Autor Wątek: Euro 2012  (Przeczytany 20178 razy)

zurek

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 54
Euro 2012
« dnia: Czerwca 09, 2012, 12:57:25 pm »
Z racji, że w Polsce i na Ukrainie rozpoczęło się Euro 2012 zakładam wątek dotyczący tego turnieju. Mam nadzieję, że nie macie mi tego za złe ;), że na forum o siatkówce poruszam ten temat. I od swej strony mam od razu pytanie czy był ktoś z was w którejś strefie kibica w Rzeszowie. Bo zamierzam się wybrać tam na jakiś mecz tylko nie wiem, która ze stref w mieście jest najlepsza. Może ktoś opisać swoje odczucia od atmosfery tam panującej i ogólnego odczucia?

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 09, 2012, 13:59:32 pm »
Ja nie byłam, ale z tego co widzę na zdjęciach to na rynku jest chyba całkiem przyjemnie ;) Szczerze powiem po wczorajszym meczu już miałam dość, ale już nie mogę się doczekać spotkania z Rosją. ;)

Szoviak

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2520
  • G3
    • Z siatkówką przez życie
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 09, 2012, 14:23:13 pm »
Wczorajszy mecz zagraliśmy tylko do przerwy. I połowa bardzo dobra w naszym wykonaniu a w drugiej grali tylko Grecy.
Błąd komunikacji między Wojtkiem a Wasylem niestety zabrał nam dwa cenne punkty.
Franciszek Smuda w mojej ocenie popełnił dwa błędy:
1. Brak jakichkolwiek zmian (tej wymuszonej nie biorę pod uwagę)
2. Wystawienie do pierwszego składu kompletnie nieprzygotowanego fizycznie Sebastiana Boenischa.
Rosja nie zagra takiego drugiego meczu, więc może być ciekawie no a my cieszmy się, że mamy jeden punkt, bo przed karnym Karagounisa miałem poważne obawy co do wyniku.
No i jeszcze brak kondycji u wszystkich zawodników. Sił wystarczyło nam na ... 40 minut, bo już w końcówce I połowy mieliśmy problemy.
Lecz teraz będzie już tylko lepiej a finiszem spotkanie w Kijowie 1 lipca mam nadzieję, że na murawie :D :D

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 09, 2012, 14:34:32 pm »
Szoviak Ty jesteś Polakiem?  ;D Taki optymizm nam nie przystoi...
Co do Boenischa w pełni się zgadzam, biegowo nie nadążał. Jeśli chodzi o te nieszczęsne zmiany to na miejscu Smudy nie chciała bym być, bo w sumie my zmienników wartościowych nie mamy, ale można było zaryzykować. Po tym pełnym zwrotów akcji meczu 1 punkt nas powinien zadowolić, mogło być gorzej.

Szoviak

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2520
  • G3
    • Z siatkówką przez życie
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 09, 2012, 15:05:23 pm »
Szoviak Ty jesteś Polakiem?  ;D Taki optymizm nam nie przystoi...
Co do Boenischa w pełni się zgadzam, biegowo nie nadążał. Jeśli chodzi o te nieszczęsne zmiany to na miejscu Smudy nie chciała bym być, bo w sumie my zmienników wartościowych nie mamy, ale można było zaryzykować. Po tym pełnym zwrotów akcji meczu 1 punkt nas powinien zadowolić, mogło być gorzej.

Kamil Grosicki, Rafał Wolski, Jakub Wawrzyniak - trzy zmiany, których nie było.
No oczywiście :D Tylko Polak, wierzy, że Mistrzostwo Europy będzie nasze :D
A tak realnie to jeżeli zagramy to co potrafimy to jesteśmy w stanie być w półfinale. Potencjał mamy ogromny

zurek

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 54
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 09, 2012, 15:43:12 pm »
Ja mimo tych złych komentarzy mediów nadal wierzę w Polaków tak jak wierzyłem w Reskę.

A jak uważacie czy wybrać Rynek czy Millenium Hall? Słyszałem, że w tym drugim były cyrki z ochroniarzami.

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwca 09, 2012, 18:52:37 pm »
Ja wybrałabym rynek ;)

tubka1905

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 80
  • FANATYK
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwca 10, 2012, 09:40:51 am »
Ja mimo tych złych komentarzy mediów nadal wierzę w Polaków tak jak wierzyłem w Reskę.

A jak uważacie czy wybrać Rynek czy Millenium Hall? Słyszałem, że w tym drugim były cyrki z ochroniarzami.

Z tych dwóch, to tylko Rynek!  :)
153% PIKNIK

Patrikos

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 120
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwca 10, 2012, 17:41:52 pm »
Szoviak zgadzam się poza zmianą Boenisha na Wawrzyniaka...ten drugi nawet w dobrej formie nie dorasta do pięt Sebastianowi, który w mojej ocenie zagrał całkiem dobry mecz.

Linka20

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1607
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwca 10, 2012, 22:10:15 pm »
Jak zwykle kibicuje Hiszpanom i Niemcom. Wczoraj Niemcy zagrali słabo, dobrze że wygrali, chociaż tyle. Nawet mnie Bastian tak nie wkurzał jak zwykle, więc jest plus :) Podolski słabo, najlepszy zawodnik wczorajszego spotkania to Özil. Prawdziwa gra zaczęła się po tej bramce właśnie, bo Portugalia zaczęła naciskać.

Dzisiaj mnie wkurzył Torres. tyle okazji, by strzelić bramkę ale nie, bo po co? 3 okazje miał idealne  ::) Gdzie się podział TEN Torres? Brakuje mi Pujola, Davida też. A tu Chorwacja teraz gromi Irlandię - 3:1.


Co do meczu Polaków to:

1) Kompromitacja Smudy, który przez cały mecz żadnych zmian,a  potem w 93 minucie chciał wprowadzać zawodnika na boisko. Tak się zapytam - co to było?  :o
2) Dwa różne oblicza reprezentacji - pierwsza połowa świetna, druga tragiczna.
3) Ładny gol Lewandowskiego.
4) Kapitalna obrona karnego przez Tytonia.
5) Złego słowa na Szczęsnego nie powiem. Dlaczego? Bo to co wyprawiała nasza obrona to kpina. Ok, przepuścił bramkę - jego wina, ale krytykować go za czerwoną kartkę nie mam zamiaru. Co miał zrobić? Pozwolić by Grecy prowadzili 2:1? Zrobił to z premedytacja, a nie przez gorącą głowę, co było widać w jego zachowaniu po przyznaniu mu kartki. Nie robię z niego bohatera, ale uważam że wybrał mniejsze zło.
6) Stadion super, atmosfera kapitalna.
7) Hm, nasi siedli fizycznie w drugiej połowie - złe przygotowanie?
8) Fajnie, że Smuda cieszy się z remisu, ja nie. Chociaż jeśli wziąć pod uwagę że mogliśmy przegrać nawet z 1:3 no to rzeczywiście, feta powinna być  ::)


Nie ma to jak oglądać i piłkarzy i siatkarzy, ale jak się ma podzielność uwagi to no problem.  :)

Z Rosją będzie ciężko, z Czechami trzeba ryzykować i grać jak najlepiej. Wierzę w wyjście z grupy, Rosjanie drugiego meczu tak dobrego mogą nie zagrać, wpadka mile widziana :) Mamy potencjał, potrzeba koncentracji i prawidłowych reakcji trenera.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 10, 2012, 22:14:08 pm wysłana przez Linka20 »