Autor Wątek: Warszawski Klub Kibica Asseco Resovii  (Przeczytany 170437 razy)

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Warszawski Klub Kibica Asseco Resovii
« Odpowiedź #450 dnia: Listopada 28, 2014, 19:31:49 pm »

Ale tu jest forum Resovii, drużyny z Rzeszowa, zatem logiczne jest, że kol. Dude chodziło o miejsca z Rzeszowa  ;) :P  :D .

Taki kolega błyskotliwy, a jak piszą w wątku Warszawski KK to sie nie domyslil, że chodziło o wyjazd z Wawy. Zaczynam się o kol. martwić :P >:DO:-)

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Warszawski Klub Kibica Asseco Resovii
« Odpowiedź #451 dnia: Listopada 28, 2014, 20:40:05 pm »
Taki kolega błyskotliwy, a jak piszą w wątku Warszawski KK to sie nie domyslil, że chodziło o wyjazd z Wawy. Zaczynam się o kol. martwić :P >:DO:-)

Ale sam Kolega przyzna, że lubicie jeździć do Rzeszowa. My do stolycy, jakby mniej. A i Członek Nadzwyczajny WKK o niku Stażysta, częstym gościem w Szynku Rzeszowskim bywa  ;)  :) .
A Kolega o mnie się nie boi i nie martwi. Pamięć dobrą mam i pasiaka nie zapomnę , coby Kolegę ładnie przyodziać w czasie krucjaty, którą będziem w niedzielę prowadzić  ;) .
« Ostatnia zmiana: Listopada 28, 2014, 20:43:20 pm wysłana przez Slawko »

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Warszawski Klub Kibica Asseco Resovii
« Odpowiedź #452 dnia: Listopada 28, 2014, 21:44:01 pm »
Koledzy Sławko i Why obaj jacyś zagotowani?
Oj gotuje się we mnie, gotuje od finału w Bełku. I rad bym tą gorączkę jakowymś trójniakiem zagasić* ;)

Taki kolega błyskotliwy, a jak piszą w wątku Warszawski KK to sie nie domyslil, że chodziło o wyjazd z Wawy. Zaczynam się o kol. martwić :P >:DO:-)
Ok, za każdym razem, jak w tym wątku zapraszaliście do Rzeszowa, było to wyraźnie zaznaczone, więc sypię głowę popiołem, który to przy przygotowywaniu poddymiania na pszczółki mi się wytworzył i kończę czepialstwo.


*Wiem, że z miodów pitnych najprzedniejszy półtorak, ale przecie mecz do trzech wygranych setów ;)

fanzwawy

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1129
Odp: Warszawski Klub Kibica Asseco Resovii
« Odpowiedź #453 dnia: Listopada 29, 2014, 12:46:31 pm »
Aleście se temat znaleźli q.mać.

Zapraszam do wątku - Mecz w Atlas Arenie, gdzie możecie się bardziej sensownie wypowiedzieć. No, chyba, że po meczu z Lotosem duch upadł? No to w jakim celu jedziecie do Łodzi, hę?   
Uwaga - nie siać defetyzmu. Pierwszych trzech defetystów zostanie rozstrzelanych przed halą Atlas, jak zabraknie do trójki to się dobierze z optymistów. Jasne?

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Warszawski Klub Kibica Asseco Resovii
« Odpowiedź #454 dnia: Listopada 29, 2014, 14:19:39 pm »

Uwaga - nie siać defetyzmu. Pierwszych trzech defetystów zostanie rozstrzelanych przed halą Atlas, jak zabraknie do trójki to się dobierze z optymistów. Jasne?
;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Andrzej, ze znalezieniem defetystów nie będzie najmniejszego problemu. Wystarczy zajrzeć na typera ;D ;D ;D i od razu będziesz wszystko wiedzieć.
I zważ Waszmość jak się poświęcam ;). No bo jak inaczej nazwać to że w autokarze do Lodzi (tam i z powrotem) mam siedzieć obok jednego takiego defetysty co to w łódzką viktorię nie wierzy ;) i do tego jeszcze złości się na naszego libero że ten daje nam 40% szans na wygraną. Innym zarzucać brak wiary w zwycięstwo a sam w typera obstawia 3:2 ::). No to się chyba nazywa "rozdwojenie jaźni" albo "schiozofrenia". Ale już ja Kol. Sławko z tych dolegliwości jutro wyleczę ;). Przednim trójniakiem ;D

