Resovia > Współpraca Kibiców z Klubem

Terminy treningów Resovii

<< < (130/130)

RZW:

--- Cytat: repres1 w Marca 10, 2016, 15:29:21 pm ---I tym się różnimy.
Dla mnie wynik sportowy jest zjawiskiem drugorzędnym. Już to uzasadniałem, więc nie będę się powtarzał. Są lata z wynikiem sportowym i są lata bez wyniku sportowego.

--- Koniec cytatu ---

Wielokrotnie też pisałeś od kogo/czego zależy nasza zabawa pt. kibicowanie. Brak wyniku sportowego czyli np 2 x 4 miejsce może oznaczać, że nasza zabawa będzie inna.

Monixx:
A czemu zamknął pan treningi? Po raz pierwszy, od kiedy pan jest trenerem, zdecydował się pan na taki krok.

- Nie jest to żaden akt skierowany przeciwko kibicom ani wyraz nerwowej atmosfery. Po prostu zawodnikom potrzebny jest teraz przede wszystkim spokój, żeby mogli całkowicie skupić się na treningach i grze. Czasami przychodziło sporo ludzi i to jednak momentami przeszkadzało siatkarzom. Chciałbym też zaznaczyć, że to nie jest moja indywidualna decyzja, tylko decyzja klubu.

http://sportowefakty.wp.pl/siatkowka/585287/andrzej-kowal-nawet-z-osmioma-porazkami-wciaz-jestesmy-w-grze-o-mistrzostwo-pols

repres1:
Jest różnica pomiędzy informacją a propagandą, a dokładniej - dorabianiem ideologii do nie najlepiej świadczących faktów.
Spuszczam zasłonę miłosierdzia, bo temat staje się mało interesujący.

willhaven:
Jakbym chciał być złośliwy to bym napisał,że może by tak zrobić zamknięte mecze do końca sezonu,bez udziału publiczności, mniejszy stres dla Naszych zawodników/graczy *, spokój, koncentracja, cisza  ;D o właśnie to napisałem  8)
Dobra, spuszczam miłosierdzie jak powiedział Repres , pierwszy test już dzisiaj, niech będzie kurna skuteczny, w końcu !!!

* niewłaściwe skreślić

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej