Autor Wątek: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum  (Przeczytany 692371 razy)

dzidek

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 817
  • Im mniej ludzie myślą, tym więcej mówią!
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1560 dnia: Października 20, 2017, 13:09:43 pm »
A może wszyscy wpadamy w pułapkę myślową - bo zafiksowaliśmy się na "przywrócenie starego Podpromia"!!!
Po prostu tamto się już skończyło, było pięknie, mamy fajne wspomnienia i tyle, nie ma co na siłę "przywracać". Tak jak Drużyna otworzyła nowy etap, tak po prostu MY kibice też zacznijmy tworzyć coś nowego, innego i nie koniecznie gorszego niż "stare Podpromie".
Czasy się zmieniają, rytm meczu też (brak przerw) to i kibicowanie musi się zmienić :)

Jako, że na każdym spotkaniu, gdzie dyskusja idzie niewiadomo gdzie, najlepszym sposobem jest zrobienie sobie podsumowania co udało się ustalić... to zacznę może ja:
1. W trakcie zagrywki przeciwnika wywieramy na niego presję gwizdami, bo może to wpłynąć na niego albo na psychikę kolejnego zawodnika, który będzie serwować. Dodatkowo podnosi to temp widowiska i jest "hell";
2. KK ogranicza ambitne przyśpiewki na rzecz mniej skomplikowanych i te proste ciągnie dłużej niż obecnie, tak aby cała hala mogła wpaść w pozytywny szał dopingu i zdzierania gardła;
3. Bogdans pomaga w zorganizowaniu spotkania ze spikerem Adrianem, by KK i Adrian dogadali się co do WSPÓŁPRACY w hali. Adriana prosimy aby nie komentował meczu, bo na hali każdy jest i od tego są panowie z Polsatu. Na spotkaniu tłumaczymy Adrianowi jaka powinna być Jego rola i kiedy nie powinien się wcinać. Od Adriana KK dostaje jasne info, kiedy powinien (KK) być cicho, aby formalnościom i przywitaniom na hali stało się zadość, a sponsorzy otrzymali swoje 5 minut;
4. Myślimy jak wprowadzić oprawę meczową, w nowym rytmie meczu, np.  brak przerw technicznych.

ad.4. Proponuję aby oprawy meczowe robić po 1 i po ew 3 secie. Miedzy 1 a 2 ludzie raczej nie chodzą i siedzą na swoich miejscach. Każdy raczej nastawia się na zapiekankę, WC na przerwę po 2 secie.


repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1561 dnia: Października 20, 2017, 13:46:39 pm »
Jeśli odpowiedzią na wezwanie jest pomysł braku kultury, to ja dziękuję za takie pomysły. A do tego sprowadzał się "pomysł" kol. Unge.
----------------------------------
No dobra. Przekonaliście mnie. Koniec "Wersalu" na Podpromiu! Dość kibiców w krawatach!
K...a śpiewaj, albo wy.....j!
"Ku.... śpiewać, bo jak nie to będziecie zapier..... za autokarem do Rzeszowa!"
A co się będziemy ograniczać jakąś kulturą, poprawnością czy taktem.
Do swoich nie można? Doczekacie się szybciej niż myślicie.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1562 dnia: Października 20, 2017, 13:55:21 pm »
Jeśli odpowiedzią na wezwanie jest pomysł braku kultury, to ja dziękuję za takie pomysły. A do tego sprowadzał się "pomysł" kol. Unge.
----------------------------------
No dobra. Przekonaliście mnie. Koniec "Wersalu" na Podpromiu! Dość kibiców w krawatach!
K...a śpiewaj, albo wy.....j!
"Ku.... śpiewać, bo jak nie to będziecie zapier..... za autokarem do Rzeszowa!"
A co się będziemy ograniczać jakąś kulturą, poprawnością czy taktem.
Do swoich nie można? Doczekacie się szybciej niż myślicie.

Na brak propozycji, odpowiadasz błazenadą. Ale cóż, wcale mnie to nie dziwi, to zachowania standardowe dla Ciebie, gdy brakuje argumentów, takie forumowe chuligaństwo, byle dołożyć, obrazić, byle Twoje było na wierzchu...... 
« Ostatnia zmiana: Października 20, 2017, 14:12:27 pm wysłana przez Slawko »

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1563 dnia: Października 20, 2017, 14:04:17 pm »
Nie, Sławku. Ja tylko uświadamiam, co to jest hipokryzja i "brak krawatu".
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1564 dnia: Października 20, 2017, 15:10:45 pm »
Nie jeden raz widziałem osobnika w krawacie zachowującego się bardziej chamsko, niż żul pod sklepem. Życie nie jest zero-jedynkowe, nawet cyfrowe układy scalone mają swoje poziomy tolerancji (nie ma sygnałów 0V = logiczne zero, 5V = logiczna 1, jest od 0 do 2,5V = zero, powyżej 2,5V = jedynka).
Każde nawoływanie do zachowań chamskich będę zaciekle piętnował, ale w tej chwili na Podpromiu jest ... teatralnie.