Ps: Wojtek, ten pomysł z miodem pitnym wprost przedni. Że też sam na to nie wpadłem. Mam u siebie takiego trójniaka, co już w piwniczce kilka wiosen leży. Będzie jak znalazł opić nim zwycięstwo w ..... pasiece ;D ;D 
« Ostatnia zmiana: Listopada 29, 2014, 14:23:06 pm wysłana przez Pablo - EWP »
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

fanzwawy

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1129
Odp: Warszawski Klub Kibica Asseco Resovii
« Odpowiedź #455 dnia: Listopada 29, 2014, 15:19:59 pm »
A nie możecie kol. Sławko wysadzić gdzieś po drodze? Nie mówię, że w biegu ale może na jakimś postoju? Nalej mu ze trzy piwa na pocżątek a na postoju jak pójdzie do kibelka, to Wy szybko do autokaru i jazda w stronę Łodzi.
Podpowiadam takie rozwiązanie, bo Go lubię, myślę, że to lepsze wyjście niż rozstrzelanie pod Atlas Areną.

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Warszawski Klub Kibica Asseco Resovii
« Odpowiedź #456 dnia: Listopada 29, 2014, 16:23:12 pm »
Ej Wy tutaj Waćpanowie szlachta zejdźcie ze  Slawko. Jam póki co muszę dbać o swoje interesa. Póki co zajmuję drugie miejsce w typera i nie mogę sobie pozwolić na szarżowanie. Co innego kol. Pablo, ponad 60 pkt straty do lidera, to i  musi ryzykować. Wszak Masterowi Typera anno domini 2014 nie przystoi takie ogony gonić  :P .
A swoją drogą to kolega Pablo krótką ma pamięć. W tamtym sezonie, gdy graliśmy w Bełku nie miał problemu typować na Skrę 8) . Jak widać punkt widzenia..... :).
Drogi Pablo to nie jest rozdwojenie jaźni. Ja jestem "tylko" kibicem, który bawi się typowanie wyników. A nasz libero ponoć jest walczakiem z krwi i kości. w nim większość kibiców, a pewnie i drużyny widzi mentalnego przywódcę Resovii. A  ten przywódca, ma pełne portki asekuracji. Mamy 40% szans. Pytm się, to jest motywujące. Na ser mater z takim przywództwem.
« Ostatnia zmiana: Listopada 29, 2014, 16:34:26 pm wysłana przez Slawko »

a1986b

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 61
  • Tylko Sovia!!!
Odp: Warszawski Klub Kibica Asseco Resovii
« Odpowiedź #457 dnia: Grudnia 28, 2014, 20:34:14 pm »
Mam pytanie, czy w Warszawie jest jakieś miejsce gdzie zbierają się kibice Sovii na oglądanie meczów? Przeprowadziłem się tam i z ubolewaniem stwierdzam, że brakuje mi atmosfery Podpromia, którą też sam, nieskromnie powiem, tworzyłem ;)
Tylko Sovia!!!

stazysta

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 102
Odp: Warszawski Klub Kibica Asseco Resovii
« Odpowiedź #458 dnia: Grudnia 29, 2014, 20:34:55 pm »
Co do spotkań to każde spotkanie jest napisane na forum, nie mamy jednego ustalonego miejsca gdzie się spotykamy dlatego radzę śledzić forum ponieważ ewentualne spotkanie jest zawsze ogłaszane na forum w tym wątku ;-) ewentualnie poproszę o nr kom na prywatnej wiadomości to mogę informować smsami o spotkaniach ;-)
Pozdrawiam Stażysta

panda24

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: Warszawski Klub Kibica Asseco Resovii
« Odpowiedź #459 dnia: Lutego 11, 2015, 11:41:27 am »
Cześć!

Czy Warszawski Klub Kibica wybiera się może do Rzeszowa na mecz ze Skrą ?

Pozdrawiam,

Natalia