Autor Wątek: Euro 2012  (Przeczytany 20179 razy)

willhaven

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 621
  • L3
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwca 15, 2012, 15:08:16 pm »
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=lOLgXjplfh4

Widzieliście to?

widzieli, slyszeli, doping pierwsza klasa,
szkoda Irlandii ale jeszcze w ostatnim meczu z Wlochami mogą sprawić niespodziankę...

Linka20

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1607
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwca 15, 2012, 16:52:12 pm »
Nie lubię Włochów, więc jestem za Irlandią. Niech godnie pożegnają się z turniejem. Kibice świetni.

Jak narazie najładniejszą piłkę grają Niemcy, co mnie cieszy.

Widzieliście babole Ronaldo w meczu z Dania?  ;D

Szoviak

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2520
  • G3
    • Z siatkówką przez życie
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwca 15, 2012, 18:31:54 pm »
Według mnie najładniej zagrali Hiszpanie, ale pomimo dwóch bramek Torresa nie podoba mi się jego gra.
Hiszpania gra piłkę na wzór Barcy, a Torres chce grać tak jak w Anglii, czyli piłka w przód itd. Brakuje formy temu zawodnikowi, lecz wynik
4-0 imponujący. Choć mogło być więcej

szefb3

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 524
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwca 15, 2012, 18:36:34 pm »
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=lOLgXjplfh4

Widzieliście to? To było NIESAMOWITE!!! To są prawdziwi kibice... Dedykuje to wszystkim tym, którzy wychodzą z hali przed końcem meczu, kiedy drużyna przegrywa. I nikt mi nie wmówi, że mają takie prawo bo zapłacili za karnety itp itd, bo tych kibiców o wiele więcej to kosztowało a mimo wszystko byli z drużyną do końca...

i za to kocham Irlandczyków i tego im zazdroszczę....  ale i tak to my jesteśmy najlepszymi kibicami na świecie :D ;)

tubka1905

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 80
  • FANATYK
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwca 15, 2012, 23:03:39 pm »
i za to kocham Irlandczyków i tego im zazdroszczę....  ale i tak to my jesteśmy najlepszymi kibicami na świecie :D ;)

A jak! Mogą się od Nas uczyć!  :)
153% PIKNIK

Bolo

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 294
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwca 16, 2012, 12:22:31 pm »
No i już dzisiaj najważniejszy mecz Franciszka Smudy i jego reprezentacji w życiu ! Pojedynek dwóch sąsiadów Polska vs. Czechy ! ;)
Cieszę się, że my ten mecz musimy wygrać ! Z podejściem do meczu, że wystarcza nam remis czasami może być bardzo złudne i przykre w końcowym rozrachunku. Modlę się tylko o to, żeby Czesi nie strzelili nam jako pierwsi bramki - do takiego wniosku również chyba doszedł nasz trener bo jeżeli kontuzje tego nie wykluczą to wyjdziemy składem takim jak z Rosją (czyli 3 defensywnymi pomocnikami - Murawski, Dudka, Polański). Ciekawe czy do meczu zdoła się wykurować również Damien Perquis, wielka szkoda, gdyby go nie było, widać, że zaczęli się dogadywać z Wasilewskim. Dziwi mnie również decyzja o Tytoniu, w bramce powinien wystąpić Szczęsny - to jest nasz numer 1. Może na treningach było inaczej, ale myślę, że jednak o tej decyzji zadecydowała psychika i przygotowanie mentalne. Przemek po tych 2 meczach powinien być BARDZO pewny siebie ! ;)
Podsumowując jesteśmy lepsi od Czechów czysto piłkarsko i udowodnimy to ! Wygramy 3:1 ! ;) Tylko szkoda, że mecz odbędzie się we Wrocławiu a nie w Warszawie. Pozdrawiam wszystkich kibiców i zapraszam na wspólne kibicowanie w Millenium Hall ;)

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwca 16, 2012, 12:53:01 pm »
Oj jak ja się tego meczu nie mogę doczekać. Z jednej strony mam niemalże pewność, że wygramy a z drugiej taki strach, że coś się nie powiedzie. na niczym się skupić nie jestem w stanie... Grajmy już!!!! :D

Szoviak

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2520
  • G3
    • Z siatkówką przez życie
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwca 16, 2012, 12:56:33 pm »
Bardzo ważny mecz. Ja cieszę się, że Tytoń będzie bronił i oby bronił i w ćwierćfinale w półfinale i tak już do końca :D
Damian ma grać dziś, choć prawdopodobnie ma małą dziurę w nodze. On i Wasyl są jednak bardzo twardymi obrońcami i myślę, że obaj wystąpią z Czechami. A dziś zapowiada się Polski dzień. Liga Światowa, EURO, Adamek, ojj będzie się działo.

Linka20

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1607
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwca 16, 2012, 14:29:37 pm »
Jeśli Tytoń zagra dobry mecz - tematu nie będzie, zostanie wychwalony pod niebiosa. Jeśli zagra słabo, trener nieźle dostanie po głowie od kibiców. Tylko gdyby postawił na Szczęsnego a ten zagrałby źle to zalałaby go fala krytyki no bo przecież "Tytoń tak fajnie grał". Czyli tak źle i tak niedobrze. Obecnie mamy w kraju jakieś 30 mln trenerów - współczuje naszej drużynie bo o ocenie ich występu na tym Euro zadecyduje ten jeden mecz. Albo piekło albo niebo. Szkoda że ludzie nie widzą też tego co pośrodku, tych odcieni szarości. Tak czy siak ja jestem dumna z tego co chłopaki do tej pory pokazali i dziękuje im za te niesamowite emocje których mi dostarczyli. Wierzę że się uda i że po dzisiejszym meczu siatkarzy i piłkarzy, jak i po walce Adamka będziemy w szampańskich nastrojach.

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwca 17, 2012, 13:23:37 pm »
Jestem załamana...  :'(
http://demotywatory.pl/3754430

Ostatni raz tak wyglądałam po przegraniu przez naszych półfinału ze Skrą w PP

Komu teraz kibicujecie?