Autor Wątek: Transfery na sezon 2013/2014 spekulacje, plotki i marzenia.  (Przeczytany 358826 razy)

gregy69

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 453
Odp: Sezon transferowy 2013
« Odpowiedź #30 dnia: Kwietnia 21, 2013, 00:15:16 am »
Mam nadzieje, że dokoczenie brzmi "kującemu", bo te ploty o Atanasijevicu u nas były starszne...
Nie wiem czy takie straszne. Prawde mówiąc to w ćwierćfinale walczyliśmy całą drużnyą z nim, a nie ze Skrą

harcerz

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 553
Odp: Sezon transferowy 2013
« Odpowiedź #31 dnia: Kwietnia 21, 2013, 00:16:51 am »
Mam nadzieje, że dokoczenie brzmi "kującemu", bo te ploty o Atanasijevicu u nas były starszne...

Czego nie? To że przysiągł Plińskim to nie znaczy że nie wpisał by się do nas. Ja osobiście jestem za tym choć to mało realne, tak samo jak ploty z Kurkiem, który de facto ma jeszcze rok ważną umowę. A ludzie wnioskują już na podstawię tego że Bosek coś tam powiedział że nie koniecznie musi dokończyć kontrakt w Dynamie.
I tylko Sovia, Sovia z Rzeszowa!!!

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Sezon transferowy 2013
« Odpowiedź #32 dnia: Kwietnia 21, 2013, 00:17:30 am »
Tak.

Nie strasz nas... Atan u nas = milion hotfanek na Podpromiu ale w sumie nie ma miejsca to i tak nie wlezą :D

paula16

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1624
Odp: Sezon transferowy 2013
« Odpowiedź #33 dnia: Kwietnia 21, 2013, 00:23:24 am »
Czego nie? To że przysiągł Plińskim to nie znaczy że nie wpisał by się do nas. Ja osobiście jestem za tym choć to mało realne, tak samo jak ploty z Kurkiem, który de facto ma jeszcze rok ważną umowę. A ludzie wnioskują już na podstawię tego że Bosek coś tam powiedział że nie koniecznie musi dokończyć kontrakt w Dynamie.

Bartosz podpisał kontrakt 1+1 i nie okłamujmy się, w chwili obecnej nic nie zależy od Bartka. On dostał ultimatum - albo Mistrzostwo albo baju, baj.. A jak teraz wyjdzie? Nie wiadomo, nowy trener, no ale kto będzie chciał ładować grubą kasę w zawodnika który sobie nie radzi?
Seize the day or die regretting the time you lost.

Vegia

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 708
  • A2
Odp: Sezon transferowy 2013
« Odpowiedź #34 dnia: Kwietnia 21, 2013, 00:26:48 am »
Nie wiem czy takie straszne. Prawde mówiąc to w ćwierćfinale walczyliśmy całą drużnyą z nim, a nie ze Skrą
To prawda ale ja patrze na to troche innaczej. Super chłopak grał, szacun dla niego ale grał często do 20 punktu. Sporo setów tej rywalizacji, które Sovia wygrywała kończyło się czapą na Atanie albo jego błędem. Tie-break piątego meczu od tej kontrowersyjnej piłki przy ataku Lotmana to trzy czapy na Atanie i jeden jego atak w antenkę :P Tak jakoś mi to utkwiło po tym jak pisał, że sędziowie wepchenęli nas do półfinału... A jego zachowanie to druga kwestia. Alunia mówi przecież, że PO to czas prawdziwych mężczyzn, a Atan to dla mnie jeszcze dzieciak...

sQuare

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 29
Odp: Sezon transferowy 2013
« Odpowiedź #35 dnia: Kwietnia 21, 2013, 00:28:07 am »
Co do Maćka to się powoli potwierdza:

Adrian Brzozowski ?@a_brzozowski 2 h
Przykro mi, że (nie)stety miałem rację w sprawie ZB... Kolejnym, który odchodzi jest na 90% Maciek Dobrowolski...

Zibi jedną z ofert ma podobno z Japonii, jak widać tam też zaczyna się niezły boom, bo może tam wylądować też Wijsmans z Cuneo.
Z dwójki Konarski/Atanasijevic jednak lepszy byłby ten pierwszy...

bos

  • Malkontenci
  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 302
Odp: Sezon transferowy 2013
« Odpowiedź #36 dnia: Kwietnia 21, 2013, 00:29:33 am »
Nie strasz nas... Atan u nas = milion hotfanek na Podpromiu ale w sumie nie ma miejsca to i tak nie wlezą :D

Jak był Zibi to liczba fanek też była ogromna i sytuacje czasami zabawne ( tylko nie dla niego ) ;D. Musiałem napisać coś konkretnego o transferach, bo jak czytałem o potencjalnych nowych nabytkach, to musiałem naprowadzić szanownych czytelników na lepsze tory ;)

maćko

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 577
Odp: Sezon transferowy 2013
« Odpowiedź #37 dnia: Kwietnia 21, 2013, 00:33:29 am »
A ja wam napisze atak S.... :-)  Maciek odchodzi, Zibi odchodzi i prawdopodobnie Nikola, ponoć z Wrona rozmawiają.....
 Conte pisał że chciałby grać w Pluslidze :-) 
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 21, 2013, 00:36:21 am wysłana przez maćko »

Vegia

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 708
  • A2
Odp: Sezon transferowy 2013
« Odpowiedź #38 dnia: Kwietnia 21, 2013, 00:35:46 am »
A ja wam napisze atak S.... :-)  Maciek odchodzi, Zibi odchodzi i prawdopodobnie, ponoć z Wrona rozmawiają.....
 Conte pisał że chciałby grać w Pluslidze :-)
Też bym go chciała ale kto Helence zapłaci? :P

A tekst o atakującym... Chyba wiem o kogo chodzi i biore go w ciemno! Oby to nie były ploteczki ;D ;D ;D

reso16

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 77
Odp: Sezon transferowy 2013
« Odpowiedź #39 dnia: Kwietnia 21, 2013, 00:36:48 am »
Czyżby Stokr na atak?