Autor Wątek: Wypowiedzi, wywiady, komentarze  (Przeczytany 1426414 razy)

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #2880 dnia: Kwietnia 04, 2017, 08:21:34 am »
Tak to już jest, gdy ktoś postanowił, że zagra rolę życia.  :)
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

harcerz

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 553
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #2881 dnia: Kwietnia 04, 2017, 08:45:24 am »
Co do Marcina to super! Cieszę się! Bardzo dobry ruch.

Co do bicia rekordu głośności, no cóż przemilczę... Lepiej by to wyglądało jak by przez cały mecz, był włączony ten pseudo miernik głośności i na tej podstawie to wyliczyć, a nie po secie, jak cześć ludzi idzie do wc, albo na cygara...
I tylko Sovia, Sovia z Rzeszowa!!!

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #2882 dnia: Kwietnia 04, 2017, 08:47:59 am »
Mam nieodparte wrażenie, że ten ktoś może nas zamęczyć graniem tej roli...
Zagadać mecz...to byłaby dopiero sztuka.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #2883 dnia: Kwietnia 04, 2017, 09:07:17 am »
Ja to sobie czasem myślę, żę zarząd bardzo źle ocenia postawę naszych zawodników i trenera i za wszelką cenę stara się uatrakcyjnić tak nudne widowiska, jakimi (zdaniem zarządu) są mecze na Podpromiu.
Sam pomysł z mierzeniem głośności dopingu w chwili, gdy nie ma kogo dopingować też jest w swej "logice" dość zabawny.
Proponuję w przerwie między setami rozegrać na parkiecie Mistrzostwa Świata w Pływaniu bez Wody albo Mistrzostwa Polski w Skokach Spadochronowych bez Spadochronu (skoki można wykonać z loży VIP).
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #2884 dnia: Kwietnia 04, 2017, 09:08:48 am »
Mam nieodparte wrażenie, że ten ktoś może nas zamęczyć graniem tej roli...
Zagadać mecz...to byłaby dopiero sztuka.
Dużo mu już niestety nie brakuje - komentarz na hali coraz bardziej zmierza w kierunku radiowego:
-kto zagrywa,
-kto zepsuł zagrywkę,
-kto zaatakował
-kto nie przyjął
itd.
Ja to sobie czasem myślę, żę zarząd bardzo źle ocenia postawę naszych zawodników i trenera i za wszelką cenę stara się uatrakcyjnić tak nudne widowiska, jakimi (zdaniem zarządu) są mecze na Podpromiu.
Sam pomysł z mierzeniem głośności dopingu w chwili, gdy nie ma kogo dopingować też jest w swej "logice" dość zabawny.
Proponuję w przerwie między setami rozegrać na parkiecie Mistrzostwa Świata w Pływaniu bez Wody albo Mistrzostwa Polski w Skokach Spadochronowych bez Spadochronu (skoki można wykonać z loży VIP).
Bardzo trafne spostrzeżenie.
A i dyscyplin by się dało jeszcze kilka wymyślić :)

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #2885 dnia: Kwietnia 04, 2017, 09:30:54 am »
Jakoś jest dla mnie różnica pomiędzy rekordem świata w głośności dopingu a rekordem świata w darciu mordy.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

bartolini007

  • SSPS Resovia
  • Kadet/-ka
  • *
  • Wiadomości: 348
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #2886 dnia: Kwietnia 04, 2017, 09:54:22 am »
Też mam takie wrażenie, że mogli mierzyć ten poziom decybeli przez cały mecz i wtedy przy najbardziej widowiskowych akcjach mogło i pewnie byłoby więcej niż te 123dB. Ale teraz to można gdybać.. przeczuwam podejście numer dwa na meczu ze Skrą, tylko trzeba kogoś uprzedzić aby nic nie mówił :)

