Autor Wątek: Liga rosyjska  (Przeczytany 170128 razy)

Linka20

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1607
Odp: Liga rosyjska
« Odpowiedź #130 dnia: Marca 05, 2013, 22:54:54 pm »
No nie wiem czy sobie radzą. Spiridonow jest znany ze swoich prowokacji względem przeciwników, dochodzi nawet do opluwania innych i szarpaniny na przerwach między nim i sprowokowanymi zawodnikami.
Trudno powiedzieć czy sobie radzą: trener Frigoni powiedział, że jego nie obchodzi jak się zachowuje jego podopieczny i jest mu obojętne czy kogoś opluje czy zwyzywa, jego obchodzi tylko by pokazywał dobre statystyki w ataku i przyjęciu. Czy to jest według ciebie radzenie sobie z zawodnikiem?

Nie dziwię się wcale trenerowi reprezentacji, że nie chciał mieć takiego zawodnika w swoich szeregach.


Broni się grą, dopóki to robi to przymykają oko na jego zachowanie. Zresztą przecież dostaje kary od sędziów, nie wiem jak jest w klubie.

paula16

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1624
Odp: Liga rosyjska
« Odpowiedź #131 dnia: Marca 27, 2013, 12:50:40 pm »
W oczekiwaniu na finał rzucam dla nudzących się link do dzisiejszego meczu Biełgorodu z Zenitem Kazań - szykuje się świetne widowisko :)
http://tvstart.ru/?p=5201
Początek o 16 :)
Seize the day or die regretting the time you lost.

Vegia

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 708
  • A2
Odp: Liga rosyjska
« Odpowiedź #132 dnia: Marca 27, 2013, 16:48:37 pm »
W oczekiwaniu na finał rzucam dla nudzących się link do dzisiejszego meczu Biełgorodu z Zenitem Kazań - szykuje się świetne widowisko :)
http://tvstart.ru/?p=5201
Początek o 16 :)
Ten kamerzysta tak macha kamerą, że nie jestem się w stanie skupić na obrazie :-\ Jednak Polsat Sport to potrafi pokazywać siatkówkę...

paula16

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1624
Odp: Liga rosyjska
« Odpowiedź #133 dnia: Marca 27, 2013, 16:58:00 pm »
Ten kamerzysta tak macha kamerą, że nie jestem się w stanie skupić na obrazie :-\ Jednak Polsat Sport to potrafi pokazywać siatkówkę...

 ;D ;D ;D ;D To prawda, jeśli chodzi o transmisje siatkówki to PolsatSport jest Mistrzem Świata i długo tak pozostanie. Rosjanie, Włosi powinni się w kolejce do "Mistrzów" ustawiać  8)

Ja długo zastanawiałam się jaki mecz wybrać i oglądam potyczkę Moskwy z Krasnodarem. Nie żałuję, bo dziś mogę powiedzieć - Bartosz, jak dobrze Cię widzieć, jak dobrze widzieć Cię w formie! Bartek śmiga nad blokiem aż miło, a jedna akcja - czysto sytuacyjna świeca na lewe, Bartek potrójny blok przed sobą i ładuje piłę w 3 metr (!!!!!!!!) tuż obok bloku - M I O D Z I O, kibice w końcu po tej akcji się przebudzili !  ;D
Ale przyjęcie - KATASTROFA, zawodnicy Dynama Krasnodar zabijają go flotem, mimo, że Bartek nie popełnia bezpośrednich błędów, to Grankin 'troche' sobie biega. No i co najważniejsze dla Dynama M również do gry włączył się Veres, na wysokich obrotach. Ogólnie fajne spotkanie, bo to w Biełgorodzie jest meczem o pietruchę więc i o jakieś emocje ciężko..
« Ostatnia zmiana: Marca 27, 2013, 16:59:38 pm wysłana przez paula16 »
Seize the day or die regretting the time you lost.

Linka20

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1607
Odp: Liga rosyjska
« Odpowiedź #134 dnia: Marca 27, 2013, 22:22:29 pm »
Zapowiada się ciekawy pojedynek w PO - Moskwa kontra LB. Jestem za tymi pierwszymi, mam nadzieje że problemy zdrowotne już za nimi.

paula16

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1624
Odp: Liga rosyjska
« Odpowiedź #135 dnia: Marca 27, 2013, 22:33:44 pm »
Zapowiada się ciekawy pojedynek w PO - Moskwa kontra LB. Jestem za tymi pierwszymi, mam nadzieje że problemy zdrowotne już za nimi.

Ja też kibicuje mimo wszystko Bartoszowi. Dziś fantastyczne spotkanie Bartka. Nie sądziłam, że w tak krótkim czasie tak doskonale się będzie rozumiał z Grankinem. Jego ataki z szóstej strefy - MIODZIO, grają to w ciemno i to z powodzeniem. Dziś im dalej w las, tym Bartosz przyjął więcej piłek z lepszym %. Ma on niewątpliwie problem z przyjęciem flotów, ale to nie jego wina. Tak to jest jak przez X lat odsuwało się go od przyjęcia takich piłek. Przecież on zarówno w Skrze jak i reprezentacji Polski przyjął tyle flotów.. Co nasi środkowi skrótów. Czerednik po prostu ustawia go do przyjęcia i chwała mu za to. Jest młodym zawodnikiem i jeszcze wszystko przed nim. Nie można uciekać od swoich słabości, trzeba je przełamać. Ciesze się, bo z tego może być wiele pożytku ;)
W ataku widziałąm tego starego dobrego Bartosza ;) Oj mam nadzieję, że forma pójdzie w górę, a może będzie i lepiej ?! Liczę na to, bo Bartosz jest opcją numer 1 w zespole Dynama.
Uważam też, że nie są bez szans w potyczce 1/8 z Biełgorodem. Przecież to są też tylko ludzie. Pamiętam jak w rewanżu w Moskwie Bartosz i spółka roznieśli ekipę Szypulina  ;D To był chyba pierwszy dobry mecz Bartosza po kontuzji ;) To są tylko ludzie, a ich największą bronią jest środek. Wystarczy 'odrobinę' lepiej zagrywać, a wynik jest sprawą otwartą.

