Autor Wątek: Liga rosyjska  (Przeczytany 170075 razy)

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: Liga rosyjska
« Odpowiedź #180 dnia: Kwietnia 24, 2013, 20:38:52 pm »
Kiedy gra Biełgorod i gdzie można obejrzeć?

KChudz

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: Liga rosyjska
« Odpowiedź #181 dnia: Kwietnia 24, 2013, 20:50:20 pm »
Kiedy gra Biełgorod i gdzie można obejrzeć?
W Kazaniu 25 i 26 kwietnia o 19 czasu lokalnego, to u nas jakieś -4 godziny
Sprawdzaj tu:
http://tvstart.ru/

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: Liga rosyjska
« Odpowiedź #182 dnia: Kwietnia 24, 2013, 21:29:38 pm »
Dzięki za informację.

paula16

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1624
Odp: Liga rosyjska
« Odpowiedź #183 dnia: Kwietnia 24, 2013, 22:00:16 pm »
Jutro półfinały Superligi. Oba spotkania odbędą się o godzinie 19. Jeśli chodzi o mecz w Kazaniu to będzie on o 17 czasu warszawskiego bo różnica wynosi 2h.
W mediach mówi się, że mecz Zenit - Biełgorod to przedwczesny finał, no ale wszystko na to wskazuje, że tak właśnie będzie. Przez cały czas trwania ligi mocno kibicowałam drużynie Dżordża - Ok poza spotkaniami z Bartoszem jednakże teraz jestem za ekipą Alekny.
Mam nadzieję, że nie będą to mecze do jednej bramki i zobaczymy chociaż odrobinę prawdziwej siatkówki. Siłowa gra Biełorodu dotychczas przynosiła skutek ale tylko i wyłącznie dlatego, że każdy zespół szedł z nimi na wymianę ciosów. Zenit z pewnością tego nie zrobi, Alekna to jednak człowiek który myśli podczas gdy za wszystkich swoich zawodników. Mam nadzieję, że siła razem z techniką da nam kawał dobrej siatkówki.


Link do meczu - http://tvstart.ru/?p=5325
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 25, 2013, 11:58:36 am wysłana przez paula16 »
Seize the day or die regretting the time you lost.

KChudz

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: Liga rosyjska
« Odpowiedź #184 dnia: Kwietnia 25, 2013, 19:19:24 pm »
Bielgorod wygrał pierwszy mecz 3-2 w Kazaniu :o

paula16

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1624
Odp: Liga rosyjska
« Odpowiedź #185 dnia: Kwietnia 25, 2013, 19:33:50 pm »
Bielgorod wygrał pierwszy mecz 3-2 w Kazaniu :o

No cóż ciężko się gra kiedy tak na dobrą sprawę na boisku pracuje tylko jeden zawodnik. Po stronie Kazania dziś był Anderson, Anderson i Anderson. Ten zawodnik jest po prostu fenomenalny! Grał za 2, a trzeba wziąć pod uwagę fakt, że dziś na boisku 'nie było' Michajłowa. Chłlopak przechodził samego siebie. Piłek ile skończył na podwójnym czy potrójnym bloku mogę policzyć na palcach obu rąk. To byla istna katastrofa bo momentami było szukanie za wszelką cenę Andersona - gdziekolwiek by nie był.
Zenit wyszedł z Siwożelcem i gra nie prezentowała się jakoś nadzwyczajnie. Bardziej podobała mi się gra Jurka Bierieżki który z pewnością uspokoił przyjęcie, a i swoje w ataku dołożył.
Żal, naprawdę ogromny żal bo 1 i 3 set musieli gonić, wyrwali te sety głównie dzięki świetnej postawie Amerykanina, ale to na nic się zdało :( Alekna tak rotował swoimi libero, że w tie breaku na 4 przyjęte przez Obmoczajeva zagrywki 3(!) powędrowały na stronę Biełgorodu :/ Katastrofa!
A w tie breaku czy drużyna Alekny zaserwowała na drugą stronę chociaż 5 razy ?! Przecież w pierwszej połowie tie breaka to się po prostu zacięli, kto by nie szedł na zagrywkę ten w pół siatki . . .

