Autor Wątek: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum  (Przeczytany 692517 razy)

chelepperro

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 885
  • J1
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #540 dnia: Grudnia 13, 2014, 19:50:20 pm »
Bardzo przepraszam Represa , Leona, Pablo. Ale ze względu na to iż firma montująca od poniedziałku nowy maszt nadawczy R-C nie daje gwarancji zakończenia prac do wtorku muszę przełożyć program na inny termin . Są to prace które pozwolą naszej rozgłośni znacząco zwiększyć zasięg w niedługim czasie . O  tym że prace ruszają w poniedziałek dowiedziałem się wczoraj podczas relacji . pozdrawiam

Jaka niemiła niespodzianka. Szkoda. Zapowiadała się naprawdę fascynująca audycja. :'( :'( :'(
A jeżeli można spytać ,to kiedy będziemy wysłuchać głosu kibiców w mediach?
23.12 audycji miało nie być w ogóle.
Przyznam ,że dzisiejsza data (13.12.2014) odwołująca audycję jest trochę niefortunna  ;) ale remonty i montaże to z pewnością zwykła złośliwość rzeczy martwych.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 13, 2014, 19:54:16 pm wysłana przez chelepperro »
bo nie zawsze to na co patrzymy, jest tym co widzimy

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #541 dnia: Grudnia 14, 2014, 13:58:31 pm »
Bardzo przepraszam Represa , Leona, Pablo. Ale ze względu na to iż firma montująca od poniedziałku nowy maszt nadawczy R-C nie daje gwarancji zakończenia prac do wtorku muszę przełożyć program na inny termin . Są to prace które pozwolą naszej rozgłośni znacząco zwiększyć zasięg w niedługim czasie . O  tym że prace ruszają w poniedziałek dowiedziałem się wczoraj podczas relacji . pozdrawiam
Rozumiem, że brak podania kolejnego terminu audycji z udziałem kibiców na nowym maszcie/nadajniku, to zwykłe przeoczenie?
Czy też tryptyk zostanie ograniczony do dwóch wystąpień - trenera i prezesa klubu...

dafu

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1072
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #542 dnia: Grudnia 14, 2014, 14:51:14 pm »
30.12 bedziemy po Berlinie i Jastrzebiu. Mysle ze po tych meczach dojdzie jeszcze pare tematow do i tak ciekawie zapowiadajacej sie audycji

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #543 dnia: Grudnia 14, 2014, 16:32:06 pm »
A ja myślę, że Redaktor Smola doszedł do wniosku, że lepszym rozwiązaniem będzie dyskusja w "specjalnym wątku" na forum . Nie ma ograniczenia czasowego, a i więcej osób do dyskusji włączyć się może.
Panie Redaktorze Smola, dziękujemy za zaproszenie, które oczywiście przyjmujemy  8)

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #544 dnia: Grudnia 14, 2014, 20:09:23 pm »
Dajcie żyć. Pojawiła się informacja o odwołaniu wtorkowej audycji. Pablo, daj czas Bogdanowi na odpowiedź. 1 (2) dni to mało. Może Bogdan nie śledzi swoich wiadomości codziennie. Może jeszcze nie miał czasu się z tym zapoznać. Poczekaj cierpliwie jeszcze kilka dni. Może on się tam musi zorientować jakie są możliwości?
Termin który ktoś rzucił tj. 23 jest mało prawdopodobny gdyż w tym dniu gramy mecz w Krakowie. A jeszcze niewiele wiadomo w której hali i o której. 30 grudnia ktoś mówił, iż była zapowiadana przerwa świąteczna. To pewnie Nowy Rok, ale 6 stycznia /wtorek/ to trzech króli. Wiec najbliższy pracujący to 13 stycznia czyli za jakiś miesiąc.
Bogdan nie jest w Radiu redaktorem naczelnym i pewnie też z nim pewne rzeczy musiałby ustalić. Grudzień i początek roku to takie paskudne miesiące iż nagromadzenie wolnego jest bardzo duże. Tak czasem bywa.

Jak na wstępie, cierpliwości.

Janek

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 305
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #545 dnia: Grudnia 14, 2014, 20:26:41 pm »
Ludzie, proszę Was napiszcie "coś ciekawszego". Ja wiem, że śmiech to zdrowie, ale ile się można śmiać...   ;)
Każdy może wejść na forum i każdy może coś dodać. Ja od siebie krótko:
Dla mnie Adam Góral jest autorytetem i jestem przekonany, że wie co robi! Dlaczego ? Dlatego, że w swoim życiu miał już milion problemów, z którymi sobie poradził, lepiej lub gorzej, ale ZAWSZE wiedział do czego dąży!

« Ostatnia zmiana: Grudnia 14, 2014, 20:28:21 pm wysłana przez Janek »

biperion

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #546 dnia: Grudnia 14, 2014, 21:06:58 pm »
2. Zarzuty od kibiców często zero jedynkowe, ale prezes też odpowiada czrno-biało - koszulka albo z niską marżą za 85zł, albo z wyższą za 150zł... panie prezesie a może za 95zł :) Bez ściemniania - sklepik może pracować znacznie lepiej, może i powinien, tak samo jak asortyment powinien być większy. Prezes mówi zamiast mrozić gotówkę w sklepiku lepiej zainwestować ją w szkolenie młodzieży - OK ale jeszcze lepiej w sklepiku zarobić wtedy można przeznaczyć większe środki na szkolenie, a przy okazji kibice będą bardziej zadowoleni.

Jakoś taka Zaksa za 80 pln ma personalizowaną koszulkę gdzie moge sobie wpisać co tam chce. Dodatkowo masa pierdół w tym sklepiku i dlaczego prezes robi z nas idiotów, że niby stworzenie ilus pendrajwów, opasek czy innych gadżetów to jakas taka niesamowita inwestycja...


5. Ivan Ilic - pomijam gdzie mieszka, ale czy Ivan wyraził kiedyś chęć pracy w Resovii wobec klubu, w rozmowach z kibicami? Ja nie wiem, ale może po prostu nie jest tym zainteresowany?

Wystarczyło powiedzieć, chcieliśmy Ivan nie jest zainteresowany, po co wkręcać że mieszka blisko, że się widują, są w kontakcie skoro to totalna bzdura. Skoro prezes w jednym wkręca to czego w innym ważnym temacie nie ma wkręcać.


willhaven

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 621
  • L3
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #547 dnia: Grudnia 15, 2014, 15:12:09 pm »
23 grudnia to bogdans nawet do Krakowa nie jedzie wiec moze go nie być w pracy.
Szkoda,że nie bedzie ciągłości ale mam nadzieje,że to trzecie spotkanie się odbędzie.

bogdans

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 597
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #548 dnia: Stycznia 12, 2015, 11:28:03 am »
Po przerwie, spowodowanej wymianą nadajnika wracamy jutro o godz12''15 .'' W Centrum Sportu '' zapraszam na program z udziałem Rafała Buszka . www.radiocentrum.pl - 89'00 fm .

FLPman

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1354
  • C4:R9:M3
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #549 dnia: Stycznia 13, 2015, 14:11:37 pm »