Siatkówka ogólnie > DevelopRes

Developres Rzeszów

(1/36) > >>

Monixx:
Developres awansował do I ligi.
http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20130602/SPORT06/130609961

Trener Such w roli drugiego trenera sprawdził się znakomicie :D Na widowni wypatrzyłam też p. Marka Karbarza a i nasz prezydent się zjawił. Ogólnie zabawnie bo na widowni prawie sami faceci :D  Ciekawe jakie będą plany na przyszły sezon, czy już będą atakować OrlenLigę? W SN kiedyś czytałam że mają taki plan w przeciągu 2 lat. Pytanie tylko ile ten Developres ma kasy. W każdym bądź razie ciekawie mamy w Rzeszowie z siatkówką ;)

Majer:
"Ogólnie zabawnie, bo na widowni prawie sami faceci". Tak Kasja my też potrafimy się bawić (nie koniecznie pod wpływem dopingu), nie rozumiem dlaczego faceci ?, może po prostu mężczyźni. Domeną mężczyzn jest sport, tak jak kobiet- moda, ciuchy kosmetyki, wychowanie dzieci, czy kuchnia (ten przykład jest chyba nie najlepszy, bo to mężczyźni są lepszymi kucharzami, i to nie tylko moje zdanie, ale wielu kobiet). Podziwiam kobiety kibiców (może kibicki wg, ministry Muchy), bo co w tym ładnego jak 20 spoconych facetów gania za skórzanym (teraz już nie koniecznie), kulistym przedmiotem, czy 12 skaczących aby odbić coś kulistego lecącego w ich stronę. Kobiety to ładniejsza część widowiska sportowego, piękny dodatek mężczyzny. One nie muszą wiedzieć co to spalony i takie tam inne, One przede wszystkim mają być, aby nie było ponuro.

Monixx:

--- Cytat: majer w Czerwca 02, 2013, 13:43:07 pm ---"Ogólnie zabawnie, bo na widowni prawie sami faceci". Tak Kasja my też potrafimy się bawić (nie koniecznie pod wpływem dopingu), nie rozumiem dlaczego faceci ?, może po prostu mężczyźni. Domeną mężczyzn jest sport, tak jak kobiet- moda, ciuchy kosmetyki, wychowanie dzieci, czy kuchnia (ten przykład jest chyba nie najlepszy, bo to mężczyźni są lepszymi kucharzami, i to nie tylko moje zdanie, ale wielu kobiet). Podziwiam kobiety kibiców (może kibicki wg, ministry Muchy), bo co w tym ładnego jak 20 spoconych facetów gania za skórzanym (teraz już nie koniecznie), kulistym przedmiotem, czy 12 skaczących aby odbić coś kulistego lecącego w ich stronę. Kobiety to ładniejsza część widowiska sportowego, piękny dodatek mężczyzny. One nie muszą wiedzieć co to spalony i takie tam inne, One przede wszystkim mają być, aby nie było ponuro.

--- Koniec cytatu ---


Po prostu na meczach naszych siatkarzy raczej jest po równo dlatego trochę zdziwiło mnie to, że na meczu siatkarek taka przewaga mężczyzn ;) faceci dla mnie = mężczyźni

MarianG:
Niestety, choroba mnie zmogła i z wyjazdu nic nie wyszło.

Gratulacje dla siatkarek Developresu!

Też słyszałem o planach wprowadzenia drużyny do OrlenLigi.
Jeżeli tak, to kasa się znajdzie.

Monixx:

--- Cytat: MarianG w Czerwca 02, 2013, 15:01:51 pm ---Niestety, choroba mnie zmogła i z wyjazdu nic nie wyszło.

Gratulacje dla siatkarek Developresu!

Też słyszałem o planach wprowadzenia drużyny do OrlenLigi.
Jeżeli tak, to kasa się znajdzie.

--- Koniec cytatu ---

Ja kojarzę prezesa klubu - Rafała Mardonia to zapalony siatkarz. Jeśli czymś zajmują się ludzie z pasją to o wyniki nie trudno. OrlenLiga fajna sprawa ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej