Autor Wątek: Liga rosyjska  (Przeczytany 170094 razy)

paula16

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1624
Odp: Liga rosyjska
« Odpowiedź #310 dnia: Lutego 17, 2014, 21:33:36 pm »
link do jutrzejszego spotkania, godzina 16:00

http://tvstart.ru/?p=8025
Seize the day or die regretting the time you lost.

alexis_wroc

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 94
Odp: Liga rosyjska
« Odpowiedź #311 dnia: Lutego 18, 2014, 18:25:09 pm »
3:2 Bielgorod. Ależ mecz. Narobili mi smaka na FF, oj narobili!
Jaką oni mają zagrywkę... pomarzyć. Najpierw Pantelemonenko wchodzi, posyła serię 5 pkt z rzędu, po to aby za chwilę po drugiej stronie stanął Abrosimow i zrobił dokładnie to samo. Tak sobie myślę... dobrze że nie jedziemy do tej Ankary, bo jedyny sposób, w jaki moglibyśmy z Bielgorodem albo Zenitem wygrać, to jakby zobaczyli naszą zagrywkę i padli na ziemię ze śmiechu!

chelepperro

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 885
  • J1
Odp: Liga rosyjska
« Odpowiedź #312 dnia: Lutego 18, 2014, 18:57:53 pm »
3:2 Bielgorod. Ależ mecz. Narobili mi smaka na FF, oj narobili!
Jaką oni mają zagrywkę... pomarzyć. Najpierw Pantelemonenko wchodzi, posyła serię 5 pkt z rzędu, po to aby za chwilę po drugiej stronie stanął Abrosimow i zrobił dokładnie to samo. Tak sobie myślę... dobrze że nie jedziemy do tej Ankary, bo jedyny sposób, w jaki moglibyśmy z Bielgorodem albo Zenitem wygrać, to jakby zobaczyli naszą zagrywkę i padli na ziemię ze śmiechu!

E tam zagrywka.Przyjęcie po drugiej stronie siatki było do d..y ;)
bo nie zawsze to na co patrzymy, jest tym co widzimy

paula16

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1624
Odp: Liga rosyjska
« Odpowiedź #313 dnia: Lutego 18, 2014, 19:11:37 pm »
3:2 Bielgorod. Ależ mecz. Narobili mi smaka na FF, oj narobili!
Jaką oni mają zagrywkę... pomarzyć. Najpierw Pantelemonenko wchodzi, posyła serię 5 pkt z rzędu, po to aby za chwilę po drugiej stronie stanął Abrosimow i zrobił dokładnie to samo. Tak sobie myślę... dobrze że nie jedziemy do tej Ankary, bo jedyny sposób, w jaki moglibyśmy z Bielgorodem albo Zenitem wygrać, to jakby zobaczyli naszą zagrywkę i padli na ziemię ze śmiechu!

Biełgorod jest chyba najlepiej zagrywającym, a co za tym idzie - blokującym zespołem na świecie. Myślę, że spokojnie można się pokusić o takie stwierdzenie. Prym w tym zespole wiedzie właśnie Panteleimonenko.

Co do Ankary.. No cóż, wiadomo jak to działa. Taki Biełgorod jest fantastyczny w zagrywce, ale ten element najlepiej wychodzi.. w domu, co dla nikogo zaskoczeniem nie jest. Na skrzydłach z kolei Biełgorod nie ma takiego potencjału jak Zenit czy chociażby Ankara, więc może być różnie. Z pewnością poprzez swoją zagrywkę są faworytami do wygrania złota, ale zagrywka to kwestia dnia.

