Autor Wątek: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum  (Przeczytany 692864 razy)

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1690 dnia: Grudnia 12, 2017, 20:32:38 pm »
Jako członek SSPS nie wiedziałem że mamy wiceprezesa. Kto nim jest?

http://rzeszow-news.pl/krzysztof-ignaczak-bedzie-honorowym-obywatelem-rzeszowa/

Pozdrawiam  :)

Pisar

  • SSPS Resovia
  • Kadet/-ka
  • *
  • Wiadomości: 477
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1691 dnia: Grudnia 12, 2017, 21:10:20 pm »
http://rzeszow-news.pl/krzysztof-ignaczak-bedzie-honorowym-obywatelem-rzeszowa/

Pozdrawiam  :)

Coś mi się wydaje, że ten tytuł jest na wyrost. Redaktor go samodzielnie nadał.

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1692 dnia: Grudnia 12, 2017, 21:13:11 pm »
Cóż z dementi się nie spotkałem, zatem pozostaje tytułować Pana Wiceprezesa,  co niniejszym czynię  ;) :) .

FLPman

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1354
  • C4:R9:M3
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1693 dnia: Grudnia 12, 2017, 22:07:07 pm »
Nagranie dzisiejszej audycji:

https://youtu.be/Z5De8xSCG_s

bociek

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 137
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1694 dnia: Grudnia 13, 2017, 01:38:36 am »
Przecież to jest dramat... naprawdę brak slow, zastanawiałem sie jak pracuje i działa klub i chyba już wiem.
Szkoda ze cały czas słyszymy jak to fajnie... ze wszystko jest dobrze... a prawdę mówiąc to wygląda to tak średnio,skrajnie amatorsko... a najbardziej te tłumaczenia które są po prostu słabe.
Fajnie ze zadano pytania, gorsze są odpowiedzi.
Nie chciałbym aby ktokolwiek ponosił jakiekolwiek konsekwencje (bo mam wrażenie ze to wcale nie jest wina tych szeregowych pracowników), ale wysłanie na szkolenie, kurs, podpatrzenie jak to robią gdzieś tam indziej, wyciągniecie kogoś z innej firmy...co sie zna... ale nie w sumie dobrze jest...

TV Sovia
Osoby 'musiały się podjąć innym obowiązkom'.

Mowimy o wielkim klubie z wielomilionowym budżetem!
Mam pytanie czy jak pani która odbiera telefony będzie musiała podjąć się innych obowiązków to nikt w klubie nie będzie odbierał telefonów? Zawsze mnie się wydawało ze w takiej normalnej szanującej się firmie, czy klubie, jak osoba przechodzi ze stanowiska na stanowisko, lub odchodzi, to płynnie (słowo klucz!) zastępuje ja kolejna osoba(zazwyczaj wdrożona przez poprzednia) to jakiś absurd co prezes mówi, ...poszli i nie ma... Ja rozumiem światowej sławy profesor fizyki kwantowej, trudna sprawa tak nagle zastąpić, ale mówimy o kręceniu prostych filmików (nie produkcji filmowych)... no kurde... wynajecie zewnetrzenej firmy na przeczekanie... cokolwiek...


Tryb awaryjny i zapasowy sprzęt.
I tutaj nie wiem, czy pan szanowny prezes robi sobie jaja, czy robi z nas durniów czy jak...
Zacznijmy od tego ze sprzęt się sprawdza(dzień wcześniej), a sprzęt awaryjny powinien być tej samej klasy lub porównywalny(przecież mamy odczynienia z planowanym zaproszeniem gości, a nie - o kurde Wojtek Grzyb gra z dzieciakami w siatkówkę ale fajne, kręć to, weź komórkę).
Mazdy szanujący się fotograf który ma zamiar robić zdjęcia ma dwa aparaty fotograficzne i bynajmniej nie ma jednego super, a drugi to jakiś badzie. Wyobrażacie sobie coś takiego ze idziecie na wesele i fotograf wyciąga telefon, bo mu się sprzęt zepsuł, a goście SA i jakoś trzeba zdjęcia zrobić :D

Dwa nie ma sprzętu, ok google i w parę chwil mamy w Rzeszowie z tego co sie orientuje wypożyczalnie sprzętu gdzie za 150 pln można wypożyczyć
taki sprzet: https://www.youtube.com/watch?v=3jcna6iCEvQ
I bynajmniej nie jest to jakaś strasznie tajemna wiedza... a ta firma specjalnie się ukrywa, ot uzywanie wyszukiwarki google.
A jak juz nie chcemy, to do MediaMarktu czy Milenium daleko nie jest i można kupic porządna kamerę, nagrać porządny materiał i potem ja wykorzystywać.
A ludzie 3 letnim iphonem 6 nagrywają takie rzeczy: https://www.youtube.com/watch?v=fQ8XYxdnG9s
A my nawet nie potrafimy ostrości złapać: https://www.youtube.com/watch?v=JuoV4XVukrE&t=730s
to wszystko jest tak byle jak, tak bardzo amatorskie ze głowa boli... wielki klub... a film nagrywany kalkulatorem...
Dodam jeszcze tipa, można nagrywać na dwie lub trzy kamery i da się to połączyć sprawia to wrażenie ze jest to dynamiczniejsze, ba! można nawet na trzy i jak się popsuje jedna to kolejne działają.


