Autor Wątek: Euro 2012  (Przeczytany 20177 razy)

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwca 11, 2012, 23:18:52 pm »
Jestem pod wrażeniem gry Ukraińców. Szewczenko to mój idol jeszcze z czasów świetności w Milanie i naprawdę miło widzieć go w takiej dyspozycji. Gryźli dziś trawę i pokazali, że determinacją można wiele zdziałać. Mam nadzieje, że jutro to my będziemy tak szczerze i radośnie cieszyć się jak dziś Ukraińscy kibice ;)

Szoviak

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2520
  • G3
    • Z siatkówką przez życie
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwca 12, 2012, 14:54:03 pm »
Dziś przed nami ważny mecz! Znamy skład reprezentacji Polski (ustawienie 4-3-2-1):
22.Tytoń
20. Piszczek 13. Wasilewski 15. Perquis 2. Boenisch
7. Polański 11. Murawski 5. Dudka
16. Błaszczykowski 10. Obraniak
9. Lewandowski
Tylko że Sebastian ewidentnie jest pod formą a jego szybkość jest katastrofalna.
Nikt chyba nie wini Wojtka. Jego faul tak na prawdę wyszedł nam na dobre. A wracając do bramki to i Wasyl i Wojtek powinni się inaczej zachować. Jeden powinien odpuścić, aby drugi miał łatwiej. Ale było minęło. Dziś bardzo ważny mecz, który ... według mnie wygramy 2-1. Oby się to sprawdziło.

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwca 13, 2012, 00:47:25 am »
Wiara czyni cuda! ;)) Fantastyczny mecz.

Szoviak

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2520
  • G3
    • Z siatkówką przez życie
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwca 13, 2012, 16:12:42 pm »
Jeeeeest !!! Mamy punkt choć było ciężko.
Bardzo dobry mecz w wykonaniu Orłów Smudy. Lepiej wypadł Sebastian Boenisch.
Jednak jedno, co mnie zmartwiło to to, że atakujemy zbyt małą liczbą graczy. Sam Ludo, Kuba czy Lewy przeciwko szóstce rywali nie wiele zdziałają. Jednak widziałem znaczną poprawę. Dużo lepszy mecz niż ten z Grekami.
Teraz tylko czekać do soboty a tam wojna o awans.

Linka20

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1607
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwca 13, 2012, 16:38:19 pm »
Mecz był naprawdę fajny, druga połowa świetna.O ile remis z Grecją uznaje za swego rodzaju porażkę, o tyle remis z Ruskimi to naprawdę dobry wynik i wielu przed meczem brałoby go w ciemno.

Brawa dla Jakuba, Lewandowskiego nam co rusz faulowali, plus dla Tytonia, ciekawe czy na mecz z Czechami wróci Szczęsny.


A malkontenci niech zerkną na ranking FIFA i miejsce nasze a miejsce Rosjan.  ::)
Przegrywaliśmy 0:1 a mimo to udało nam się doprowadzić do remisu.

Szoviak

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2520
  • G3
    • Z siatkówką przez życie
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwca 13, 2012, 17:18:49 pm »
Mecz był naprawdę fajny, druga połowa świetna.O ile remis z Grecją uznaje za swego rodzaju porażkę, o tyle remis z Ruskimi to naprawdę dobry wynik i wielu przed meczem brałoby go w ciemno.

Brawa dla Jakuba, Lewandowskiego nam co rusz faulowali, plus dla Tytonia, ciekawe czy na mecz z Czechami wróci Szczęsny.


A malkontenci niech zerkną na ranking FIFA i miejsce nasze a miejsce Rosjan.  ::)
Przegrywaliśmy 0:1 a mimo to udało nam się doprowadzić do remisu.


Ranking FIFA nie jest adekwatny do poziomu drużyn.
Szczęsny na pewno wróci, gdyż jest "nr 1" ...

Linka20

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1607
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwca 13, 2012, 17:28:40 pm »
Hm, no za COŚ trafiliśmy na to 62 miejsce  ::) Tak czy siak, Rosjan typowano na faworytów naszej grupy, przed Euro pokonali Włochów i mieli bdb bilans zwycięstw.


Też obstawiam, że zagra Szczęsny, ale Tytoń pokazał się w obu meczach z bardzo dobre strony i pozostawienie go na ławie może się obrócić przeciw nam.

Mimo sympatii do czeskiego bramkarza, mam nadzieje że w sobotę powtórzy wyczyn z wczorajszego meczu kiedy to neizłęgo farfocla wpuścił.

Szoviak

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2520
  • G3
    • Z siatkówką przez życie
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwca 13, 2012, 17:58:56 pm »
No wczoraj się nie popisał, ale Obraniak nie zagra z Czechami za to, że bardzo się zdenerwował na trenera, że ten go zmienił. Zastąpi go Mierzejewski.
Ale przed nami są inne drużyny, które pokonalibyśmy z łatwością (takie Maroko) no i jak o tym sądzić ... ??

Linka20

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1607
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwca 13, 2012, 18:07:45 pm »
Nie mówię o tak skrajnych "markach" jak Maroko. Rosja to jednak inna półka.


Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwca 15, 2012, 10:57:53 am »
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=lOLgXjplfh4

Widzieliście to? To było NIESAMOWITE!!! To są prawdziwi kibice... Dedykuje to wszystkim tym, którzy wychodzą z hali przed końcem meczu, kiedy drużyna przegrywa. I nikt mi nie wmówi, że mają takie prawo bo zapłacili za karnety itp itd, bo tych kibiców o wiele więcej to kosztowało a mimo wszystko byli z drużyną do końca...