Autor Wątek: Warszawski Klub Kibica Asseco Resovii  (Przeczytany 170412 razy)

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Warszawski Klub Kibica Asseco Resovii
« Odpowiedź #60 dnia: Grudnia 12, 2012, 22:55:04 pm »
Czy Prezio odpowie, nie wiem. To jego wola.

Ponieważ jednak zostałem wywołany do tablicy odniosę się do tego co mnie bezpośrednio dotyczy.

ja uważam, że to po prostu lekkomyślność.

Pisałem, wprawdzie o tym już, ale powtórzę. Nie raz w dniu meczu paradowałem po stolycy ;) w barwach i nigdy nie spotkało mnie nic niemiłego od kibiców w barwach Legii. Zdarzało się, że zbierałem gratulacje.

Cytuj
Myślę, że gdyby kolega vice był Kibicem Resovii, nie pozwoliłby sobie na utratę barw, nie szalika, ale barw.

Tu mi się ciśnie cytat z filmu Psy, ale go nie zacytuję. Jakbyś był sam, a ich 5-ciu, to by z Ciebie barwy zdarli. I miałbyś do powiedzenia tyle co ... za okupacji.

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Warszawski Klub Kibica Asseco Resovii
« Odpowiedź #61 dnia: Grudnia 12, 2012, 23:26:44 pm »
Kolego reso-viaku-zwawy, czy Ty tylko tak udajesz, czy u Ciebie problemy z rozumieniem tego co piszę. Pisząc, że nie zaryzykowałbym pójść na Hetmańską........, to znaczy po prostu, że zostawiłbym barwy w domu, to chyba zrozumiałe, jak widać nie do końca. Twój prezio podważa inteligencję u innych, ale jakoś...... dobra nie będę kończył. Jeszcze jedno, nie życzę sobie profanacji, mogłeś napisać Res..via, czy np. Resyvia (chociaż to już przegięcie), ale nie musiałeś pisać Resqvia, bo to "q"się źle kojarzy, nie sądzisz? ::).


RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Warszawski Klub Kibica Asseco Resovii
« Odpowiedź #62 dnia: Grudnia 12, 2012, 23:36:34 pm »
Zejdź z emocji...

Jeszcze jedno, nie życzę sobie profanacji, mogłeś napisać Res..via, czy np. Resyvia (chociaż to już przegięcie), ale nie musiałeś pisać Resqvia, bo to "q"się źle kojarzy, nie sądzisz? ::).



... przeczytaj jeszcze raz co napisałem....

Cytuj

Wszyscy jestesmy Respvia!

... i jak się nie domyślasz, że to zwykła literówka,  spowodowana Happy Hours i euforią po awansie do fazy pucharowej, to Ci to napiszę.

Popełniłem literówkę, a nie edytowałem posta, bo już zostałem w międzyczasie za tą literówkę  i związane z tym HH obśmiany. Aż tyle i tylko tyle.

Wszyscy jesteśmy Resovią!
« Ostatnia zmiana: Grudnia 12, 2012, 23:40:08 pm wysłana przez reso_viak_zwawy »

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Warszawski Klub Kibica Asseco Resovii
« Odpowiedź #63 dnia: Grudnia 12, 2012, 23:40:23 pm »
Ok już wrzuciłem na luz. 8)

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Warszawski Klub Kibica Asseco Resovii
« Odpowiedź #64 dnia: Grudnia 12, 2012, 23:42:19 pm »
 8)  8)  8)

Janek

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 305
Odp: Warszawski Klub Kibica Asseco Resovii
« Odpowiedź #65 dnia: Grudnia 12, 2012, 23:46:34 pm »
Dużo Was było dzisiaj w Champions?

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Warszawski Klub Kibica Asseco Resovii
« Odpowiedź #66 dnia: Grudnia 13, 2012, 10:17:32 am »
Janek,
chcesz dołączyć? Zapraszamy. :D

Janek

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 305
Odp: Warszawski Klub Kibica Asseco Resovii
« Odpowiedź #67 dnia: Grudnia 13, 2012, 12:46:25 pm »
Nie skuszę się... A więc było Was więcej niż 3 ?

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Warszawski Klub Kibica Asseco Resovii
« Odpowiedź #68 dnia: Grudnia 13, 2012, 14:41:52 pm »
Janku,
skoroś taki ciekawy pozostaje mi ponowić zaproszenie, może jednak będziesz kiedyś w Warszawie w dniu transmitowanego meczu.

Poniekąd zaspakajając Twą ciekawość napiszę, że bywało, że było nas 2-ch. A nie zawsze jesteśmy w Champions, czasem jesteśmy na meczu, czasem oglądamy w domu.

Janek

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 305
Odp: Warszawski Klub Kibica Asseco Resovii
« Odpowiedź #69 dnia: Grudnia 13, 2012, 15:39:35 pm »
Dziękuje bardzo za zaproszenie, ale nie skorzystam. Jeśli nie będzie mnie na meczu, to na pewno nie jest mi po drodze jechać do Wa - wy, po to żeby oglądnąć mecz z Wami 2-ma.

Często piszesz, że spotykacie się w Champions. Czyli mam rozumieć, że to jest info tylko dla Twojego kolegi ?  ::)