Autor Wątek: Liga rosyjska  (Przeczytany 170070 razy)

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Liga rosyjska
« Odpowiedź #280 dnia: Października 08, 2013, 00:27:08 am »
http://dal15al25.gazzetta.it/files/2013/10/lukasr.jpg - ladny gest, prawda?
Aż strach myśleć jaka w zespole narodowym panuje atmosfera skoro nikt z naszych nie wpadł na taki pomysł..
Widać, że w Trydencie Łukasz zostawił kawał serducha, a koledzy nadal o nim pamiętają i mają go za dobrego kumpla.

Bez przesady chłopaki na pewno się z nim skontaktowali. Nie muszą pisać jakichś karteczek na pokaz...

madlark

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1675
Odp: Liga rosyjska
« Odpowiedź #281 dnia: Października 08, 2013, 00:33:32 am »
http://dal15al25.gazzetta.it/files/2013/10/lukasr.jpg - ladny gest, prawda?
Aż strach myśleć jaka w zespole narodowym panuje atmosfera skoro nikt z naszych nie wpadł na taki pomysł..
Albo w pzps, polsacie :P
« Ostatnia zmiana: Października 08, 2013, 00:36:31 am wysłana przez madlark »

paula16

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1624
Odp: Liga rosyjska
« Odpowiedź #282 dnia: Października 08, 2013, 09:09:39 am »
Bez przesady chłopaki na pewno się z nim skontaktowali. Nie muszą pisać jakichś karteczek na pokaz...

Na pokaz ? A który z tych zawodników zrobił to dla pokazu? Czy oni tego potrzebują? Nie sądze.
Ładny gest i tyle. Takim czymś pokazują, że w zespole był team spirit. To nic nie kosztuje, a człowiekowi robi się miło.
Chociaż z drugiej strony gdyby znów jego "kumple" mieli jakieś lojalki pisać... To lepiej nie. ;)
« Ostatnia zmiana: Października 08, 2013, 09:13:43 am wysłana przez paula16 »
Seize the day or die regretting the time you lost.

Bolo

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 294
Odp: Liga rosyjska
« Odpowiedź #283 dnia: Października 08, 2013, 09:36:01 am »
Paula16 nie przesadzaj. Do Łukasza na pewno koledzy z kadry dzwonili a te karteczki są bardzo fajne ale jak są rzadko używane.

paula16

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1624
Odp: Liga rosyjska
« Odpowiedź #284 dnia: Października 08, 2013, 10:13:10 am »
Paula16 nie przesadzaj. Do Łukasza na pewno koledzy z kadry dzwonili a te karteczki są bardzo fajne ale jak są rzadko używane.


Z czym przesadzam? Z karteczką czy z lojalką?
Kartka fajny gest. Człowiekowi robi się miło, tylko tyle.
Co do lojalki, to ja nie przesadzam. Przesadzili Ci, którzy wtedy ową lojalkę podpisali. Jakoś niektórzy wtedy odmówili i ich autografu tam nie zobaczysz. Było, minęło ale mi w pamięci pozostanie na długo.
Seize the day or die regretting the time you lost.

Bolo

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 294
Odp: Liga rosyjska
« Odpowiedź #285 dnia: Października 08, 2013, 10:42:24 am »


Z czym przesadzam? Z karteczką czy z lojalką?
Kartka fajny gest. Człowiekowi robi się miło, tylko tyle.
Co do lojalki, to ja nie przesadzam. Przesadzili Ci, którzy wtedy ową lojalkę podpisali. Jakoś niektórzy wtedy odmówili i ich autografu tam nie zobaczysz. Było, minęło ale mi w pamięci pozostanie na długo.

Jaka lojalka? Co podpisali? Kto? O co chodzi? Co to za sprawa?

paula16

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1624
Odp: Liga rosyjska
« Odpowiedź #286 dnia: Października 08, 2013, 11:04:55 am »
Jaka lojalka? Co podpisali? Kto? O co chodzi? Co to za sprawa?

