Autor Wątek: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum  (Przeczytany 692294 razy)

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1740 dnia: Grudnia 21, 2017, 08:43:16 am »
Dla prezesa Czayki to nie jest problem.
Nikt nie zauważa, że jednym z kryteriów uczestnictwa w +L jest ("było"? bo nie chce mi się sprawdzać) kryterium minimalnej liczby widzów na każdym(!) meczu.
Ponarzekano sobie na frekwencję na Podpromiu w meczu pucharowym z Rovaniemi. A tymczasem w Kędzierzynie, na meczu LM z Trentino 1/3 miejsc pusta.
-------------------------------
Wypowiedzi Mielewskiego są warte szerszego komentarza. Odłożę to na później.
Pierwsza refleksja:
Argumentem przy dyskusji o kandydaturze Kowala na trenera reprezentacji, było retoryczne pytanie: "To dlaczego Góral nie trzyma go (jako trenera) u siebie?"
Argumentem w dyskusji o poziomie +L było także retoryczne pytanie: "To dlaczego Góral nie zatrudni Leona?"
Ciekawe.
A jeśli zatrudni?
Dla Górala to nie jest problem, o ile będzie w tym widział cel biznesowy.
Druga refleksja:
Nareszcie ktoś nie boi się publicznie mówić, że "młodych, utalentowanych" siatkarzy to nie ma u nas całego tabunu. Mamy ich pewnie ze sześciu. Jeśli z tej 6 ze dwóch dobije się do światowej czołówki, to i tak będziemy mieć mnóstwo szczęścia.
Trzecia refleksja:
"Każdy sobie rzepkę skrobie". Polsat - sobie. +L - sobie. PZPS - sobie. Kluby (w przeróżnych koalicjach o antykoalicjach) - sobie.
Zamiast jednoczyć siły w pożytecznym celu,... Rozłazi się to wszystko.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1741 dnia: Grudnia 21, 2017, 09:23:34 am »
Dla prezesa Czayki to nie jest problem.
Nikt nie zauważa, że jednym z kryteriów uczestnictwa w +L jest ("było"? bo nie chce mi się sprawdzać) kryterium minimalnej liczby widzów na każdym(!) meczu.
Ponarzekano sobie na frekwencję na Podpromiu w meczu pucharowym z Rovaniemi. A tymczasem w Kędzierzynie, na meczu LM z Trentino 1/3 miejsc pusta.


Repres to Twoje wchodzenie w rolę społecznego rzecznika klubu to jest już tylko śmieszne.
Ale ci napiszę, w KK była hala pusta w 1/3, u nas wypełniona w 1/3. Do tego przypominam sobie rozmowę jak byłem w 2014 na półfinałach w KK. Hala pusta. Pytam się tubylca, o co kaman, przecież to półfinał.
Jaki z tego wniosek, tam takie klimaty były dawno. U nas się pojawiły. Przywrócenie Kowala się do tego tylko dołożyło, wiem o tym. Ale znacząco.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1742 dnia: Grudnia 21, 2017, 10:56:19 am »
Repres to Twoje wchodzenie w rolę społecznego rzecznika klubu to jest już tylko śmieszne.
Ty masz jakąś obsesję na moim punkcie? Zakochałeś się we mnie, czy co? Jeśli się zakochałeś, to Twoje starania (dawniej nazywało się to "końskie zaloty") nie mają wielkich szans powodzenia. Kochać nie zabronię, bo uczucie to uczucie...
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1743 dnia: Grudnia 21, 2017, 15:34:21 pm »
Pochlebiasz sobie przed świętami.

bogdans

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 597
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1744 dnia: Grudnia 21, 2017, 18:01:29 pm »
I dyskusja po programie z Jurkiem przed programem z Jackiem skończyła się na koniach ;D Dzięki >:(

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1745 dnia: Grudnia 21, 2017, 18:15:19 pm »
I dyskusja po programie z Jurkiem przed programem z Jackiem skończyła się na koniach ;D Dzięki >:(
Tym bardziej dziwne, że w Stajence to osiołki stały, a nie konie, jeśli dobrze pamiętam... Ewentualnie wielbłądy :D

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1746 dnia: Grudnia 21, 2017, 19:12:11 pm »
I dyskusja po programie z Jurkiem przed programem z Jackiem skończyła się na koniach ;D Dzięki >:(
Bogdans, leżę  ;D ;D ;D
Przypomniała mnie sie taka scena ze starego polskiego serialu. Sparafrazuję.
"Dzień Dobry. Zastałem Andrzeja? Ja po suchy chleb dla konia" ;D
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

bogdans

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 597
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1747 dnia: Stycznia 07, 2018, 17:53:58 pm »
Wtorek 9 -ego stycznia '' W Centrum Sportu '' . Zapraszam na rozmowe z Prezesem PZPS -u Jackiem Kasprzykiem .   www.radiocentrum.pl   89'0 fm

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1748 dnia: Stycznia 07, 2018, 18:35:07 pm »
Wtorek 9 -ego stycznia '' W Centrum Sportu '' . Zapraszam na rozmowe z Prezesem PZPS -u Jackiem Kasprzykiem .   www.radiocentrum.pl   89'0 fm
Bogdans, a kiedy będzie audycja z Trenerem? Tak tylko pytam, bez żadnych podtekstów.  No chyba że wciąż obrażony.
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1749 dnia: Stycznia 07, 2018, 19:20:30 pm »
Audycja z trenerem powinna być na koniec sezonu.