Autor Wątek: Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn 6 X 2012  (Przeczytany 8854 razy)

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn 6 X 2012
« dnia: Października 03, 2012, 19:54:16 pm »
Wszyscy na forum skupieni na wtorku. Mam nadzieję że nasi zawodnicy i sztab tak nie zadziałają i w sobotę skupią się na Olsztynie, a nie trutniach. :-|
« Ostatnia zmiana: Października 03, 2012, 20:04:25 pm wysłana przez Why »

fanzwawy

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1129
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn 6 X 2012
« Odpowiedź #1 dnia: Października 05, 2012, 11:32:06 am »
Why - masz rację, tyle, że zdaje się łatwiej wybaczymy przegraną (tfu, tfu) w sobotę niż we wtorek  :)

TomHunter

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn 6 X 2012
« Odpowiedź #2 dnia: Października 05, 2012, 11:40:40 am »
cześć. pytałem wcześniej, ale nikt mi nie odpisał. nie wiecie gdzie jest teraz Krzysztof Stelmach? trenuje dalej, czy przeszedł na emeryture?

pozdro

Pisar

  • SSPS Resovia
  • Kadet/-ka
  • *
  • Wiadomości: 477
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn 6 X 2012
« Odpowiedź #3 dnia: Października 05, 2012, 11:44:03 am »
No ciekawe, łatwiej przebaczymy porażkę ze słabszą drużyną, niż z mocniejszą? Nie rozumiem tej logiki.

Wg. mnie powinniśmy wygrać obydwa mecze, ale jeżeli przegramy w sobotę, będę wściekły, bo oznaczać to będzie, że zagraliśmy znacznie poniżej poziomu, który powinniśmy prezentować. I nie będzie tu tłumaczenia, że się zgrywamy, że przeciwnik miał dzień konia, że były kontuzje. Po prostu nasz potencjał sportowy jest znacznie, znacznie wyższy. Przegrana oznaczać będzie, że został popełniony gdzieś błąd w przygotowaniach, taktyce, bądź zaangażowanie w grę nie było wystarczające.

We wtorek, trzeba zagrać na 100% obecnych możliwości, a i to nie gwarantuje sukcesu. Potencjał mamy może i większy od Skry, ale różnica owego potencjału  pomiędzy dwoma stronami siatki nie jest już taka duża.

Rozumiem, że we wtorek będzie dla większości, coś w rodzaju świętej wojny. Ale na miły Bóg, łatwiej zrozumieć (i wybaczyć) porażkę z mocniejszym przeciwnikiem, niż ze słabszym.

Ps. mam nadzieję, że ani zawodnicy, ani kibice nie przejdą obok sobotniego meczu jako meczu który już wygraliśmy. Po prostu mam nadzieję na ładny mecz i goRRący doping całej hali.
« Ostatnia zmiana: Października 05, 2012, 11:47:13 am wysłana przez Pisar »

Linka20

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1607
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn 6 X 2012
« Odpowiedź #4 dnia: Października 06, 2012, 13:24:06 pm »
Powinniśmy wygrać za 3 punkty. Olsztyn ma swoje problemy, największe z Metodim. Stratę punktu lub nie daj Boże przegraną będę traktowała jako blamaż.

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn 6 X 2012
« Odpowiedź #5 dnia: Października 06, 2012, 16:07:04 pm »
Piękne 3:0. Wojtek MVP. Do pełni szczęścia zabrakło mi 1: mnie na meczu a nie u Teściowej :-(
Mam nadzieję na powtórkę wyniku we wtorek - ja będę ;-)

res-tyszanka

  • Gość
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn 6 X 2012
« Odpowiedź #6 dnia: Października 06, 2012, 16:13:59 pm »
Brawa dla chłopaków! Jeszcze nie wszystko wygląda tak jak należy, ale widać postęp w stosunku do poprzedniej soboty, choć wiadomo, przeciwnik mniej wymagający. Wojtek Grzyb - klasa dzisiaj ;) Po raz kolejny udowadnia, że warto na niego stawiać. Zresztą jego skuteczność mówi sama za siebie. Do tego ten as Perły na sam koniec... Gratulacje! :)

maćko

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 577
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn 6 X 2012
« Odpowiedź #7 dnia: Października 06, 2012, 16:17:50 pm »
To nie był as, to był błąd w przyjęciu przeciwnika  ;)

Daro

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 220
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn 6 X 2012
« Odpowiedź #8 dnia: Października 06, 2012, 16:19:40 pm »
a te nowe tancerki, to laseczki, coo? ;)
Nie wiem jak wyglądają na żywo ale w telewizji... nie chciałem tego napisać ale napiszę -  nie wyglądają zbyt atrakcyjnie :P no i podobno wybitnie też nie tańczą:) Po tancerka mistrzów Polki spodziewałem się czegoś więcej. No ale najważniejsze są wyniki chłopaków. Świetny mecz Wojtka i Alka. Oby tak dalej!
« Ostatnia zmiana: Października 06, 2012, 18:12:19 pm wysłana przez kszksz »

s.b.slav

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 108
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn 6 X 2012
« Odpowiedź #9 dnia: Października 06, 2012, 16:30:19 pm »
Ja słuchałem w radiu i Wisz B. jakoś tak niewyraźnie się Bartmanie wyrażał, a widzę skuteczność ma bardzo przyzwoitą 61% i 17 oczek. Świetnie Grzybek - skończyć wszystkie piłki a do tego dołożyć kilka bloków i asów - klasa. No i Alek oczywiście, kluczowa postać. Dobry mecz na przetarcie, ale trzeba sobie powiedzieć, że przeciwnik nie postawił najwyższych warunków.