Autor Wątek: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - ASSECO RESOVIA piątek 2012-10-19 godz. 20:00  (Przeczytany 16823 razy)

bartolini007

  • SSPS Resovia
  • Kadet/-ka
  • *
  • Wiadomości: 348
Odp: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - ASSECO RESOVIA piątek 2012-10-19 godz. 20:00
« Odpowiedź #100 dnia: Października 21, 2012, 20:35:44 pm »
Zgadzam sie ze wszystkim co piszecie, ze słabe rozegranie, brak gry srodkiem ( nie pierwszy mecz) itd., ale napisalem tylko o tym bo dosc czesto to widzialem i tyle... sedzia popelnil blad, nie zaprzecze, wszyscy widzielismy jak bylo..

mediolan8

  • Malkontenci
  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 812
  • Sektor: X
Odp: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - ASSECO RESOVIA piątek 2012-10-19 godz. 20:00
« Odpowiedź #101 dnia: Października 21, 2012, 20:58:33 pm »
Ja ten mecz podsumuję bardzo krótko bo nie ma nad czym się tu rozwodzić,
2 - błędy Andrzeja:
- Tichacek w 1-szej szóstce
- Grzyb zbyt szybko zdjęty (powinien zejść Kosok)

Nie wiem dlaczego Tichacek wychodzi po raz n-ty w podstawowym składzie, czy on ma to w kontrakcie zapisane, jak byk widać, i każdy dobrze widzący to potwierdzi, że Maciek swoim spokojem oraz dokładnością zagrań przewyższa go o 1 klasę. Andrzeju przejrzyj na oczy bo zaczyna się LM i żarty się skończą!

Zapomniałem jeszcze dodać, dlaczego w ogóle w taktyce trenera nie ma gry środkiem ?, czy może założenia gry środkiem są, a nie wywiązują się z nich sypacze, bo przy takim potencjale jakim my mamy jest to dla mnie niezrozumiałe.
« Ostatnia zmiana: Października 22, 2012, 11:02:40 am wysłana przez mediolan8 »
Prezes-Ignaczak

Linka20

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1607
Odp: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - ASSECO RESOVIA piątek 2012-10-19 godz. 20:00
« Odpowiedź #102 dnia: Października 22, 2012, 00:45:52 am »
Oglądam powtórkę meczu Resovii i ZAKSY i w tym 3 secie Resovia na początku wzięła weryfikację wideo i miała rację, bo zawodnicy ZAKSY dotknęli siatki. Tak więc nie ma mowy o tym by sędzia popełnił błąd i niesłusznie pozwolił na weryfikację wideo przy stanie 22:21.

biperion

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - ASSECO RESOVIA piątek 2012-10-19 godz. 20:00
« Odpowiedź #103 dnia: Października 22, 2012, 11:38:14 am »
Wezcie mi wytlumaczcie, jak mozna czegos takiego nie zauwazyc, ja rozumiem sedzia na meczu moze popelniac bledy, to sa sekundy, ale tutaj maja pelny obraz klatka po klatce, naprawde ciezko to wytlumaczyc, chyba ze Ruciak na wydechu uderzal w ta pilke.
Sa k... dwie klatki Ruciak uderza pilke, antenka stoi jak drut, pilka dolatuje do bloku a antenka krzywa, albo Ruciak dmuchnal, albo pilka uderzyla, chyba to drugie jest prawdopodobne.

Linka20

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1607
Odp: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - ASSECO RESOVIA piątek 2012-10-19 godz. 20:00
« Odpowiedź #104 dnia: Października 22, 2012, 12:07:12 pm »
Moim zdaniem sędzia poddał się presji tłumu, nie wytrzymał psychicznie. Widzieliście/ Słyszeliście Zagumnego i jego mocne słowa skierowane do sędziego? Miałam wrażenie, że zaraz rzuci się na niego z pięściami. Gospodarze, tłum za ZAKSĄ i sędzia pękł.

kobar

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 3087
Odp: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - ASSECO RESOVIA piątek 2012-10-19 godz. 20:00
« Odpowiedź #105 dnia: Października 22, 2012, 14:14:05 pm »
Co nie zmienia faktu, że popełnił błąd.
Zarząd powinien wystosować list do plus ligi o zawieszenie takiego sędziego ^^

Linka20

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1607
Odp: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - ASSECO RESOVIA piątek 2012-10-19 godz. 20:00
« Odpowiedź #106 dnia: Października 22, 2012, 14:16:23 pm »
Przecież to oczywiste, że sędzia popełnił błąd. Ktoś to w ogóle kwestionuje?

Szoviak

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2520
  • G3
    • Z siatkówką przez życie
Odp: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - ASSECO RESOVIA piątek 2012-10-19 godz. 20:00
« Odpowiedź #107 dnia: Października 22, 2012, 16:40:49 pm »
Błąd błędem, ale tak na prawdę na nic by to nie wpłynęło.
Sędzia Strzylak popełnił ogromny błąd. Nie wiem, ale czy panowie przy obsłudze challengu nie mogą zasugerować czegoś czego on nie widzi. A sędzia przy stoliku? A komisarz? Oni też mają oczy, no ale jak się nie widzi czegoś ewidentnego to o czym tu mówić.
Ale nasza gra - delikatnie mówiąc pozostawia wiele do życzenia.
Primo - gdzie jest nasz środek? W lesie? Lukas baaaardzo mało wystaw na środek co mogło być podyktowane bardzo słabą formą środkowych. Ale dlaczego Wojtek został tak szybko zmieniony a Kosa grał dalej? Pita po części mogę usprawiedliwić, gdyż dopiero co wrócił po kontuzji
Secundo - Alek zagrał kolejny bardzo słaby mecz. Słabo w przyjęciu i, jak na jego możliwości, katastrofalnie w ataku (i nie zwalajcie winy tylko na sypacza, bo jak się na pojedynczym bloku wali w taśmę to coś z atakującym jest nie tak)
Tertio - Zibi - po wspaniałym meczu ze Skrą słaby w Kędzierzynie, co częściowo mogło być podyktowane słabymi wystawami Lukasa.
Quatro - Andrzej, dlaczego tak późno zacząłeś zmieniać. Heniek, Maciek i Nikola byli wcześniej potrzebni. I proszę, daj szanse Maćkowi na grę od początku i niech sypacze zaczną grać środkiem.
Cinque - reszta drużyny też nie powalała na kolana.
- Igła - albo bez formy, albo mu się nie chce.
- Paul - grał falami. Dobre zagrania przeplatał złymi
Oby Nikola z każdym meczem grał częściej a będzie duużo lepiej.

A co do zachowania zawodników ZAKSY - uczą się od najlepszych (Trutnie) ...