Autor Wątek: Liga rosyjska  (Przeczytany 170068 razy)

KChudz

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: Liga rosyjska
« Odpowiedź #270 dnia: Października 07, 2013, 09:48:25 am »
Jak podaje Magiera na swoim TT Ziomek na treningu w Kazaniu okropnie skręciłkostkę. Czeka go teraz operacja w Niemczech.
Coś ostatnio Polacy nie mają szczęścia w Rosji....
Jeśli jest źle poprowadzona rozgrzewka to tak jest.  8)
Przygotowanie fizyczne oraz opieka fizjoterapeutyczna w Rosji leżą  :o

Paulina

  • Moderator
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 955
Odp: Liga rosyjska
« Odpowiedź #271 dnia: Października 07, 2013, 10:20:57 am »
Jeśli jest źle poprowadzona rozgrzewka to tak jest.  8)
Przygotowanie fizyczne oraz opieka fizjoterapeutyczna w Rosji leżą  :o
Podobno wpadł na niego inny zawodnik wpadł na niego pod siatką. W takiej sytuacji nawet najlepsza rozgrzewka by nie pomogła.
Szkoda. Mielewski twierdzi, że Łukasza w tym sezonie na parkiecie już nie zobaczymy... :(
Kocham Ją a Ona mnie!  Nigdy nie zostawię Jej!

KChudz

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: Liga rosyjska
« Odpowiedź #272 dnia: Października 07, 2013, 10:36:18 am »
Czyli tzw. "wypadek losowy" - na to nie ma recepty - to jest pech  8)

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Liga rosyjska
« Odpowiedź #273 dnia: Października 07, 2013, 17:27:48 pm »
Czyli tzw. "wypadek losowy" - na to nie ma recepty - to jest pech  8)
Z opisu  na TT to chyba sezon z głowy bo to bardzo poważna kontuzja ze zlamaniem.  Teraz noga w śrubach.  Dawid Murek wrócił po podobnej kontuzji to i Łukaszowi powinno się udać. Pytanie tylko kiedy? Myślę iz ten sezon ma z głowy.  Na Mistrzostwach Świata pewnie tez go nie będzie. 

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Liga rosyjska
« Odpowiedź #274 dnia: Października 07, 2013, 17:32:27 pm »
Podobno wpadł na niego inny zawodnik wpadł na niego pod siatką. W takiej sytuacji nawet najlepsza rozgrzewka by nie pomogła.
Szkoda. Mielewski twierdzi, że Łukasza w tym sezonie na parkiecie już nie zobaczymy... :(

Jeżeli byłaby to prawda, to mamy duży problem na rozegraniu. Wtedy Anastasi/nowy trener,  musi udać się z kurtuazyjną wizytą do Kędzierzyna i grzecznie poprosić, aby Guma wrócił do kadry.


Nata

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 49
Odp: Liga rosyjska
« Odpowiedź #275 dnia: Października 07, 2013, 18:16:31 pm »
Łukasz o kontuzji http://siatkowka.przegladsportowy.pl/Siatkowka-Kontuzja-lukasza-zygadly,artykul,183372,1,282.html Skoro on jest dobrej myśli, to może nie będzie tak źle :)

A co do Gumy w reprezentacji, to chyba jego powołanie zależeć powinno od formy, bo pod koniec ostatniego sezonu ligowego różnie z nią bywało...

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Liga rosyjska
« Odpowiedź #276 dnia: Października 07, 2013, 18:25:02 pm »
Łukasz o kontuzji http://siatkowka.przegladsportowy.pl/Siatkowka-Kontuzja-lukasza-zygadly,artykul,183372,1,282.html Skoro on jest dobrej myśli, to może nie będzie tak źle :)

A co do Gumy w reprezentacji, to chyba jego powołanie zależeć powinno od formy, bo pod koniec ostatniego sezonu ligowego różnie z nią bywało...

Oczywiście,że tak. Co Guma to Guma. Poniżej pewnego poziomu (krytycznego) Paweł nie schodzi.  :)

Nata

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 49
Odp: Liga rosyjska
« Odpowiedź #277 dnia: Października 07, 2013, 21:02:24 pm »
Oczywiście,że tak. Co Guma to Guma. Poniżej pewnego poziomu (krytycznego) Paweł nie schodzi.  :)

Zdecydowanie. Ale ja mam nadzieję, że Fabian... :)

Za chwilę zacznę chyba wierzyć w jakieś rosyjskie fatum... http://siatkowka.przegladsportowy.pl/Siatkowka-Kontuzja-Michala-Winiarskiego,artykul,183387,1,282.html
"W sobotę podczas treningu naciągnąłem mięsień łydki. Odczuwam ból, ale badanie rezonansem magnetycznym nic poważnego nie wykazało. Jutro wznowię treningi, choć nie w pełnym wymiarze i mam nadzieję, że niedługo wrócę do gry. To podobna kontuzja, z którą borykałem się przed meczami Ligi Światowej w Bułgarii. Tylko tym razem druga noga - powiedział w rozmowie z "PS" Winiarski."  :-\


skibens

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 57
Odp: Liga rosyjska
« Odpowiedź #278 dnia: Października 07, 2013, 21:18:59 pm »
Kurcze,biedny Łukasz  :-\ :-\

Swoja drogą naszą bolączką nie było raczej rozegranie a głównie przyjęcie w krzakach, więc jeśli poprawimy ten element to zarówno Guma jak i Fabian spokojnie dadzą radę więc nie ma co panikować  ;)

Jeszcze raz Łukasz trzymaj sie i wracaj do zdrowia  :-*

paula16

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1624
Odp: Liga rosyjska
« Odpowiedź #279 dnia: Października 07, 2013, 22:57:08 pm »
http://dal15al25.gazzetta.it/files/2013/10/lukasr.jpg - ladny gest, prawda?
Aż strach myśleć jaka w zespole narodowym panuje atmosfera skoro nikt z naszych nie wpadł na taki pomysł..
Widać, że w Trydencie Łukasz zostawił kawał serducha, a koledzy nadal o nim pamiętają i mają go za dobrego kumpla.
Seize the day or die regretting the time you lost.