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 824
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1565 dnia: Października 20, 2017, 15:11:27 pm »
Slawko, Bogdan, Unge, Leon, Marcin, inni Koledzy,
Dajmy spokój temu... komuś. Wiemy nie od dziś z kim mamy do czynienia. Na najprostsze pytania nie odpowiada (bo te bywają najtrudniejsze), najprostszych rzeczy, które się po sto razy tłumaczy, nie rozumie, bo zrozumieć nie chce. Cały czas coś komuś imputuje... Szkoda czasu. Najlepszą i najskuteczniejszą metodą na takiego... kogoś jest pełna ignorancja (chociaż chciałoby się użyć innego określenia)

Ale to wcale nie znaczy, że powinniśmy zignorować też bardzo ważną sprawę, jaką jest atmosfera na Podpromiu.
Nie wiem dlaczego kwestie współpracy Klubu Kibica z resztą hali mamy omawiać z jednym z bodajże dwustu jego członków. Ani nie najważniejszym, ani, jak wnoszę po wpisach, nie reprezentatywnym.

Prawie wszyscy tutaj zgodziliśmy się z tym, że na PodpRRomiu z powrotem powinno być goRRąco.
Jak ktoś nie wie albo nie chce wiedzieć co to znaczy to... już nie zrozumie. Bo pisaliśmy to w ostatnim czasie tysiąc razy: goRRąco nie znaczy chamsko.

Jeżeli prawie wszyscy zgodziliśmy się tutaj, że podczas zagrywki rywala, w newralgicznych momentach setów, najskuteczniejszą metodą jego zdeprymowania (tym samym pomocy swojej drużynie) jest GWIZD, to RÓBMY TO. Jak "cała hala" będzie gwizdać to i KK się przyłączy. A jak komuś gwizdanie na meczu uwłacza jego inteligencji to... niech se przyniesie skrzypce na halę i na nich gra jak przeciwnik serwuje. Zagłuszmy i jego.
Zgadzamy się też, że żeby hala była głośna, to jak najczęściej powinniśmy wykorzystywać najprostsze, najkrótsze, okrzyki, jak "RE-SO-VIA!!!, RE-SO-VIA!!!...". Jak ktoś chce się popisywać swoją nie tylko inteligencją, ale i pięknym głosem to niech se w tym czasie nawet i arię operową śpiewa. Zagłuszmy i jego.

Koledzy, zacznijmy od siebie. RAZEM, nie oglądając się na to co na ten temat ma do powiedzenia ten czy ów z ponad czterech tysięcy kibiców na Podpromiu, zacznijmy od nowa, od następnego meczu z powrotem z Podpromia tworzyć TwieRRdzę!!!

PozdRRawiam


repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1566 dnia: Października 20, 2017, 15:27:21 pm »
Czyli jedynym pomysłem jest gwizdanie na przeciwnika podczas zagrywki, któremu jakobym ja był przeciwny.
Kolego Wog, gdyby moje wypowiedzi czytali jedynie ci, którzy na nie nieudolnie odpowiadają, już dawno przestałbym pisać.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1567 dnia: Października 20, 2017, 15:48:41 pm »
Czyli jedynym pomysłem jest gwizdanie na przeciwnika podczas zagrywki, któremu jakobym ja był przeciwny.
Kolego Wog, gdyby moje wypowiedzi czytali jedynie ci, którzy na nie nieudolnie odpowiadają, już dawno przestałbym pisać.
Leszku, to jakie Ty masz propozycje?
Ty w sensie Leszka, nie jako członka SSPSu, czy innych organizacji...

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1568 dnia: Października 20, 2017, 15:51:23 pm »
To się samo komentuje.

Czyli jedynym pomysłem jest gwizdanie na przeciwnika podczas zagrywki, któremu jakobym ja był przeciwny.


Jako, że na każdym spotkaniu, gdzie dyskusja idzie niewiadomo gdzie, najlepszym sposobem jest zrobienie sobie podsumowania co udało się ustalić... to zacznę może ja:
1. W trakcie zagrywki przeciwnika wywieramy na niego presję gwizdami, bo może to wpłynąć na niego albo na psychikę kolejnego zawodnika, który będzie serwować. Dodatkowo podnosi to temp widowiska i jest "hell";
2. KK ogranicza ambitne przyśpiewki na rzecz mniej skomplikowanych i te proste ciągnie dłużej niż obecnie, tak aby cała hala mogła wpaść w pozytywny szał dopingu i zdzierania gardła;
3. Bogdans pomaga w zorganizowaniu spotkania ze spikerem Adrianem, by KK i Adrian dogadali się co do WSPÓŁPRACY w hali. Adriana prosimy aby nie komentował meczu, bo na hali każdy jest i od tego są panowie z Polsatu. Na spotkaniu tłumaczymy Adrianowi jaka powinna być Jego rola i kiedy nie powinien się wcinać. Od Adriana KK dostaje jasne info, kiedy powinien (KK) być cicho, aby formalnościom i przywitaniom na hali stało się zadość, a sponsorzy otrzymali swoje 5 minut;
4. Myślimy jak wprowadzić oprawę meczową, w nowym rytmie meczu, np.  brak przerw technicznych.

ad.4. Proponuję aby oprawy meczowe robić po 1 i po ew 3 secie. Miedzy 1 a 2 ludzie raczej nie chodzą i siedzą na swoich miejscach. Każdy raczej nastawia się na zapiekankę, WC na przerwę po 2 secie.

bogdans

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 597
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1569 dnia: Października 20, 2017, 16:11:53 pm »
Będę robił wszystko żeby do spotkania z Adrianem doszło przed najbliższym  meczem na Podpromiu . PozdRRawiam w imieniu starych i głupich