Autor Wątek: Liga Mistrzów - Arago de Sete - Asseco Resovia Rzeszów 25-10-2012 g.20:00  (Przeczytany 3116 razy)

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Liga Mistrzów - Arago de Sete - Asseco Resovia Rzeszów 25-10-2012 g.20:00
« dnia: Października 22, 2012, 12:44:03 pm »
No i wielkimi krokami zbliża się pierwszy pojedynek grupowy tegorocznej Ligi Mistrzów.
Przeciwnik teoretycznie znany, z pewnością do ogrania, ale... biorąc pod uwagę naszą ostatnią dyspozycję, wszystko się może zdarzyć.
Pocieszające, że będziemy mieli okazję obejrzeć na żywo w Polsat Sport :) Transmisja od 20:30, oczywiście jeśli Skra sobie w zakładanym czasie 2h poradzi z Turkami z Fener ;)
 

Piocio4

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 203
Odp: Liga Mistrzów - Arago de Sete - Asseco Resovia Rzeszów 25-10-2012 g.20:00
« Odpowiedź #1 dnia: Października 22, 2012, 13:35:37 pm »
Tylko, że Skra gra w środę, a Resovia w czwartek :)

madlark

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1675
Odp: Liga Mistrzów - Arago de Sete - Asseco Resovia Rzeszów 25-10-2012 g.20:00
« Odpowiedź #2 dnia: Października 22, 2012, 13:53:34 pm »
W czwartek jest powtórka Skry ze środy.

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Liga Mistrzów - Arago de Sete - Asseco Resovia Rzeszów 25-10-2012 g.20:00
« Odpowiedź #3 dnia: Października 22, 2012, 15:08:03 pm »
Faktycznie. No to mam nadzieję, że nic innego nie zakłóci mi oglądania.

Vegia

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 708
  • A2
Odp: Liga Mistrzów - Arago de Sete - Asseco Resovia Rzeszów 25-10-2012 g.20:00
« Odpowiedź #4 dnia: Października 22, 2012, 15:26:59 pm »
Nie da się ukryć, że jesteśmy drużyną silniejszą i powinniśmy przywieźć do domu pewne 3pkt, ale bardzo bym chciała żeby Kola dostał możliwość gry w większym wymiarze chociażby w tym meczu, bo bardzo mu to potrzebne ;) Jochen w ostatnim ligowym meczu pokazał się bardzo dobrze i wiem, że trening to osobna historia, ale wczoraj to Jochen trenował po przekątnej z Lukasem i może to on wyjdzie w pierwszej szóstce w czwartek?
« Ostatnia zmiana: Października 22, 2012, 15:28:52 pm wysłana przez Vegia »

mediolan8

  • Malkontenci
  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 812
  • Sektor: X
Odp: Liga Mistrzów - Arago de Sete - Asseco Resovia Rzeszów 25-10-2012 g.20:00
« Odpowiedź #5 dnia: Października 22, 2012, 15:38:45 pm »
wczoraj to Jochen trenował po przekątnej z Lukasem i może to on wyjdzie w pierwszej szóstce w czwartek?

Obyś się mylił, liczę na obecność w 1-szej szóstce na Dobrowolskiego i Bartmana. A Tichacek z Schopsem niech się rozgrzewają i trenują do upadłego żeby złapać odpowiedni pułap gry, bo na razie nie udowadniają swoimi występami że zasługują na grę w drużynie Mistrza Polski!
Prezes-Ignaczak

Vegia

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 708
  • A2
Odp: Liga Mistrzów - Arago de Sete - Asseco Resovia Rzeszów 25-10-2012 g.20:00
« Odpowiedź #6 dnia: Października 22, 2012, 16:01:10 pm »
A Tichacek z Schopsem niech się rozgrzewają i trenują do upadłego żeby złapać odpowiedni pułap gry, bo na razie nie udowadniają swoimi występami że zasługują na grę w drużynie Mistrza Polski!

