dysponuje Heniek, Zibi to też bardzo dobry zawodnik ale techniką na razie Heńkowi nie dorównuje  ;) Co do Buszka, byłem na meczu w Leżajsku i też głównie mi się rzuciło w oczy forma Rafała zagrywka najlepsza w drużynie, atak na bardzo dobrym procencie. Alek i Nikola chyba mogą się bać o miejsce w pierwszej 6, ale to tylko wyjdzie na plus drużynie  :D

mediolan8

  • Malkontenci
  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 812
  • Sektor: X
Odp: Turnieje przed sezonem 2012/2013
« Odpowiedź #265 dnia: Września 25, 2012, 13:49:09 pm »
Ja od początku byłem przeciwny sprowadzeniu Schopsa, nie zmienię zdania że jest to zawodnik nie na klasę Resovii i nie ma potrzeby się ze mną sprzeczać bo to moja opinia, wasza może być zupełnie odmienna. Dziękuję tylko Kowalowi, że ściągnął Bartmana bo w innym wypadku nie mielibyśmy atakującego na najwyższym poziomie!   
Prezes-Ignaczak

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1681
  • D3
Odp: Turnieje przed sezonem 2012/2013
« Odpowiedź #266 dnia: Września 25, 2012, 14:05:41 pm »
Buszu zagrał bardzo fajnie na przyjęciu i serwisie, ale z tą bardzo dobrą skutecznością w ataku przesadzacie. W spotkaniu z JW było słabiutko, z niemczykami mało grał, z kebabami faktycznie zagrał super. Ale siły ognia na lewym brakowało ewidentnie, zwłaszcza na kontrach. Zdrowy Alek jest 100% pewniakiem do 6, reszta niech walczy.
W końcu.

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Turnieje przed sezonem 2012/2013
« Odpowiedź #267 dnia: Września 25, 2012, 15:03:24 pm »
Zdrowy Alek jest 100% pewniakiem do 6, reszta niech walczy.
Osobiście bez LOTMANA nie wybrażam sobie pierwszej 6-tki. To od niego powinno zacząć się budowanie wyjściowej 6-tki. Tak mówił w ub. sezonie Kowal, i myślę że są wszelkie dane ku temy aby w tym sezonie było podobnie.
Oczywiście, zgadzam się z Twoją wypowiedzią żę Aleh w 100% zdrowy i w formie jest pewniakiem. A więc.........czyżbyśmy już znali pierwszoszóstkowych przyjmujących? Spokojna, spokojna. Piłka za piłku! Nagrają się w tym sezonie wszyscy. A kto z nich będzie "nominalnie" pierwszoszóstkowym zawodnikiem to mnie to ...........ryba. Ważne żeby wygrywać i odpowiednio reagować na wydarzenia na parkiecie.
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

Dude

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1413
Odp: Turnieje przed sezonem 2012/2013
« Odpowiedź #268 dnia: Września 25, 2012, 22:37:07 pm »
Jak dla mnie MVP turnieju: Buszu albo Paul. Nie tylko dlatego, że grali najwięcej, ale wypada docenić ich dobra robotę w większości elementów siatkarskiego rzemiosła. Wiem, że to tylko mecze towarzyskie, ale dziwi mnie zaniechanie gry środkiem (aż nadto widoczne w starciu z Niemiaszkami) oraz brak Wojtka Grzyba.
MVP Jochen to dostał tak "trochę na zachętę" bo chwilami pokazywał fantastyczną technikę, ZB9 nauczy się kilku pożytecznych zagrań, oj nauczy, ale też czasami zaniechał mocnego ataku na rzecz bezpiecznego plasu.
Z zawodników pozostałych ekip największe wrażenie zrobili na mnie Tischer i Martino. Ten pierwszy za to, że kilkakrotnie wystawiał na czysta siatkę natomiast Włoch to jest siatkarz potężnego kalibru jeśli chodzi o potencjał w ofensywie, dawno nie widziałem takiego przyjmującego na Podpromiu. Śmiem twierdzić, że jeśli nie zaszkodzi sam sobie, to on będzie liderem Jastrzębia a nie Michał Łasko.
Podsumowując: fajnie było zobaczyć naszych mistrzów i cieszy dobra atmosfera między nimi.
I'm the one who gripped you tight and raised you from perdition.

100% piknik!

paula16

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1624
Odp: Turnieje przed sezonem 2012/2013
« Odpowiedź #269 dnia: Września 26, 2012, 00:09:22 am »
twierdzić, że jeśli nie zaszkodzi sam sobie, to on będzie liderem Jastrzębia a nie Michał Łasko.

No właśnie, teraz nasuwa się pytanie czy kiedykolwiek był taki moment w życiu Martino, że sobie sam nie zaszkodził?! :D Śmiem twierdzić, że nie. Zawodnik o niesamowitym potencjale, świetna morotyka, no ale gdyby tak charakter dało się zmienić. Lubi rządzić i to widać. Dlaczego wrócił na hale po tym gdy zapowiedział, że plażówka to nr 1 dla niego? Otóż tak na dobrą sprawę nikt nie chciał z nim grać. Jest wybuchowy gwiazdorzy, a to nie przekłada się na jego dobrą postawę. Oczywiście, w Memoriale zagrał fantastyczną siatkówkę, no ale to nie jest Zajcev, Savani, a nawet Kovar, bo te ostatni potrafi ustabilizować swoją formę. Martino byłby przyszłością włoskiej siatkówki, ale zgubił się gdzieś po drodze, a wydaje się, że żaden z trenerów nie jest dla niego autorytetem. Nadspodziewanie dużo grał w ubiegłym sezonie w Modenie, ale było to spowodowane tym iż.. Kooy miał jeszcze trudniejszy chaakter niż wspomniany wcześniej Mateo. Może Polska mentalność i polskie otoczenie go zmieni? Oby, bo żal będzie patrzeć jak zawodnik będzie potykał się o własne nogi kiedy tylko troche obiży loty, a o taką postawę będzie miał do wszystkich pretensje tylko nie do siebie.
Seize the day or die regretting the time you lost.