Dawne dzieje Maciek, z czasów kiedy głównym dowodzącym naszej reprezentacji był Daniel Castellani.
Powołał Łukasza, a ten zamiast trenować to co do niego należy, czyli zgrywanie się z chłopakami w ataku trenował jedynie zagrywkę i blok.
Zapytany w studio przez któregoś z Panów Polsatu powiedział prawdę. Okazało się, że owa prawda w oczy kole no i Daniel się wkurzył. Ziomkowi ładniej mówiąc podziękował, a koledzy w solidarności z trenerem wystosowali odpowiednie pismo w którym to stwierdzili, że Łukasz ściemnia. Podpisali się, a słuch o Łukaszu zagnął.
A rok później Łukaszowi wszystko wybaczyli i było świetnie :)

To tal w skrócie. Musisz sobie poszulać tego gdzieś w internecie. Znajdziesz na bank. Zobaczysz nawet kto się pod nią pospisał, a kto NIE.
Seize the day or die regretting the time you lost.

Bolo

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 294
Odp: Liga rosyjska
« Odpowiedź #287 dnia: Października 08, 2013, 11:47:25 am »
Dawne dzieje Maciek, z czasów kiedy głównym dowodzącym naszej reprezentacji był Daniel Castellani.
Powołał Łukasza, a ten zamiast trenować to co do niego należy, czyli zgrywanie się z chłopakami w ataku trenował jedynie zagrywkę i blok.
Zapytany w studio przez któregoś z Panów Polsatu powiedział prawdę. Okazało się, że owa prawda w oczy kole no i Daniel się wkurzył. Ziomkowi ładniej mówiąc podziękował, a koledzy w solidarności z trenerem wystosowali odpowiednie pismo w którym to stwierdzili, że Łukasz ściemnia. Podpisali się, a słuch o Łukaszu zagnął.
A rok później Łukaszowi wszystko wybaczyli i było świetnie :)

To tal w skrócie. Musisz sobie poszulać tego gdzieś w internecie. Znajdziesz na bank. Zobaczysz nawet kto się pod nią pospisał, a kto NIE.

Ah tak ! Oczywiście, przypominam sobie tą sprawę i znam ją doskonalę więc nigdzie nie muszę szukać :) Masz rację Paula oczywiście. Trochę wyszło wtedy "niesmacznie". Ale z Łukaszem zagraliśmy świetne 2 lata i było naprawdę dobrze. Lekarze mówią, że przerwa Ziomka będzie trwała 3-4 miesiące ale ja myślę, że MŚ 2014 ma niestety z głowy (lubię go). Z drugiej strony nasz Fabian na tym turnieju powinien być pierwszym w takim razie, fenomenalna szansa na wypłynięcie na naprawdę szerokie fale :D Drugim, strażakiem będzie Paweł Zagumny oczywiście i jeżeli by tak było, z pozycją rozegranie nie widziałbym narazie mniejszego problemu, nawet w przyszłości. Odwortnie co do pozycji przyjmujących i atakujących...

Nata

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 49
Odp: Liga rosyjska
« Odpowiedź #288 dnia: Października 08, 2013, 23:04:36 pm »
http://dal15al25.gazzetta.it/files/2013/10/lukasr.jpg - ladny gest, prawda?

Podobnie jak Paula uważam, że to fajny gest ze strony chłopaków z Trento. Nie doszukiwałabym się tu robienia czegoś na pokaz. Ot spontaniczny gest kolegów, którzy chcieli dać wyraz swojego wsparcia/pamięci :)

Ziomek wrzucił na swojego fb https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/q80/s720x720/1390568_10151774923558692_956202318_n.jpg Mnie od samego patrzenia boli  :-\ Nigdy nie miałam nic zwichniętego/złamanego i mam nadzieję, że tak pozostanie!

Paulina

  • Moderator
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 955
Odp: Liga rosyjska
« Odpowiedź #289 dnia: Października 09, 2013, 08:32:53 am »

Ziomek wrzucił na swojego fb https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/q80/s720x720/1390568_10151774923558692_956202318_n.jpg Mnie od samego patrzenia boli  :-\ Nigdy nie miałam nic zwichniętego/złamanego i mam nadzieję, że tak pozostanie!

Ja miałam jedynie skręcenia, ale u mnie nigdy nie było to tak poważnie. Od samego patrzenia może faktycznie rozbolec...
Kocham Ją a Ona mnie!  Nigdy nie zostawię Jej!