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #2887 dnia: Kwietnia 04, 2017, 10:01:41 am »
Był taki moment na Forum, że nawiązała się wymiana spostrzeżeń pomiędzy Forumowiczami a panem Adrianem (nowy "szpiker") za czyimś pośrednictwem.
Po pierwsze...szkoda, że nie stać pana Adriana na osobiste pofatygowanie się na łamy niniejszego Forum i porozmawianie z ludźmi, którzy mogą wiele wnieść do...udoskonalenia jego pracy.
Po drugie...apele płynące z Forum niby zostały wysłuchane, ale nigdy ich treść nie została wprowadzona w życie.
Po trzecie...w sumie to nie wiadomo, czy tak każe góra, czy sposób prowadzenia meczu wynika tylko z...odegrania tej profesjonalnej roli.
Szkoda, że po raz kolejny brak jest dyskusji pomiędzy Kibicami, a osobą zatrudnioną przez Klub.
Naprawdę panie Adrianie...zachęcam do wymiany spostrzeżeń na szerszym forum. Warto.
----------------------
Odnośnie pomiaru...mam wrażenie, podobnie jak Bartolini, że były momenty w trakcie meczu, kiedy było głośniej podczas naturalnego dopingu (naszego i ZAKsy), niż podczas wymuszonej próby bicia rekordu.
Ale...taki konkurs też warto było przedyskutować tu na Forum...

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #2888 dnia: Kwietnia 04, 2017, 10:33:06 am »
No to bardzo się różnimy w ocenie próby bicia rekordu w głośności dopingu.
Dla mnie nie ma znaczenia, czy będzie to "przygotowane", czy "nieprzygotowane". Ważniejsze jest to, czy mierzymy głośność dopingu, czy głośność darcia mordy?
Głośność dopingu powinno się mierzyć w chwili, w której hala dopinguje, a więc w trakcie meczu. Tymczasem zaproponowano mierzenie głośności darcia mordy. Delikatnie mówiąc, takie podejście wykoślawia ideę dopingu i gubi jego istotę.
Istotą dopingu nie jest darcie mordy (przepraszam za to przerysowane określenie, ale ono lepiej obrazuje problem). Istotą dopingu jest współzależność pomiędzy wydarzeniami na sportowej arenie a głośnym zachowaniem się kibiców. Jeśli na parkiecie nic się nie dzieje, trudno nazwać głośne zachowanie się kibiców "dopingiem". Powiem więcej: nieustanne śpiewy w trakcie meczu, które nie pozostają w żadnym związku z aktualnymi(!) wydarzeniami na parkiecie, też nie są dla mnie "dopingiem". Można to nazwać "oprawą", ale nie "dopingiem".
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 824
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #2889 dnia: Kwietnia 04, 2017, 11:30:33 am »
Był taki moment na Forum, że nawiązała się wymiana spostrzeżeń pomiędzy Forumowiczami a panem Adrianem (nowy "szpiker") za czyimś pośrednictwem.
Po pierwsze...szkoda, że nie stać pana Adriana na osobiste pofatygowanie się na łamy niniejszego Forum i porozmawianie z ludźmi, którzy mogą wiele wnieść do...udoskonalenia jego pracy.
Po drugie...apele płynące z Forum niby zostały wysłuchane, ale nigdy ich treść nie została wprowadzona w życie.
Po trzecie...w sumie to nie wiadomo, czy tak każe góra, czy sposób prowadzenia meczu wynika tylko z...odegrania tej profesjonalnej roli.
Szkoda, że po raz kolejny brak jest dyskusji pomiędzy Kibicami, a osobą zatrudnioną przez Klub.
Naprawdę panie Adrianie...zachęcam do wymiany spostrzeżeń na szerszym forum. Warto.

Leon, po co rozmawiać za pośrednictwem osób trzecich albo forum, jak można przed/po meczu podejść do Adriana, po prostu pogadać i przekazać mu swoje uwagi. Nie chcę, żeby wyszło, że jestem adwokatem Adriana (mi osobiście on "nie przeszkadza", mam większe uwagi do paru innych aspektów naszego dopingu, pisałem o tym), ale jak go znam (niezbyt dobrze ale wystarczająco) to facet z Tobą/Wami na pewno chętnie pogada. A czy zastosuje się do Twoich/Waszych uwag? Nie wiem, ale pewnie Ci/Wam osobiście wytłumaczyłby dlaczego tego czy tamtego nie zrobi. Bo oprócz tego, że jest jak Ty to określasz nieco złośliwie "szpikerem", to jest też starym Resoviakiem i zanim zaczął spikerować mecze Resovii, to na "kilku" meczach siatkarzy, koszykarzy i piłkarzy Resovii był. Także... dogadacie się...