Autor Wątek: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum  (Przeczytany 689632 razy)

Linka20

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1607
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #20 dnia: Lutego 25, 2013, 12:09:25 pm »
Emeryt Antiga, Pliński, Zagumny - strzały w dziesiątkę. Może nie zapędzajcie się tak?

biperion

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1941
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #21 dnia: Lutego 26, 2013, 10:19:17 am »
Ja mam prosbe - zaprosmy Ivana Ilicza, jest w Rzeszowie, ostatnio go widzialem.
1. Jest w jakies sposob zwiazany z druzyna i z miastem
2. Był rozgrywającym i to całkiem niezłym

Może spokojnie ocenić grę naszych, powiedzieć co brakuje, co mu się podoba co nie.
Bardzo chętnie usłyszałbym taką audycje, jesli chodzi o kontakt z Ivanem to pewnie tez to da sie zalatwic.


willhaven

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 621
  • L3
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #22 dnia: Lutego 28, 2013, 12:27:24 pm »
Ja mam prosbe - zaprosmy Ivana Ilicza, jest w Rzeszowie, ostatnio go widzialem.
1. Jest w jakies sposob zwiazany z druzyna i z miastem
2. Był rozgrywającym i to całkiem niezłym

Może spokojnie ocenić grę naszych, powiedzieć co brakuje, co mu się podoba co nie.
Bardzo chętnie usłyszałbym taką audycje, jesli chodzi o kontakt z Ivanem to pewnie tez to da sie zalatwic.

Bardzo dobry pomysł. Popieram. Ostatni raz widziałem go na mieście parę miesięcy po kontrakcie. Miło,że został.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #23 dnia: Marca 02, 2013, 15:56:06 pm »
Bez względu na wynik, gościem wtorkowej audycji będzie Andrzej Kowal.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6918
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #24 dnia: Marca 02, 2013, 17:44:46 pm »
Kowal jest fajnym rozmówcą, bo traktuje dyskutanta poważnie. Lubię się z nim nie zgadzać, gdyż argumentuje swoje racje rzeczowo. Czasem przekona, czasem nie przekona, ale łatwo jest zrozumieć jego motywacje, przesłanki podejmowanych decyzji. "Zrozumieć zdanie"nie znaczy "podzielić to zdanie".
Bez względu na wynik przynajmniej jeden kibic będzie za tym, by w następnym sezonie Andrzej nadal był trenerem Resovii. Ten sam kibic będzie też zwolennikiem dalszej gry Tichacka w Resovii (to ostatnie zdanie dedykuję Rayanowi  :) ).
« Ostatnia zmiana: Marca 02, 2013, 18:57:02 pm wysłana przez repres1 »
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Blejd

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 874
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #25 dnia: Marca 02, 2013, 18:11:27 pm »
Kowal jest fajnym rozmówcą, bo traktuje dyskutanta poważnie. Lubię się z nim nie zgadzać, gdyż argumentuje swoje racje rzeczowo. Czasem przekona, czasem nie przekona, ale łatwo jest zrozumieć jego motywacje, przesłanki podejmowanych decyzji. "Zrozumieć zdanie"nie znaczy "podzielić to zdanie".
Bez względu na wynik przynajmniej jeden kibic będzie za tym, by w następnym sezonie Andrzej nadal był trenerem Resovii. Ten sam kibic będzie też zwolennikiem dalszej gry Tichacka w Resovii.

Uwierz, że nie tylko jeden.
Co do audycji to w przypadku zwycięstwa pytań pewnie będzie stosunkowo mało natomiast po porażce programu nie starczy żeby Andrzej na wszystkie odpowiedział.

Vegia

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 708
  • A2
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #26 dnia: Marca 02, 2013, 18:58:10 pm »
Kowal jest fajnym rozmówcą, bo traktuje dyskutanta poważnie. Lubię się z nim nie zgadzać, gdyż argumentuje swoje racje rzeczowo. Czasem przekona, czasem nie przekona, ale łatwo jest zrozumieć jego motywacje, przesłanki podejmowanych decyzji. "Zrozumieć zdanie"nie znaczy "podzielić to zdanie".
Bez względu na wynik przynajmniej jeden kibic będzie za tym, by w następnym sezonie Andrzej nadal był trenerem Resovii. Ten sam kibic będzie też zwolennikiem dalszej gry Tichacka w Resovii.

U mnie w domu jest już troje, więc może tych zwolenników jest więcej niż się wydaje.

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #27 dnia: Marca 02, 2013, 21:25:21 pm »
Kowal jest fajnym rozmówcą, bo traktuje dyskutanta poważnie. Lubię się z nim nie zgadzać, gdyż argumentuje swoje racje rzeczowo. Czasem przekona, czasem nie przekona, ale łatwo jest zrozumieć jego motywacje, przesłanki podejmowanych decyzji. "Zrozumieć zdanie"nie znaczy "podzielić to zdanie".
Bez względu na wynik przynajmniej jeden kibic będzie za tym, by w następnym sezonie Andrzej nadal był trenerem Resovii. Ten sam kibic będzie też zwolennikiem dalszej gry Tichacka w Resovii (to ostatnie zdanie dedykuję Rayanowi  :) ).

Dziękuję za dedykacje, ale o transferach, odejściach i nieodejściach, porozmawiamy po zakończeniu sezonu  :D. Po obejrzeniu dzisiejszego treningu i zderzeniu z tym, co gramy w tym sezonie mam zdecydowanie wyrobione zdanie na pewne tematy. Na uzasadnienie będzie dużo, dużo czasu....... Pozdrowionka  :)

bogdans

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 597
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #28 dnia: Marca 05, 2013, 08:38:03 am »
Andrzej Kowal potwierdził udział w dzisiejszym programie w Centrum Sportu Serdecznie zapraszam tel 17 854 02 22

kobar

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 3085
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #29 dnia: Marca 05, 2013, 09:00:25 am »
Niech ktoś nagra bardzo bym prosił!