Autor Wątek: Wypowiedzi, wywiady, komentarze  (Przeczytany 1426397 razy)

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 824
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #2870 dnia: Kwietnia 01, 2017, 13:36:33 pm »
Także ten...
Jak donosi Polsat, Hju Makkaczen trenerem Resovii. W każdym bądź razie Jens Fogel (menadżer Hju Makkaczena) nie powiedział "najn" (w sensie nie powiedział "nie" po niemiecku, a nie "dziewięć" po angielsku).
Ponadto Resovia w przyszłym sezonie będzie miała skład skomponowany większości z Polaków albo w większości z zawodników zagranicznych...

Mówicie, że to primaaprilisowe żarty? W takim razie na innych forach prima aprilis trwa od grudnia. Tutaj nie musi...

reeman

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 832
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #2871 dnia: Kwietnia 01, 2017, 14:45:05 pm »
Było dementi, Wanio powiedział, że to tylko żarty

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 824
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #2872 dnia: Kwietnia 01, 2017, 15:10:34 pm »
Oczywiście, ze żart.
Ale ile jest takich "pewnych informacji", "potwierdzonych wiadomości" transferowych, które mają tyle samo wspólnego z prawdą co polsatowski primaaprilisowy żart, a wokół których na innych forach toczone są wielostronicowe rozważania, spekulacje...
I to nie tylko 1. kwietnia...

tomi92

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 902
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #2873 dnia: Kwietnia 01, 2017, 15:55:15 pm »
Oczywiście, ze żart.
Ale ile jest takich "pewnych informacji", "potwierdzonych wiadomości" transferowych, które mają tyle samo wspólnego z prawdą co polsatowski primaaprilisowy żart, a wokół których na innych forach toczone są wielostronicowe rozważania, spekulacje...
I to nie tylko 1. kwietnia...
Nie przesadzałbym. Zgodzę się z Tobą że np. wprowadzenie luźnego tematu o transferach na to forum, Nasze forum wprowadziło by brzydko mówiąc gó..o burze i to jest argument który osobiście będę bronił i w pełni się z Tobą zgadzam ale jednocześnie jest jednym dla mnie. To nie przeginał bym, np. miesiać temu ktoś walnął o Bednaruku w Bydgoszczy później temat rozwinął się na jednym z forum, a dziś wiemy że to prawda. Podobnie było  z Gardinim w ZAKSIE tylko że na odwrót plota poszła na forum, TT podłapał. Jeśli chodzi o spekulacje na ten moment to 50/50. Oczywiście nie wierze w ten Polsatowski żart. W związku z argumentem który podałem wyżej jestem za opcją nie wprowadzania takiego tematu przed końcem sezonu  ;)


repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #2875 dnia: Kwietnia 02, 2017, 20:36:14 pm »
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

kobar

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 3087
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #2876 dnia: Kwietnia 02, 2017, 20:48:22 pm »
http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2017-04-02/resovia-najlepsza-zaksa-najgorsza-w-wielkiej-czworce-plusligi/
Cytuj
Drużyny czołowej czwórki rozegrały między sobą dwanaście spotkań
Tak prezentuje się stworzona na ich podstawie TABELA (punkty/ zwycięstwa-porażki/ bilans setów):
 
1. Asseco Resovia 11 (4/2) 14?10
2. Jastrzębski Węgiel 11 (3/3) 15?13
3. PGE Skra Bełchatów 8 (3/3) 13?14
4. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 6 (2/4) 11?16

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #2877 dnia: Kwietnia 02, 2017, 23:16:17 pm »
Właściwa tabela też nie oddaje w pełni wyniku uzyskanego na parkiecie. Gdyby nie walkower Skry ze Szczecinem, bylibyśmy na trzecim miejscu. Warto o tym pokornie pamiętać przed półfinałem.
Teraz wielki reset i zaczynamy sezon od zera. Liczą się tylko najbliższe cztery mecze.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Gege

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 78
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #2878 dnia: Kwietnia 03, 2017, 22:12:03 pm »
Wiem że nie w temacie ale chciałem zapytac co wyszLo z tym biciem rekordu w dopingu bo nie mogłem byc na hali i ogladac w tv meczu.z gory dzieki za info.

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #2879 dnia: Kwietnia 04, 2017, 08:12:44 am »
Wiem że nie w temacie ale chciałem zapytac co wyszLo z tym biciem rekordu w dopingu bo nie mogłem byc na hali i ogladac w tv meczu.z gory dzieki za info.
Scenariusz wygrał ze zdrowym rozsądkiem.
Ktoś sobie wymyślił krzyczenie "Kto wygra mecz?", 123dB osiągnięto.
Na sugestię, że o wiele głośniejsza była by "siekierka", czyli "Resovia, Resovia", bo można dołączyć bębny, klaskanie, tupanie, usłyszałem "ale wszystko już zostało ustalone"
Nawet interwencja na gorąco Jarka Gutowskiego nie pomogła, dla spikera ważniejszy był wydrukowany wcześniej scenariusz...
Jednym słowem - słabo.