Autor Wątek: Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn 6 X 2012  (Przeczytany 8856 razy)

Paweł

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 334
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn 6 X 2012
« Odpowiedź #20 dnia: Października 06, 2012, 20:11:34 pm »
Nie wiem jak wygląda to od strony technicznej ale przynajmniej w przypadku biletów bardzo fajnie funkcjonuje rezerwacja na ticketpro : rezerwujesz  - płacisz - drukujesz u siebie a nie jeździsz po jakiś Nowych Światach i drżysz czy aby nie zapomniałeś rezerwacji bo cię Pan służbista odprawi. Można w tym przypadku uniknąć tych sztucznych rezerwacji, małolaty i nie tylko rzucają się blokują serwer i rezerwują później nie dokonując odbioru. Karnety również wszystkie dostępne zostały zarezerwowane a ile z nich nie odebrano (sprzedano) widać na początku rezerwacji.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn 6 X 2012
« Odpowiedź #21 dnia: Października 06, 2012, 21:07:54 pm »
Sprzedano prawie wszystko, więc system działa i nie ma co narzekać. Jakoś parę lat temu były bilety w wolnej sprzedaży, a mimo to na wielu meczach były puste krzesełka. Nie daj Boże obsuniemy się sportowo, to znów pojawią się wolne krzesełka. Takie jest "odwieczne prawo przyrody". Może okrutne, ale prawdziwe.
Pawle!
Nie wierzę w "system zwalniania miejsc" Taki system wymaga wiele dobrej woli od posiadającego karnet. Być może znalazłoby się kilku altruistów (sam kilkakrotnie brałem chętnego spod hali, bo dysponowałem parę razy wolnym karnetem), ale w większym wymiarze to nie zadziała. Jest dobrze, bo każdy klub marzy o sprzedaży 100% miejsc na cały rok z góry, a my zbliżyliśmy się do tego ideału.
Odkryję kolejne "odwieczne prawo przyrody": jeśli z klienta da się wycisnąć więcej, trzeba wyciskać. Klient ponarzeka, ale kupi. Byle nie przefajnować i nie zrazić klienta. Rynek to brutalne, ale jednocześnie czułe urządzenie.
Oj nie lubimy ludzi, którzy uświadamiają nam brutalną prawdę. Wolimy populistów, obiecujących "darmowe obiady". A później się dziwimy, że "politycy oszukują". Sami prosimy ich o to, by nas oszukiwali.  ;D
A teraz zabawa spekulacyjno-rachunkowa. Mi w rachunkach i spekulacjach wychodzi, że np. przy wzroście ceny karnetu o 20 zł zatrzymalibyśmy Grozera. Tak to działa.  :)
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A wracając do meczu z Olsztynem, cieszę się, że Klub Kibica łapie wysoką formę. Z resztą publiki różnie bywa, ale KK odbudowuje siłę po letniej drzemce.
« Ostatnia zmiana: Października 06, 2012, 21:17:07 pm wysłana przez repres1 »
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

mar!usz1000

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 303
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn 6 X 2012
« Odpowiedź #22 dnia: Października 06, 2012, 21:30:46 pm »
Represie mądre rzeczy piszesz. Jednak ameryki nie odkryłeś i to wszystko było już wcześniej wiadome. Tak samo jak Ty nie wierze w "dobrą wolę". Natomiast wierze w interes. Jeśli człowiek wie, że może w sezonie dostać kilkadziesiąt złotych za to, że nie chce mu się iść na hale prawdopodobnie z tego skorzysta. Problem jednak leży w tym żeby człowiek miał tą wiedzę, a z niedzielnymi kibicami, albo jeszcze gorzej z tymi, którzy karnety dostali za darmo z firmy to nie będzie łatwe. Dlatego też nie za bardzo wierze w praktyczne działanie tego. Jednak sama idea szczytna :)

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn 6 X 2012
« Odpowiedź #23 dnia: Października 06, 2012, 21:58:51 pm »
Techniczne możliwości klub chyba ma: przy rezerwacji karnetów i biletów na LM/puchar CEV była opcja rezygnacji z miejsca.
Jednak nie wiem czy ta opcja działa -jeśli nie mogę być na meczu szukam kogoś żeby się miejsce nie zmarnowało.

Linka20

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1607
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn 6 X 2012
« Odpowiedź #24 dnia: Października 07, 2012, 12:26:50 pm »
To może dla odmiany ja coś o samym meczu napiszę?

Cel osiągnięty, wygrana za 3 punkty jest i cieszy. Przede wszystkim w tym meczu Sovia bardzo dobrze zagrywała i to było kluczem do zwycięstwa.

Na plus:

+ Grzyb - rewelacyjny mecz, szczególnie w ataku 9/9 (100%), 2 bloki, 2 asy = 13 punktów, drugi najlepiej punktujący w drużynie. Przy tym nie popełnił żadnego błędu :!: Świetna zagrywka, ale to już widzieliśmy w poprzednim sezonie. MVP całkowicie zasłużone. Kosztem bloku postawiłabym na Pitta i Grzyba na środku, Wojtek ma kapitalna zagrywkę, więc nią może nadrobić ewentualnie słabszą grę na siatce

+ Achrem, takiego Alka oglądać uwielbiam, to siła Resovii, wokół takich zawodników buduje się zespół, oby tylko zdrowie dopisało a będzie dobrze, 58% w ataku, nienaganne przyjęcie

+ Tichacek, podobało mi się jego rozegranie, sporo środka, świetna współpraca z Grzybem, bardzo dobre rozłożenie ataku na skrzydłach, podoba ilość piłek do Alka i Bartmana, próbował grać pipe'a, pamiętam jeden udany z Alkiem, bo drugim popisał się Dobrowolski z Buszkiem, trochę niedokładności Lucasa w tych rozegraniach na środek drugiej linii, ale do reszty nie mam większych zastrzeżeń