Zagraliśmy dopiero 3 kolejki, a Twoja ocena jest bardzo surowa. Jestem w stanie zrozumieć niezadowolenie wielu kibiców z gry Lukasa, bo rzeczywiście na razie za dobrze to nie wygląda, ale Jochen nie zagrał pełnego meczu o stwake, więc ciężko go ocenić. Nie wyszedł mu początek ze Skrą to prawda - został szybko zmieniony, niestety Andrzej nie zrobił tego samego z Zibim w Kędzierzynie i czekał do czwartego seta, by dać szanse Jochenowi. Gdy tylko wszedł widać było, że dobrze czuje się na boisku i zanotował (według mnie) dobre wejście. Ja bardzo na niego liczę i widziałabym go w podstawowym składzie - oczywiście tylko wtedy gdy będzie grał lepiej od Zibiego - dobro drużyny najważniejsze ;D

paula16

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1624
Odp: Liga Mistrzów - Arago de Sete - Asseco Resovia Rzeszów 25-10-2012 g.20:00
« Odpowiedź #7 dnia: Października 22, 2012, 16:11:06 pm »
A Tichacek z Schopsem niech się rozgrzewają i trenują do upadłego żeby złapać odpowiedni pułap gry, bo na razie nie udowadniają swoimi występami że zasługują na grę w drużynie Mistrza Polski!

Nie powiem, dosyć odważna wypowiedź. Czy aby napewno ma pokrycie w rzeczywistości? Przecież Lucas to nie jest byle jaki sypacz, sroce spod ogona z pewnością nie wypadł. Jeszcze 2 lata temu był jedyn z lepszych (jak nie najlepszym!) sypaczem Mistrzostw Świata, a we Fryderykach grał tak, że środkowi drużyny przeciwnej przepadali przez własne nogi. Gdyby nie zasługiwał na grę w drużynie Mistrza Polski to z pewnością nie dostałby takiej propozycji, jednakże coś jest na rzeczy, bo jego gra nie jest "tą" grą którą podziwiam od dawien dawna.
Co do Jochena - z tym to się nie zgodzę. Zacznijmy od tego, że tak na dobrą sprawę Jochen nie miał okazji się jeszcze pokazać w pełnym wymiarze. Kilka treningów, nowe otoczenie i rzucony na głęboką wodę w meczu ze Skrą, kiedy kilka dni wcześniej pogrywał sobie na przyjęciu - przepraszam bardzo, czego my oczekujemy? Że będzie grał na poziomie Łaski? Bez jaj. Ten mecz mu nie wyszedł, ale nie dostał on też szansy w kolejnych setach - zmienił go ZByszek który poradził sobie rewelacyjnie - i o to chodzi! Po to nam szeroki i wyrównany skład by jeden wszedł za drugiego i ciągnął spotkanie. Co do meczu w Kędzierzynie to czy ktoś ma wątpliwości w umiejętności Jochena? Przecież zaraz po wejściu zagrał świetnie, nie popełniał rażących błędów grając zarówno w ataku jak i obronie. To, że zmienił bardzo słabego w tamtym dniu Bartmana tak późno to niestety nie jego wina, wtedy już nic nie mógł zrobić, bo było po prostu za późno, więc nie piszmy farmazonów bo oczy bolą.
Seize the day or die regretting the time you lost.

Szoviak

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2520
  • G3
    • Z siatkówką przez życie
Odp: Liga Mistrzów - Arago de Sete - Asseco Resovia Rzeszów 25-10-2012 g.20:00
« Odpowiedź #8 dnia: Października 22, 2012, 16:47:07 pm »
Myślę, że trzy punkty będą nasze, ale czekam na zmiany w wyjściowym składzie (chcę wreszcie zobaczyć Nikolę, Maćka, Jochena). ale czy się doczekam?

dominisssss3

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 109
Odp: Liga Mistrzów - Arago de Sete - Asseco Resovia Rzeszów 25-10-2012 g.20:00
« Odpowiedź #9 dnia: Października 22, 2012, 17:33:57 pm »
Pytanie z innej beczki. Czy wie ktoś o której nasi siatkarze wyruszają jutro w drogę?