Autor Wątek: Wypowiedzi, wywiady, komentarze  (Przeczytany 1426458 razy)

kobar

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 3087

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #2332 dnia: Kwietnia 26, 2016, 18:00:38 pm »
http://www.przegladsportowy.pl/siatkowka/plusliga,bartosz-kurek-przed-meczem-zaksa-resovia,artykul,667188,1,899.html

Szczery ten wywiad...
What a fuck ......... >:( :o >:( :o >:( :o >:( :o >:( :o >:( :o
I z takim podejściem, z taką postawą, z taką "wiarą" niemożliwe ma stać się możliwe :o :o?
Panie Trenerze, wczoraj pisałem "rzuć Pan i odstaw te wszystkie schematy w pi....". Kto nie wierzy, kto chce se tylko powalczyć dzisiaj, kto chce se dzisiaj wyjść i pokazać że stać go na lepszą grę, kto chce sie postawić, kto chce wszystko tylko NIE WYGRAĆ dzisiaj to niech lepiej se postoi w kwadracie. Najlepiej do końca tego sezonu, czyli jeszcze przez 3 mecze.
Dominik do szóstki!!!!!!!!!!!!!!! Pieprzyć schematy!!!!!
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

_elite_

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 165
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #2333 dnia: Kwietnia 26, 2016, 18:22:31 pm »
http://www.przegladsportowy.pl/siatkowka/plusliga,bartosz-kurek-przed-meczem-zaksa-resovia,artykul,667188,1,899.html

Szczery ten wywiad...
Nic tak nie dodaje wiary w narodzie jak bojowe nastawienie zawodników. Niestety Kurek jest solistą, który chyba nigdy nie odczuwał potrzeby jedności z zespołem.

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #2334 dnia: Kwietnia 26, 2016, 18:28:44 pm »
http://www.przegladsportowy.pl/siatkowka/plusliga,bartosz-kurek-przed-meczem-zaksa-resovia,artykul,667188,1,899.html

Szczery ten wywiad...


Ten wywiad skomentuję po zakończonym sezonie ligowym, bez względu na to co osiągniemy.
 Póki co, MY KIBICE IDZIEMY KIBICOWAĆ, WALCZYĆ  I ZWYCIĘŻAĆ. I niech mi moje słowa ością w gardle staną , jak nie wrócim dziś , do swych domów z biało-czerwono-niebieskim skalpem. Tak nam dopomóż Bóg. Amen


leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22

reeman

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 832
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #2336 dnia: Kwietnia 27, 2016, 09:05:15 am »
Przepraszam kibiców Resovii, których to, co powiem, może zaboleć, ale jestem zadowolony - stwierdził po ostatniej porażce Bartosz Kurek.
- Jestem dumny z siebie, jestem dumny z chłopaków, że trzymaliśmy się razem. Nie było rozłamów, nie było głupich wypowiedzi, głupich dyskusji. Jestem dumny z siebie i z całego zespołu - dodał siatkarz Resovii.
- Wiadomo, że aspiracje były większe, ale myślę, że w trakcie rozgrywek zostały one zweryfikowane. Być może nie mieliśmy tak dużego potencjału, jak to wydawało się na papierze - ocenił zawodnik reprezentacji Polski.

Lepiej niech idzie do Japoni

 

Alexx12

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 111
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #2337 dnia: Kwietnia 27, 2016, 09:55:44 am »
Przepraszam kibiców Resovii, których to, co powiem, może zaboleć, ale jestem zadowolony - stwierdził po ostatniej porażce Bartosz Kurek.
- Jestem dumny z siebie, jestem dumny z chłopaków, że trzymaliśmy się razem. Nie było rozłamów, nie było głupich wypowiedzi, głupich dyskusji. Jestem dumny z siebie i z całego zespołu - dodał siatkarz Resovii.
- Wiadomo, że aspiracje były większe, ale myślę, że w trakcie rozgrywek zostały one zweryfikowane. Być może nie mieliśmy tak dużego potencjału, jak to wydawało się na papierze - ocenił zawodnik reprezentacji Polski.

Lepiej niech idzie do Japoni
Czyżby zaczęły się usprawiedliwiania

Wysłane z mojego ASUS_Z00ED przy użyciu Tapatalka


Alexx12

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 111
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #2338 dnia: Kwietnia 27, 2016, 14:02:38 pm »

keicaM

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 979
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #2339 dnia: Kwietnia 27, 2016, 14:06:39 pm »
Czyżby zaczęły się usprawiedliwiania

Wysłane z mojego ASUS_Z00ED przy użyciu Tapatalka

Jesli ktoś ma takie nastawienie, to ja w barwach Resovii go nie chcę oglądać. Znamienne jest to, że na zdjęciu z medalami Kurek jest chyba jedynym, który się uśmiecha.