Autor Wątek: Wypowiedzi, wywiady, komentarze  (Przeczytany 1427495 razy)

tomi92

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 902
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #1980 dnia: Grudnia 08, 2015, 13:23:14 pm »
http://siatka.org/pokaz/andrzej-kowal-to-nie-jest-kryzys/

A w Radiu Centrum po porażce z JW AK mówił, że  Kryzys byłby wtedy, gdybyśmy przegrali 3 mecze z rzędu. Przegraliśmy 3 meczze z rzędu w lidze i to u siebie. No to doczekaliśmy się nowej definicji słowa kryzys. Skwituje to  ;D ;D ;D ;D

Co wywiad to inne zdanie ma na ten temat trener, ale myśle że nie chodzi tu o celowe zamazywanie rzeczywistości, po prostu media i tak wiedzą że Resovia ma kryzys, wiedzą to eksperci i "eksperci" oraz kibice. Gdyby trener mówił wprost o tym że mamy kryzys, gramy źle itp to nie wpływa dobrze na zespół, zawodnicy wiedzą że jest źle i trener który musi jako tako trzymać to wszystko w całości nie może publicznie mówić jak bardzo źle jest. Dlatego jakoś super pretensji o tą ciągłą zmiane zdania u trenera w tej sprawie nie mam :)

Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #1981 dnia: Grudnia 08, 2015, 13:28:32 pm »
http://siatka.org/pokaz/andrzej-kowal-to-nie-jest-kryzys/

A w Radiu Centrum po porażce z JW AK mówił, że  Kryzys byłby wtedy, gdybyśmy przegrali 3 mecze z rzędu. Przegraliśmy 3 meczze z rzędu w lidze i to u siebie. No to doczekaliśmy się nowej definicji słowa kryzys. Skwituje to  ;D ;D ;D ;D
Przegraliśmy 3 mecze w lidze, ale nie 3 mecze z rzędu w ogóle ;) jeszcze była wygrana w LM ;)

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #1982 dnia: Grudnia 08, 2015, 14:00:34 pm »
Co wywiad to inne zdanie ma na ten temat trener, ale myśle że nie chodzi tu o celowe zamazywanie rzeczywistości, po prostu media i tak wiedzą że Resovia ma kryzys, wiedzą to eksperci i "eksperci" oraz kibice. Gdyby trener mówił wprost o tym że mamy kryzys, gramy źle itp to nie wpływa dobrze na zespół, zawodnicy wiedzą że jest źle i trener który musi jako tako trzymać to wszystko w całości nie może publicznie mówić jak bardzo źle jest. Dlatego jakoś super pretensji o tą ciągłą zmiane zdania u trenera w tej sprawie nie mam :)

Myślę, że nasz trener nie wie co zrobić, żeby wyjść z tego marazmu, stąd takie asekuranctwo. Gość mający cojones stanąłby i powiedziałby tak jesteśmy w kryzysie, biorę to na klatę bo jestem przywódcą tej grupy. Wiem jednak co zrobić, aby przezwyciężyć ten marazm.

Gdyby Pan Trener, miał "to coś" i potrafił zachować się jak przywódca, ze spokojem czekałbym na finał Plus Ligi.....  :)


Zachowując wszystkie proporcje
takim przywódcą dla swojej drużyny jest Kuba Bednaruk. Nawet Guma i Samik  nie pretendują do tej roli, uznając przywództwo Kuby.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 08, 2015, 14:02:40 pm wysłana przez Slawko »

dafu

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1072
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #1983 dnia: Grudnia 08, 2015, 14:55:50 pm »
Poczekaj Sławek z gloryfikowaniem Bednaruka na rozwój sezonu. Guma jeszcze nie powiedział ostatniego słowa.

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #1984 dnia: Grudnia 08, 2015, 17:34:47 pm »
Damian dlatego zaznaczyłem "zachowując wszelkie proporcje". Co do Gumy, On nie ma presji, w Politechnice grają na "lajcie" zatem Pawełek nie musi pokazywać swoich fochów.
A żeby nie było że gloryfikuję Kubę. Nie wiem czy by sobie poradził w Resovii, ale jestem przekonany, że Andrzej ze składem Politechniki, kręciłby się w okolicach czerwonej latarni.
Kuba ma smykałkę do pracy z młodymi, zaś Andrzej do pracy z wyrównaną 12-ką   ;) :P .

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #1985 dnia: Grudnia 08, 2015, 17:53:55 pm »
Guma rozegrał u nas kapitalny mecz. Były momenty, w których przyglądałem się dość uważnie właśnie jemu. Naprawdę super mecz mu wyszedł.
Ale i chłopaki mu dobrze przyjmowali to  i miał z czego grać...


bartolini007

  • SSPS Resovia
  • Kadet/-ka
  • *
  • Wiadomości: 348
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #1987 dnia: Grudnia 09, 2015, 18:58:48 pm »
http://sportowefakty.wp.pl/siatkowka/565672/neutralni-organizatorzy-pucharu-polski?src01=6a4c8

Zwycięzcy awansują do finału, który prawdopodobnie rozegrany zostanie we Wrocławiu.


Maxel10

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 394
« Ostatnia zmiana: Grudnia 13, 2015, 21:14:31 pm wysłana przez Maxel10 »