Staty z meczu Biełgorodu z Zenitem - http://www.belogorievolley.ru/season-2012-2013/stat-2012-2013/10096-2013-03-27-belogorie-zenit-stat.html
Doskonały mecz Andersona. Nie zagrał od początku, dopiero w 2 secie zmienił Siwożelca. Jest fenomenalny, chociaż nie jest taki efektowy jak Bartosz ze swoimi dzisiejszymi gwoźdźmi :)
« Ostatnia zmiana: Marca 27, 2013, 22:35:37 pm wysłana przez paula16 »
Seize the day or die regretting the time you lost.

Linka20

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1607
Odp: Liga rosyjska
« Odpowiedź #136 dnia: Marca 28, 2013, 11:21:02 am »
Tak, Bartosz w końcu zagrał dobre spotkanie. Kilka statystyk. Bartosz zdobył 18 punktów, w ataku miał 58% skuteczność. W przyjęciu też jakoś sobie radził a przyjął aż 33 zagrywki, popełnił jeden błąd w tym elemencie. Posłał dwa asy, zagrywał najwięcej razy w drużynie. Dodał blok. Oby teraz już było coraz lepiej.

Przy takich skrzydłach - Krugłow, Kurek i Veres Moskwa ma naprawdę spore szanse w pojedynku z LB.

Vegia

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 708
  • A2
Odp: Liga rosyjska
« Odpowiedź #137 dnia: Marca 29, 2013, 12:19:06 pm »
Jednak Woronkow trenerem Rosjan :) Zobaczymy jak to z nim będzie

Blejd

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 877
Odp: Liga rosyjska
« Odpowiedź #138 dnia: Kwietnia 01, 2013, 15:06:40 pm »
Jutro zaczyna się ,,czas prawdziwych mężczyzn''(jak to mówi Alek) w Rosji. Jakbyś miała Paula jakiegoś streama to możesz go wrzucić na forum. Jestem bardzo ciekaw rywalizacji LB z Dynamem.
Wreszcie będzie optymalna para przyjmujących Kurek - Veres którą typowałem na najlepszą parę przyjmujących w Superlidze. Niestety kontuzje sprawiły, że na razie nie mogliśmy oglądać tego potencjału zespołu z Moskwy ale ostatni mecz pokazał, że LB ma się czego obawiać.
Osobiście kibicuje Kurkowi i jego drużynie.

paula16

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1624
Odp: Liga rosyjska
« Odpowiedź #139 dnia: Kwietnia 01, 2013, 15:54:38 pm »
Jutro zaczyna się ,,czas prawdziwych mężczyzn''(jak to mówi Alek) w Rosji. Jakbyś miała Paula jakiegoś streama to możesz go wrzucić na forum. Jestem bardzo ciekaw rywalizacji LB z Dynamem.
Wreszcie będzie optymalna para przyjmujących Kurek - Veres którą typowałem na najlepszą parę przyjmujących w Superlidze. Niestety kontuzje sprawiły, że na razie nie mogliśmy oglądać tego potencjału zespołu z Moskwy ale ostatni mecz pokazał, że LB ma się czego obawiać.
Osobiście kibicuje Kurkowi i jego drużynie.

Blejd, mówisz masz, wrzucam link do jutrzejszej transmisji - http://tvstart.ru/?p=5224 - godzina 16 bądź 17, pogubiłam się już całkowicie jaka jest różnica czasowa między nami a Biełgorodem :/

Mam nadzieję, że Bartosz w końcu na dobre się obudził. Pamiętajmy, że gramy do dwóch wygranych spotkań.. Liczę na to, że jednak Dynamo powalczy. Skoro potrafili wygrać z bardziej poukładanym zespołem z Trydentu kiedy grali na swoje 50% to liczę, że teraz kiedy doszedł Veres ( w ostatnim spotkaniu lepszy od Bartosza, fajnie, że Węgier też wraca na właściwe tory) gra będzie się im układać zdecydowanie lepiej. Jedynie o co się obawiam to o przyjęcie. Bartosz będzie miał ciężkie życie, ale z tego co pamiętam to w zespole LB flotem gra tylko Duff, Makarov ii czasami Khtiey. Z mocną Bartek radzi sobie zdecydowanie lepiej, chociaż o zagrywkach Grozera czy Muserskiego ciężko mówić "mocne zagrywki" - tutaj bardziej pasuje określenie atmowe ;D
No i nie wiem co jest z Braginem?!  :o W ostatnim spotkaniu nie zagrał, a moim zdaniem jest zdecydowanie lepszym libero od swojego kolegi. W przyjęciu może % wygląda to podobnie za to w obronie bije go na głowę. Mam nadzieję, że Czerednik w meczu z Krasnodarem dał mu po prostu wolne i jutro będzie w 100% gotowy do gry.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 02, 2013, 13:06:59 pm wysłana przez paula16 »
Seize the day or die regretting the time you lost.