Co do Biełgorodu, cóż, dziś przede wszystkim mieli atakującego - a raczej dwóch atakujących. Nie wiem dlaczego Dżordż zszedł z boiska w 4 secie kiedy na dobrą sprawę Biełgorod prowadził, przecież nie radził sobie źle. W pewnych momentach to tylko on zdobywał punkty w ekipie Biełgorodu. Żigałow też fajne wejście, kilka mocnych ataków - no cóż, lewa ręka robi swoje - i dodatkowo mocna, regularna zagrywka. Fajnie też pracowały skrzydła Tietiuchin i Khtey, dodatkowo ten pierwszy wyczyniał momentami cuda w obronie rzucając się do każdej piłki i co najważniejsze - wyciągając ją. O środkowych pisać nie muszę, bo Muserski poniżej pewnego poziomu nie schodzi - chociaż dziś w 3 secie walnie przyczynił się do zywcięstwa Kazania bo raz nie skończył krótkiej, a chwilę później wywalił w aut. Aby wszystko się równało pokopał trochę na zagrywce - jak to Dimka.

Biełgorod wygrał bo grał zespołowo. Nie było tak, że grę ciągnął jeden zawodnik. Tak chwała dla Andersona bo walczyl dzielnie z nie byle jakim zespołem, no ale sam nie był w stanie wygrać tego spotkania. Jak to mawiają - nic dwa razy się nie zdarza - mam nadzieję, że w kolejnym spotkaniu Michajłow w końcu się obudzi i pomoże Amerykaninowi. . . Ten sezon Max ma baaaardzo średni, żeby nie powiedzieć zły. Dawno nie widziałam spotkania na jego poziomie - cóż, może %% w ataku wyjdzie mu dobry, ale piłki które dostawał momentami były rewelacyjne - a i tak nie zawsze sobie z nimi radził.
Seize the day or die regretting the time you lost.

spider2you

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1048
  • #WALCZIWYGRYWAJ
Odp: Liga rosyjska
« Odpowiedź #186 dnia: Kwietnia 25, 2013, 22:00:14 pm »
Dzięki Paula za relację, normalnie jakbym skrót meczu zobaczył :)

Jak w drugiej parze wynik?
Moja rodzina, siatkówka, CrossFit, off-road to KOCHAM.

KChudz

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: Liga rosyjska
« Odpowiedź #187 dnia: Kwietnia 25, 2013, 22:06:46 pm »
Dzięki Paula za relację, normalnie jakbym skrót meczu zobaczył :)

Jak w drugiej parze wynik?
Novgorod - Ufa 3-0

paula16

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1624
Odp: Liga rosyjska
« Odpowiedź #188 dnia: Kwietnia 25, 2013, 22:21:09 pm »
Na potwierdzenie moich słów, że był to mecz Anderson - Biełgorod wrzucam link do statystyk - http://www.belogorievolley.ru/season-2012-2013/stat-2012-2013/10367-2013-03-25-zenit-belogorie-stat.html
Fantastycznie w liczbach wygląda Amerykanin, ale na boisku wyglądało to jeszcze lepiej - no dobra, może poza przyjęciem, ale w tym meczu Anderson czego sobie nie przyjął to zaatakował.

Czemu mnie to nie dziwi, że znów najlepszym zawodnikiem po stronie ekipy Szypulina jest Muserski !?  ???
Seize the day or die regretting the time you lost.

paula16

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1624
Odp: Liga rosyjska
« Odpowiedź #189 dnia: Kwietnia 26, 2013, 16:54:39 pm »
Panowie i Panie w wolnej chwili polecam - http://tvstart.ru/?p=5328 - mecz pomiędzy Zenitem i Bielgorodem odsłona druga. Licze, że Max się obudzi bo dziś Maty może 5 setów nie wytrzymać :p
Oczywiście początek już o 17!
Seize the day or die regretting the time you lost.