Autor Wątek: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum  (Przeczytany 691922 razy)

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #1000 dnia: Czerwca 09, 2016, 18:51:02 pm »
No dobra. Najwyższa pora odrobić "zadanie domowe" i odsłuchać tą audycję. Z wpisów można sądzić że lekko nie będzie, ale ....... przezorny zawsze ubezpieczony ;). Prewencyjnie zaopatrzyłem się w całą zgrzewkę wody mineralnej niegazowanej. Dodatkowo w tle muzyka relaksacyjna i jeszcze na wszelki wypadek dropsy z melisy. A gdyby wszystkie w/w środki zawiodły to jest ostatnia deska ratunku w postaci niezawodnego wujka Jacka Danielsa.
No to wio ........ ;) Slawko, dał rady to co ja qrna gorszy ;).?
yyyyyy...... Po 10 minutach audycji poszło mi już 1,5 butelki wody. Obawiam się, że zgrzewka to mało :(.
Wujku Daniels, gdzie jesteś? Nie! Jeszcze spróbuję bez pomocy wuja ;)
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

willhaven

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 621
  • L3
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #1001 dnia: Czerwca 09, 2016, 18:54:41 pm »
Audycji jeszcze nie odsłuchałem ale mam swoją teorię na temat zamkniętych treningów. Po prostu Kowal nie lubi Represa. Chcial sie go pozbyć z "krzesełek" a że nie było na niego rady no to mamy koniec otwartych treningów.  ;) Wina Represa.  ;)

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #1002 dnia: Czerwca 09, 2016, 21:18:09 pm »
Może coś w tym jest. Wprawdzie bywałem raz na tydzień - 2 tygodnie, przychodziłem późno i wychodziłem wcześnie, siadałem zwykle grzecznie w górnych rzędach (wyjątki dotyczyły rozmów, no powiedzmy "półsłużbowych") i nie pisywałem o treningach prawie nic, a jeśli już - to tylko pozytywy (najczęściej znacznie po wydarzeniu), ale być może i to okazało się przesadą.
Nie przeczę, mogę być powodem tej decyzji.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #1003 dnia: Czerwca 10, 2016, 10:13:10 am »
Pytań czasem lepiej nie zadawac o fakty z przeszłosci. Pozostawia to pole do interpretacji jak było, albo co ktoś powiedział np. między wierszami. Co do zamierzeń nie widzę przeciwskazan. Jak to pisał Slawko decyzję zawsze można zmienić, a do tego ubrać ja w wartość medialna. Np. klub wysyła do prasy komunikat,.ze po długiej naradzie zdecydowano się otworzyć treningi. Kibice zawdzięczają ten fakt przede wszystkim (tu wstaw dowolne nazwisko z klubu/sponsora), który uważa, ze w.ten sposób poprawi sie jeszcze bardziej więź zawodników z kibicami.

No i piszą o tym wszystkie sportpele, sportowefakty etc. I co i wartość medialna zaś w górę.

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 824
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #1004 dnia: Czerwca 10, 2016, 13:32:16 pm »
Niestety taki jest trend że fora mają się gorzej niż jeszcze kilka lat temu. Teraz media społecznościowe przejmują te role i stąd problem a nie w kwestii represa.

Piotras, nie sądzę, że jedynym "problemem" spadku zainteresowania tym Forum są media społecznościowe. Jakimś są na pewno, ale w mojej opinii nie główną przyczyną. Sam, zanim "wpisałem się" na to Forum, byłem użytkownikiem jednego z mediów i za jego pomocą czasem "coś wrzuciłem". Użytkownikiem tego Forum jestem od niedawna (trochę ponad rok). Wcześniej dużo czytałem, aż sam aktywnie się włączyłem. Teraz mało go czytam i jeszcze mniej piszę (z pewnością bez żadnego uszczerbku dla funkcjonowania Forum). Ale to, że mało czytam i niewiele piszę nie znaczy, że... przestałem dyskutować, wymieniać się opiniami, polemizować, czy po prostu wyrażać swoje zdanie. Robię to nadal, tyle tylko, że.... w innych miejscach. Takich osób jak ja, uwierz mi, jest więcej. Z wieloma z nich na co dzień "jestem w kontakcie".

Więc jak to? Przyznałem Ci rację? Niezupełnie. Dlaczego? Bo moim zdaniem powodem "odwrócenia się" od Forum znacznej liczby użytkowników nie jest to, że lepiej można się komunikować przez inne media społecznościowe. Zatem, jaki według mnie jest tego powód? Nie wiem. Nie zagłębiam się aż tak bardzo.

