Autor Wątek: Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn 6 X 2012  (Przeczytany 8853 razy)

res-tyszanka

  • Gość
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn 6 X 2012
« Odpowiedź #10 dnia: Października 06, 2012, 16:42:24 pm »
Źle się wyraziłam, oczywiście chodziło mi o to, że po zagrywce Łukasza zdobyliśmy punkt ;)

rayan11

  • Gość
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn 6 X 2012
« Odpowiedź #11 dnia: Października 06, 2012, 17:01:47 pm »
Gratulacje dla chłopaków za zwycięstwo. Gra średnia, w porywach więcej niż poprawna. W trzecim secie widziałem grę z jajem, a więc taką która będzie potrzebna we wtorek. Wojtek show. Ten człowiek potrafi porwać tłumy. A i grał dzisiaj po profesorsku. Pozytywnie trzeba ocenić występ Zibiego. Dobra skuteczność w ataku, zaczyna powoli łapać co to zagrywka. Alek coraz bardziej wyrazistszy. Paul w obronie bardzo ładnie, w ataku lekko średnio. Kosa król w bloku, gorzej w ataku, ale były kiepskie wystawy. Później i Lukas się ogarnął, choć na początku meczu myślałem, że zajedzie Zbyszka. Igła na swoim poziomie.
 Ogólnie trzeba wejść na wyższy poziom. Do zdobycia w trzech kolejnych meczach 9 punktów. I nie należy patrzyć z kim gramy. Gramy o zwycięstwo w każdym meczu. I tego się trzymajmy.

Szoviak

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2520
  • G3
    • Z siatkówką przez życie
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn 6 X 2012
« Odpowiedź #12 dnia: Października 06, 2012, 17:13:23 pm »
Wojtek - no po prostu świetnie, klasa sama w sobie. Cud, miód, malina.
A co do reszty drużyny:
Lukas - mogło być lepiej
Achrem - z meczu na mecz wchodzi na wyższy poziom
Paul - najlepsze przyjęcie w drużynie, bardzo dobra gra w obronie i w serwisie, natomiast nad atakiem musi jeszcze popracować, ale i piłek idealnych nie miał
Zibi - dla mnie bez rewelacji, ale może być, jak na takiego przeciwnika. Ze Skrą tak łatwo nie będzie i oby zagrał lepiej.
Igła - trzyma swój poziom.
Kosa - bardzo dobra gra w bloku, gorzej w ataku. Coś te jego ataki siły nie mają. Albo miał źle grane piłki albo niech popracuje więcej nad siłą.
Ogólnie mecz taki sobie. Zwycięzców się nie sądzi. Najważniejsze to 3 pkt.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn 6 X 2012
« Odpowiedź #13 dnia: Października 06, 2012, 17:44:48 pm »
Nasza gra był całkiem przyzwoita.
Wojtek, jeszcze ze 2 takie mecze (najlepiej te najbliższe) i rzeszowskie trybuny oszaleją na Twoim punkcie  ;D  . Tytuł mvp w pełni zasłużony. Cieszę się, że nareszcie dostrzeżono grę Grzybka.
Bardzo ładnie zaprezentował się zespół Olsztyna. Młodziutki skład czuje grę. Oby tylko nie podłamywały ich porażki, które przecież muszą się przytrafiać.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Paweł

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 334
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn 6 X 2012
« Odpowiedź #14 dnia: Października 06, 2012, 17:49:52 pm »
Mecz w porządku o to chodzi w takich spotkaniach, Wojtek Grzyb Mistrz...
Gratulują Zarządowi bardzo dobrej decyzji o wycofaniu ze sprzedaży karnetów w sektorach za linią końcową. ;)... Ludzie rzucają się na rezerwacją karnetów a później na hali ok 500 wolnych miejsc, podczas rezerwacji  biletów to samo wszystkie miejsca zarezerwowane więc nikt nie idzie kupować bilety bezpośrednio przed meczem bo myśli że i tak ich nie dostanie. Może trochę namieszałem ale generalnie chodzi mi o to, że "wielkie halo karnetowe" sprzedaliśmy rekordową liczbę karnetów itd. a na inauguracji sezonu jak na Rzeszów puchy.
« Ostatnia zmiana: Października 06, 2012, 18:05:42 pm wysłana przez Paweł »