Strona Internetowa:
Dolozylem jej nowa funkcjonalnosc ktora tam powinna sie znalezc.

Tego nie rozumiem, bo chyba funkcjonalnosc okresla sie na poczatku, a nastepnie agencja okresla termin kiedy to stworzy, prezes sobie przejzy grafike i je zatwierdza i tyle.
Naprawde to nie sa czary i naprawde 99% takich rzeczy przy normalnej współpracy firmy wypala i nie przekracza sie określonych dat.
Wyobraźcie sobie jakby wrzucili wielki timer na stronie odmierzający czas do nowej wersji serwisu :D
Profesjonalizm jest wtedy ze gdy wybija 0:0:0 to pojawia się nowa strona.
Ps. To żadna magia to działanie na komórkach i tabletach i to skalowanie, to jest cos co sie robi juz jakies 7 lat... i nie ma co sie nakrecac to ma praktycznie kazda strona.

-
Co do aktualizacji, to chyba osoba która dba o stronę powinna wiedzieć co jest aktualne co nie, sprawdzać, klikać, generalnie to nie sa rzeczy skomplikowane, wezmy np. sponsora klubu biuro podrozy Janosik, ciekawostka jest ze link na stronie (fajnie byc sponsorem, ma sie miejsce na stronie) nie dziala i wrzuca nas na strone: Janosik.un.pl, a w 10 sekund w google i kurcze: http://www.janosikrzeszow.pl/
Moze sie czepiam, ale raz na tydzien mozna sprawdzic czy wszystkie linki dzialaja, przejsc przez cala strone, przeklikac, mozna poczytac o testowaniu i naprawde nie trzeba pomocy forum...
Generalnie ta strona tez mi szaleje: http://www.assecoresovia.pl/en/sponsors/ nie wiem jak Wam, next match - Nie znaleziono żadnych meczy...

===
Tak jak podkreslam nie chce zeby ktokolwiek z szeregowych pracownikow ponosil odpowiedzialnosc, bo warto pamietac ze w wiekszosci takich przypadkow ryba psuje sie od glowy... a to i tak sa male takie rzeczy w porownaniu do wymiany trenerow.

===
Ps. Panie prezesie moze warto zatrudnic kogos kto bedzie dbal tak po ludzku o jakosc tej calej cyfrowej komunikacji klubu, bedzie potrafil powiedziec krecimy to tak i tak, robimy to tak i tak, taka akcje marketingowa przeprowadzamy, a to sie nie nadaje, a nie taka wolna amerykanka...

===
I jeszcze jedno, roznica Panie prezesie miedzy tym forum, a FB, Twitterem, jest taka ze tu sa ludzie ktorzy chca cos zrobic, ktorzy chca zrobic Resovie lepsza, moze krytykuja, moze dowalaja za silno, ale tylko glupi nie wie ze od tych ktorych kocha wymaga sie zawsze wiecej! Naprawde bedac tutaj mozna zrobic cos fajnego, tylko trzeba chciec...
« Ostatnia zmiana: Grudnia 13, 2017, 02:07:06 am wysłana przez bociek »

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1695 dnia: Grudnia 13, 2017, 08:37:24 am »
W zasadzie to tylko tyle se chciałem posłuchać...po wysłuchaniu audycji:

https://www.youtube.com/watch?v=kfH1hxvAN30

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1696 dnia: Grudnia 13, 2017, 16:22:31 pm »
 Bardzo dobra audycja. Wszystkie najważniejsze pytania zostały zadane. A odpowiedzi też wiele mówią co i jak. Nie wszystko musiało być powiedziane. Często brak odpowiedzi to też odpowiedż.

MARIOX

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 588
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1697 dnia: Grudnia 13, 2017, 17:35:06 pm »
No i jest odpowiedź że ten sztab pracuje do końca sezonu - BAZ WZGLĘDU NA WYNIKI ?
Nasz "pupilek" to ma komfort pracy  - wynik być w 6 i na koniec w 4 to poprzedni trener też by raczej zrobił -czyli to co zrobił A.K. w tamtym sezonie wystarczy.
Kto by nie był trenerem Resovi skład zawsze ustala Andrzej Kowal -gratuluję Panu Prezesowi , smród w Europę poszedł każdy szanujący się trener dwa razy pomyśli zanim zaryzykuje angażu na 12 meczy.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1698 dnia: Grudnia 13, 2017, 18:42:49 pm »
Nie przesadzajmy z tym "smrodem". Jakkolwiek to dziwnie brzmi, zwolnienie za słabe wyniki nie jest niczym niezwykłym. Ważne, aby kontrakt i kasa się zgadzała. A z tym problemu nie będzie. Bo Resovia płaci i to dobrze.

Wsadzili Roberto na minę, ale " widziały gały co brały".

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1699 dnia: Grudnia 13, 2017, 18:51:26 pm »


Wsadzili Roberto na minę, ale " widziały gały co brały".
Jak to widziały gały? Czyli sugerujesz, że Roberto wiedział, że jest tylko zapchajdziurą na czas odpoczynku Andrzeja Kowala?