Piotras, poruszyłeś na końcu swego wpisu "kwestię" jednego z ponad 1500 zarejestrowanych użytkowników. Dlaczego akurat tego użytkownika, skoro mój wpis poruszał kwestie ogólne, a nie jednostkowe? Też nie wiem...
« Ostatnia zmiana: Czerwca 10, 2016, 13:49:28 pm wysłana przez wog »

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #1005 dnia: Czerwca 10, 2016, 17:23:54 pm »
Jest dość obiektywne kryterium. Nazywa się "wejścia"
http://forum.resovia.rzeszow.pl/index.php?action=stats
Forum ma raczej tendencję zwyżkową niż zniżkową (jeśli idzie o ten rok).
--------------------------------------------
« Ostatnia zmiana: Czerwca 10, 2016, 19:18:24 pm wysłana przez repres1 »
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #1006 dnia: Czerwca 10, 2016, 18:34:27 pm »
Odsłuchałem ostatnią audycję i z przykrością muszę stwierdzić iż niektórym Forumowiczom się normalnie w dvpach poprzewracało ;D :P. Fajny i "aligancki" wywiad ;). Czego spodziewaliście się? Że usłyszycie iż ostatni sezon to ...... porażka? Zapamiętaj raz na zawsze jeden z drugim iż w korpo taki wyraz nie istnieje. Nie ma. Po prostu w słowniku korpo słowo "porażka" DOSN`T EXIST. Skoro nie porażka to wiadomo że sukces. I tutaj Trener Kowal ma absolutną rację. Co prawda sukces przez małe "s", ale sukces jest sukces 8). Srebrny medal ho ho ..... Jak to w jednym wywiadzie dla TVP Rz-w powiedział Prezes Górski" niejeden polski klub chciałby się z nami zamienić". A że cały sezon graliśmy jak graliśmy to ....... a kto qrna wszedł do FF LM z najmniejszą liczbą rozegranych meczów? No kto? Nawet Zenit Kazań nie dokonał takiej "sztuki". A że w FF LM tylko 4 miejsce oj tam. Ja myślę, że Trenerowi zabraklo tylko jednego tyci tyci elementu aby odtrąbić sukces przez duże "S". Mianowicie, wygranego przynajmniej jednego seta w finale z Zaksa. Jednak 0:9 i do tego chyba tylko w dwóch setach przekroczenie 20 punktów zostawia taki malutki niedosyt i rysę na tej srebrnej paterze. I myślę że nie tylko u mnie, ale przede wszystkim u Trenera ;D.

A teraz kwestia zamknięcia treningów. I bardzo dobrze. I bardzo dobrze. Zamknąć halę. wygonić, przegonić wścibskich, upierdliwych i przede wszystkim nie znających się kibiców. A na cholerę na przykład taka jedna safanduła Repres ;) z drugą safandułą Dafu ;) mają się ..... nomen omen ..... wałęsać po hali w czasie treningu.  Siorbnie taki jeden kawę, drugi zaszeleści papierkiem po cukierku albo niechcący beknie i już koncentrację u zawodników szlag trafi. Oj trafi. A wiecie jakiego skupienia i koncentracji np: u takiego Gavina wymaga aby na treningach nauczyć się floata? Trochę empatii, Szanowni Forumowicze. Zrozum człowieka a i on Ciebie zrozumie. Przecież taki Gavin czy Perrin to nie wiadomo o co "come on" z tym floatem. Całe życie z wyskoku i z wyskoku a teraz trza przejść na flota. Od zera. Od podstaw. Uwierzcie mi nawet dla zawodowca to nie jest taka prosta sprawa. No to jak taki Repres siorbnie se kawe ;D albo pod Dafu zaskrzypi krzeselko ;D co z pewnością może rozkojarzyć takiego Gavina to jak ten bidny Gavin będzie mógł się nauczyć zagrywki float. I to od podstaw :o. Zamykamy treningi. Bezapelacyjnie ;).

No i na koniec, krótko o Penchevie. Przecież Andrzej Kowal to nie psycholog tylko Trener. Skąd w trakcie sezonu czy nawet jego końcówki mógł wiedzieć że z "niewolnika nie ma pracownika".