Statystyki - http://www.belogorievolley.ru/season-2013-2014/stat-2013-2014/12780-2014-02-18-belogorie-zenit-stat.html
Seize the day or die regretting the time you lost.

alexis_wroc

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 94
Odp: Liga rosyjska
« Odpowiedź #314 dnia: Lutego 18, 2014, 19:19:33 pm »
Taki Biełgorod jest fantastyczny w zagrywce, ale ten element najlepiej wychodzi.. w domu, co dla nikogo zaskoczeniem nie jest. Na skrzydłach z kolei Biełgorod nie ma takiego potencjału jak Zenit czy chociażby Ankara, więc może być różnie. Z pewnością poprzez swoją zagrywkę są faworytami do wygrania złota, ale zagrywka to kwestia dnia.
Czy ja wiem? Ciężko mi sobie wyobrazić, żeby zarówno Pantelemonenko, Grozer, Tietiuchin, Travica i Muserski mieli na raz słaby dzień. Jak się ma takich zawodników, to zawsze się znajdzie ktoś, kto pociągnie serię.

Podobał mi się Poletaev grający na młocie - rocznik 95, niewysoki, ale trzyma zasięg i fajnie prezentuje się z tą lewą ręką, ależ oni mają potencjał..

paula16

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1624
Odp: Liga rosyjska
« Odpowiedź #315 dnia: Lutego 18, 2014, 19:32:22 pm »
Czy ja wiem? Ciężko mi sobie wyobrazić, żeby zarówno Pantelemonenko, Grozer, Tietiuchin, Travica i Muserski mieli na raz słaby dzień. Jak się ma takich zawodników, to zawsze się znajdzie ktoś, kto pociągnie serię.


W zagrywce? oczywiście, że tak. No ale biorąc pod uwagę fakt, że Juantorena, Kazijski ułomkami w tym elemencie nie są - a będą grać u siebie, to sprawa się nieco komplikuje.
Oczywiście, nie sądzę by Biełgorod w Ankarze sobie nie radził z własną zagrywką. Z pewnością będzie to ich ogromną bronią - podobnie jak Kazania czy Ankary. Jastrzębie też pewnie coś kopnie, ale Plusliga to w zagrywce nie ta półka niestety.

I w takiej sytuacji do gry wchodzą skrzydła. A tutaj Biełgorod nie wygląda już tak wesoło. Grozer jest niesamowicie nierówny, a lewoskrzydłowi szału nie robią. Tutaj z pewnością Zenit ma przewagę. No ale pożyjemy, zobaczymy. Zenit w tej edycji LM pokazał już fajną siatkówkę, bo musiał, z kolei Biełgorod nawet się nie spocił ;)
Seize the day or die regretting the time you lost.

miś_koala

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 45
Trójmiasto też jest Resovią!

paula16

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1624
Odp: Liga rosyjska
« Odpowiedź #317 dnia: Marca 27, 2014, 14:31:23 pm »
Wrzucam jeszcze mecz zespołu Michała Winiarskiego który w zasadzie trwa od 14 - http://tvstart.ru/?p=8500
Seize the day or die regretting the time you lost.

spider2you

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1048
  • #WALCZIWYGRYWAJ
Odp: Liga rosyjska
« Odpowiedź #318 dnia: Kwietnia 29, 2014, 08:14:48 am »
Trwają właśnie PO w lidze.
Zapowiada się kolejny hit czyli Grozer kontra Anderson.
Wie ktoś, o której i kiedy są mecze półfinałów oraz podrzucicie link do oglądania?
Moja rodzina, siatkówka, CrossFit, off-road to KOCHAM.

alexis_wroc

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 94
Odp: Liga rosyjska
« Odpowiedź #319 dnia: Kwietnia 29, 2014, 12:19:29 pm »
W tym momencie trwa jeszcze mecz Guberni z Kuzbasem, za chwilę Nowosybirsk rozpocznie bój z Dynamo Moskwa, a Zenit zaczyna o bodaj 15.30. Wszystkie mecze na Frombarze.com (zenitowski chyba http://www.sportlemon.tv/20140429/vv535f3b324c1718.54682652-809448.html). Enjoy!  ;)