Autor Wątek: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum  (Przeczytany 692111 razy)

chelepperro

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 885
  • J1
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #1070 dnia: Października 17, 2016, 19:08:56 pm »
Jutro tj. 18 pażdziernika godzina 12''10 '' W Centrum Sportu '' Gość programu Bartek Lemański . Zapraszam  www.radiocentrum.pl    89'0 fm

Będzie można liczyć na telefon do stałego eksperta :)
bo nie zawsze to na co patrzymy, jest tym co widzimy

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #1071 dnia: Października 17, 2016, 20:13:44 pm »
Będzie można liczyć na telefon do stałego eksperta :)

...no właśnie. Papa Leon wróżbita  ;)
Zakładam, że wytłumaczeniem będzie brak Bartka na lewym w tym meczu...
Cóż z pewnych źródeł wiem, że sam prezes Piechocki też był zaskoczony faktem braku wejścia Kurka na boisko.
Złożoność tej sytuacji mnie przerasta  ;D

reeman

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 832
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #1072 dnia: Października 18, 2016, 13:38:36 pm »
Rozsądny młody człowiek

FLPman

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1354
  • C4:R9:M3
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #1073 dnia: Października 18, 2016, 19:23:55 pm »
Nagranie dzisiejszej audycji:

https://youtu.be/G2RxSi8U5vU

bogdans

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 597
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #1074 dnia: Października 24, 2016, 11:05:29 am »
25-ego pazdziernika 12''10 '' W Centrum Sportu '' Gość programu trener siatkarek DevelopResu Jacek Skrok . Zapraszam  www.radiocentrum.pl      89''0 FM    . Pablo popieram Twoją inicjatywę i akcję '' Igła pod dach '' :D i jutro zaczynam agitacje

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #1075 dnia: Października 24, 2016, 12:41:05 pm »
25-ego pazdziernika 12''10 '' W Centrum Sportu '' Gość programu trener siatkarek DevelopResu Jacek Skrok . Zapraszam  www.radiocentrum.pl      89''0 FM    . Pablo popieram Twoją inicjatywę i akcję '' Igła pod dach '' :D i jutro zaczynam agitacje
No i gitarrrrra :). Co siła mediów to siła ;). W takim razie ja wstrzymuję się na razie z oficjalnym apelem i otwartym listem w tej sprawie do Zarządu Asseco Resovia S.A. Mam nadzieję, że takiego listu nie będę musiał "malować" ani że MY KIBICE nie będziemy zmuszeni w tak oczywistej sprawie do zbierania podpisów w jakiejś internetowej akcji. Bo byłby to wielki "obciach" dla ........ Klubu i obecnego Zarządu Asseco Resovia S.A.
Bogdans, bardzo liczę na Twoją skuteczność ;). Również bardzo liczę w tej sprawie na aktywny lobbing ze strony kierownictwa SSPS.   
« Ostatnia zmiana: Października 24, 2016, 12:44:55 pm wysłana przez Pablo - EWP »
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

FLPman

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1354
  • C4:R9:M3
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #1076 dnia: Października 25, 2016, 20:05:58 pm »
Nagranie dzisiejszej audycji:

https://www.youtube.com/watch?v=Xu6GeDSijZM&feature=youtu.be

Dzięki Bogdans za ruch w sprawie akcji "Igła pod dach", oczywiście popieram inicjatywę.

Od 4:00 rozmowa telefoniczna z prezesem Górskim, spisałem kawałek gdyby komuś głośniki wcięło ;)

Cytuj
Jak klub odnosi się do inicjatywy kibiców, aby koszulka Igły zawisła pod dachem?

Klub ma w planach stworzenie całej koncepcji koszulek zawodników, którzy wybitnie oznaczyli się w historii naszego klubu i tutaj myślę w szczególności o Złotej Drużynie z lat 70-tych i taki projekt przy rozbudowie hali również był planowany. Ja jestem zwolennikiem takich akcji, które jeżeli taką akcje rozpatrujemy to należy im nadać odpowiednią oprawę, odpowiedni czas i odpowiednie przygotowanie się dla niej, pierwszą myślą było stworzenie specjalnego meczu pożegnalnego Krzyśka Ignaczaka, zresztą z Krzysztofem rozmawiałem i zaproponowałem spotkanie, abyśmy o tym meczu porozmawiali i wówczas taki mecz w którym nie ograniczają nas żadne regulaminy i ceremonie moglibyśmy tego typu akcje z wniesieniem koszulek wybitnych zawodników Resovii pod dach hali przygotować, myślę że odpowiednim momentem byłoby mecz gwiazd przed rozpoczęciem przyszłego sezonu.
« Ostatnia zmiana: Października 25, 2016, 20:26:31 pm wysłana przez FLPman »

bogdans

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 597
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #1077 dnia: Listopada 07, 2016, 12:53:08 pm »
Gościem programu '' W Centrum Sportu '' 8 listopada będzie Marcin Możdżonek . Start 12''10 zapraszam.  www.radiocentrum.pl   89'0 fm

FLPman

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1354
  • C4:R9:M3
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #1078 dnia: Listopada 08, 2016, 20:19:16 pm »
Nagranie dzisiejszej audycji:

https://youtu.be/uGwxvu--W4A

madlark

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1675
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #1079 dnia: Listopada 12, 2016, 20:12:45 pm »
Fajnie jakby w audycji pojawił się Kowal i odpowiedział na pytanie:
Dlaczego w listopadzie jest wypalony?