madlark

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1675
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn 6 X 2012
« Odpowiedź #15 dnia: Października 06, 2012, 19:28:14 pm »
Można się zastanawać czy cena nie była za niska skoro nabywca "nie szanuje towaru" jaki kupił, ale to inna sprawa.
A może inna powinna być cena dla indywidualnych i dla tych którzy kupują grupowo a potem rozdają?
Ewentualnie Ci którzy nie korzystają nagminnie nie korzystają z miejsca powinni być wykluczeni z prawa pierwokupu karnetu.
« Ostatnia zmiana: Października 06, 2012, 19:35:08 pm wysłana przez madlark »

mar!usz1000

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 303
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn 6 X 2012
« Odpowiedź #16 dnia: Października 06, 2012, 19:32:21 pm »
Wiem, że na ten temat był już nie jeden pomysł i nie jeden już obalono, ale gdyby powstał system zawiadamiania o absencji na meczu to myślę że dla wszystkich było by lepiej. Kiedy ktoś wie, że na meczu go nie będzie to odpowiednio wcześniej zaznacza to w systemie. Te miejsca zostają dodane do puli miejsc biletowych i sprzedane po normalnej cenie. Zysk są dzielone 10 zł dla karnetowicza 20 zł dla klubu. W ten sposób klub może zarobić. Niedzielni kibice, którzy przychodzą tylko na kilka meczy w sezonie też mogli by mieć z tego pożytek, a my mielibyśmy hale pełną nie tylko w teorii, ale też rzeczywistości. Minusem tego pomysłu jest to, że może on być zbyt drogi i pracochłonny w wykonaniu, a przynosić małe profity. Jedak jakieś rozwiązanie jest.

Żeby nie było całkowitego offtopu dodam, że Zibi zaskakująco dobrze wypada w statystykach. Na meczu nie było tego, aż tak widać, a tu się okazuje że ponad 60% w ataku i 5 asów. Wiadomo Olsztyn, ale i tak gratulacje za pierwszy niezły mecz w naszch barwach

Paweł

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 334
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn 6 X 2012
« Odpowiedź #17 dnia: Października 06, 2012, 19:32:31 pm »
Zwróć się może z prośbą do klubu aby chętni płacili dwa albo trzy razy wartość nominalną karnetu jeśli masz taką wolę na pewno Ci nie odmówią. Nie piszę tego ze 100% pewnością ale nasze karnety są chyba najdroższe w lidze (wiem nie  drożeją od trzech lat i jesteśmy mistrzem), więc nie ma co się wychylać. Uważam że dystrybucja biletów i karnetów nie odbywa się idealnie ale na to naprawdę trudniej byłoby znaleźć leprze rozwiązanie. Nasz Pan klient zakupuje, dostaje czy nabywa karnet w jakiś jeszcze sobie wiadomy sposób i robi z nim co chce, nikt przecież nie zmusi go do oglądania meczu z AZS Olsztyn.

Szoviak

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2520
  • G3
    • Z siatkówką przez życie
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn 6 X 2012
« Odpowiedź #18 dnia: Października 06, 2012, 19:49:37 pm »
Nie oszukujmy się, ale na takie mecze jak z AZS O, Czewą, PW czy Kielcami nie będzie pełnej hali.
Sektory za końcową linią wydają się puste, ale zwróćcie uwagę, ile osób stoi przy barierkach. Gdyby te osoby siedziały na krzesełkach efekt byłby jeszcze bardziej widoczny

biperion

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn 6 X 2012
« Odpowiedź #19 dnia: Października 06, 2012, 20:02:41 pm »
Taki system byłby bardzo fajny, dodałbym jedną funkcjonalność, nie ma kogoś na meczu - krzesełko wolne, to gdy nikt tego biletu nie kupi, można sobie miejsce to zarezerwować (jak ma się inny numer siedzenia) i się przesiąść na lepsze miejsce, stąd po bokach hali by było więcej osób, nikt nie siedziałby na schodach, czy zwisał z barierki :) (zawsze lepiej żeby główne trybuny były pełne, niż wszędzie po kilka pustych krzesełek....