+ Bartman, początek miał słaby, coś około 40% w ataku, zagrywka też nieciekawa, później się rozkręcił i an koniec wyszła 61% skuteczność :zwyciestwo: dwa razy blokowany, piłka szybciej spadła w boisko niż on zdążył spuścić głowę, ale bił wtedy kompletnie przed siebie, bez jakiegokolwiek namysłu :roll: tak więc dobry to był mecz Zibiego, dołożył dwa asy, blok i był najlepiej punktującym w drużynie - 17 oczek


Minusy:

- Lotman, ok w przyjęciu swoją robotę odwalił i to z nawiązką - 77%, 55% - świetne statystyki, ale w ataku bida z nędzą, 27% z młodzieżą olsztyńską :roll:

- Ignaczak i jego gra w obronie, sporo piłek spadło mu przed nosem, albo źle ustawiony albo zbyt późna reakcja, co do przyjęcia dwukrotnie ustrzelony, ale poza tym ok, całkiem dobrze grał

- Jochen - snuł się po tym boisku, jakiś taki bezradny, bez życia, nie wiem o co chodzi, mam nadzieje że wróci mu energia na następne mecze




Co do Olsztyna:

+ Panas ogarnie młodzież i będziemy mieli świetnych kandydatów do gry w reprezentacji za jakiś czas, Gunia na ławie a Sobala z Hainem na boisku to świetny pomysł

- przyjęcie, dramatyczne, Szarek - 17%, 8% :O Ferens - 24%, 12%, Żurek też mocno niepewny, Krzysiek, sporo błędów, dostał 6 czap, narazie to jest siła razy ramię, w trudniejszych sytuacjach zero pomyślunku tylko bije przed siebie z całą mocą :roll: tu liczę na Panasa, za to trzeba Krzyśka pochwalić za zagrywkę - w tym elemencie pokazał się z bardzo dobrej strony


Fajna ta olsztyńska młodzież, szkoda Ananieva, mam nadzieje że Panas oszlifuje te perełki.

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn 6 X 2012
« Odpowiedź #25 dnia: Października 07, 2012, 17:35:21 pm »
Linka Ty chyba ewidentnie nie lubisz Lotmana (wiele postów z tamtego sezonu), ale jak nie można zauważyć roli jaką odegrał w obronie, To on większość piłek dogrywał zza linii końcowej, kapitalne przyjęcie, najlepsze w drużynie, a atak, no cóż jeśli byłabyś na meczu, to zobaczyłabyś jakie dostał piłki do skończenia. Jedna utkwiła mi w pamięci, gdy nie zdążył się cofnąć do ataku Lukas zamiast do Grzybka zagrał do Lotmana szybką i niezbyt (delikatnie mówiąc) dokładną piłkę, a tam już blokującemu nie pozostało nic innego jak przełożyć ręce i tak zrobił. Ogólnie gra nie powalała, ale i dzisiejsza gra skry też była daleka od ideału, a Atanasijević, to już porażka, ale to dobrze, bo zostanie do blokowania tylko  Mariusz vel "skarpeta".

rayan11

  • Gość
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn 6 X 2012
« Odpowiedź #26 dnia: Października 07, 2012, 17:43:43 pm »
Majer ma rację co do Lotmana. Ten chłopak jest mróweczką, niezwyle pożyteczną. W siatkówce nie wygrywa się meczów tylko i wyłącznie atakiem. Chcesz coś zdobyć musisz bronić.
Majer jesteś niepoprawny, obrażasz Mariusza  nazywając go skarpetą  ;). Poza tym, a nuż kapitan Skry wejdzie na nasze forum i się zdenerwuje jak przeczyta taki wpis. A zdenerwowany Mariusz to Mariusz niebezpieczny dla przeciwnika.
« Ostatnia zmiana: Października 07, 2012, 17:48:15 pm wysłana przez rayan11 »

Linka20

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1607
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn 6 X 2012
« Odpowiedź #27 dnia: Października 07, 2012, 20:39:04 pm »
Oczywiście, że lubię Lotmana. Ujął mnie swoją grą w play-offach, którą wciąż mam przed oczami. Doceniam robotę jako odwala w defensywie, zresztą napisałam o tym, ale nie będę go chwaliła za atak. No ludzie, 20 kilka % w ataku u skrzydłowego to bardzo, ale to bardzo słabo. W starciu z silniejszym przeciwnikiem takie 'niuanse" będą decydowały o zwycięstwie.

Ryba

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 205
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn 6 X 2012
« Odpowiedź #28 dnia: Października 07, 2012, 21:30:13 pm »
Nieco spóźnione "Powiedzieli po meczu": http://www.youtube.com/watch?v=MsPheAckH_8

biperion

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn 6 X 2012
« Odpowiedź #29 dnia: Października 08, 2012, 13:20:08 pm »
Nie wierzę w "system zwalniania miejsc" Taki system wymaga wiele dobrej woli od posiadającego karnet

W sumie postawienie systemu nie bedzie mnie na meczu, miejsce to i to bedzie wolne, stwarza mozliwosc zapelniania "newralgicznych" miejsc na hali, tak ze wszystko wizualnie wyglada lepiej.

---
Mi w rachunkach i spekulacjach wychodzi, że np. przy wzroście ceny karnetu o 20 zł zatrzymalibyśmy Grozera. Tak to działa.  :)

Grozera z tego co slyszalem moglismy spokojnie zostawic, to nie kwestia rachunkow... finansowo na ta chwile wydajemy zblizone(o ile nie wieksze) pieniadze.