I na koniec ze specjalną dedykacją ;) 8):
To mówię Ja Pablo, kibic drugiego sor ..... tfu ..... znaczy się ...... kibic drugiej klasy: NIECH ŻYJE NAM TRENER 100 LAT!!!
To jeszcze ja. Pablo. Bo we wtorek nie mogłem na żywo słuchać audycji bo byłem chory. Mam zwolnienie! Łubu dubu, łubu dubu niech żyje nam Trener Naszego Klubu nieeeeeechhh żyyyyyyjjjjjeeeee naaaaammmm!
To śpiewałem Ja! Pablo! 8) ;D 8)

https://www.youtube.com/watch?v=DCE2OWZA82o
« Ostatnia zmiana: Czerwca 10, 2016, 18:59:22 pm wysłana przez Pablo - EWP »
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #1007 dnia: Czerwca 10, 2016, 19:07:21 pm »
Piotras, poruszyłeś na końcu swego wpisu "kwestię" jednego z ponad 1500 zarejestrowanych użytkowników. Dlaczego akurat tego użytkownika, skoro mój wpis poruszał kwestie ogólne, a nie jednostkowe? Też nie wiem...
Akurat kwestia Represa nie dotyczyła dokładnie Twojej wypowiedzi, a jedne z pozostałych o tym samym, dokładnie tej
Zastanawiam się nad sensem istnienia naszego forum. Kiedyś można było spokojnie podyskutować. Teraz Forum Kibiców Resovii przeobraża się, o ile już  się nie przeobraziło w tubę propagandową korporacji o nazwie Asseco Resovia.  Nad poprawnością myślenia czuwa "klubowy rzecznik" (cudzysłów nieprzypadkowy) , który się ogłosił prorokiem. Każde niepoprawne myślenie, każde" niewygodne"  pytanie zadane funkcjonariuszowi korporacyjnemu jest zdaniem proroka głupie i prowadzić może do linczu  ::).

Jeśli chodzi o resztę to w sumie jesteśmy w tej kwestii w miarę zgodni. Forum jest moim tworem i zarządzam im od ponad 10 lat. Oglądających jest pełno, ale osób dyskutujących z każdym rokiem ubywa. Czemu ? nie ma pojedynczych elementów, raczej jest to bardziej złożona sprawa.

Mała statystyka:
2009r. - 206 tyś wizyt w tym 90,5 tyś unikalnych
2010r. - 358 tyś wizyt w tym 125 tyś unikalnych
2011r. - 478 tyś wizyt w tym 160 tyś unikalnych
2012r. - 503 tyś wizyt w tym 178 tyś unikalnych
2013r. - 639 tyś wizyt w tym 213 tyś unikalnych
2014r. - 609 tyś wizyt w tym 181 tyś unikalnych
2015r. - 573 tyś wizyt w tym 154 tyś unikalnych
2016r. - 275 tyś wizyt w tym 75 tyś unikalnych (do maja 2016r., o 1/6 mniej niż w 2015r.)

Jak widać z statystyk w ostatnich latach mamy spory odpływ ludzi, 1/4 unikalnych wizyt to dosyć dużo i to także widać w dyskusjach na forum. Niestety wiele z tych osób to były aktywni uczestnicy.

Sam po sobie widzę różnice, dawniej forum sprawdzalem co kilka/kilkadziesiąt minut, teraz może kilka razy na dzień.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #1008 dnia: Czerwca 10, 2016, 19:23:07 pm »
Piotras, sprawdź, bo coś mi się liczby nie zgadzają.
+ 2016   wejścia     3.473.740
+ 2015   wejścia   5.258.598
+ 2014   wejścia   5.748.822
+ 2013   wejścia      6.413.048
+ 2012   wejścia      4.722.054
+ 2011   wejścia      4.864.527
+ 2010   wejścia      1.575.613
To z naszych, forumowych statystyk.
Bo jeśli Forum, czyli "mojego bloga" (jak Kol. Wog sugeruje) czyta rocznie 5.000.000 osób...
Członków SSPS-u jest około setki. Niech każdy z nich wchodzi na Forum po 1000 razy rocznie (czyli około 3 razy dziennie), to da zaledwie 100.000 wejść. Pozostałe 4.900.000 wejść...
Czy ktoś pomyślał, po co ci wszyscy ludzie tu wchodzą?
« Ostatnia zmiana: Czerwca 10, 2016, 19:48:31 pm wysłana przez repres1 »
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #1009 dnia: Czerwca 10, 2016, 22:49:14 pm »
Repres statystyki z forum są niestety średnio obiektywne jeśli chodzi o ilość wizyt. Tam się liczy każde wejście na forum. Wystarczy wyjść na inną stronę i wrócić i będzie liczone jak nowe wejście. Statystyki z serwera są bardziej "inteligentne" ;)

Na forum maksymalnie jednocześnie było 580 osób także ciężko mi uwierzyć że było 6,5 mln wizyt ;)