Siatkówka ogólnie > DevelopRes

Developres Rzeszów

<< < (2/36) > >>

KChudz:

--- Cytat: Kasja w Czerwca 02, 2013, 15:50:20 pm ---Ja kojarzę prezesa klubu - Rafała Mardonia to zapalony siatkarz. Jeśli czymś zajmują się ludzie z pasją to o wyniki nie trudno. OrlenLiga fajna sprawa ;)

--- Koniec cytatu ---
Przecież właścicielem klubu i jego założycielem jest chyba pan Grzyb - ten manager rzeszowski. Mylę się ?.
On to ma pasję do siatkówki. ;)

Monixx:

--- Cytat: KChudz w Czerwca 02, 2013, 16:07:11 pm ---Przecież właścicielem klubu i jego założycielem jest chyba pan Grzyb - ten manager rzeszowski. Mylę się ?.
On to ma pasję do siatkówki. ;)

--- Koniec cytatu ---

Co? :D
Właścicielem jest Ryszard Walas właściciel firmy DevelopRes. Prezesem jest Rafał Mardoń. Założycielem można chyba uznać wiceprezesa Wiesława Kozieła bo to z jego inicjatywy klub powstał w porozumieniu z firmą DevelopRes. Grzyb z tym klubem nie ma nic wspólnego...

KChudz:

--- Cytat: Kasja w Czerwca 02, 2013, 21:58:44 pm ---Co? :D
Właścicielem jest Ryszard Walas właściciel firmy DevelopRes. Prezesem jest Rafał Mardoń. Założycielem można chyba uznać wiceprezesa Wiesława Kozieła bo to z jego inicjatywy klub powstał w porozumieniu z firmą DevelopRes. Grzyb z tym klubem nie ma nic wspólnego...

--- Koniec cytatu ---
Moje wiadomości były trochę inne, ale faktycznie masz rację  :o :
http://sportkrakowski.pl/nowa-sila-w-grupie-iv/
Bolesław Rzeszów to własność Grzyba. Widać - nie dogadali się  ;)

Monixx:

--- Cytat: KChudz w Czerwca 02, 2013, 22:12:19 pm ---Jesteś tego pewna ? Bo moje wiadomości są trochę inne. Może teraz tak to wygląda, ale.. od kiedy istnieje Developres, na bazie którego klubu powstał ?

--- Koniec cytatu ---

Takie informacje są na ich oficjalnej stronie i nic nie pisze o Grzybie. Powstał na bazie Partii Sędziszów Młp. tak wynika z wikipedii, której prezesem był wyżej wspomniany Kozieł.

KChudz:

--- Cytat: Kasja w Czerwca 02, 2013, 22:19:32 pm ---Takie informacje są na ich oficjalnej stronie i nic nie pisze o Grzybie. Powstał na bazie Partii Sędziszów Młp. tak wynika z wikipedii, której prezesem był wyżej wspomniany Kozieł.

--- Koniec cytatu ---
Sorki - zedytowałem swój post.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej