Autor Wątek: Wypowiedzi, wywiady, komentarze  (Przeczytany 1427699 razy)

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 824
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #2920 dnia: Kwietnia 06, 2017, 09:29:57 am »
Co smutne prezes Resovii sam włączył się w ten chocholi taniec i puszcza nieoficjalnie news za newsem.

A mógłbyś przytoczyć chociaż jednego "nieoficjalnego newsa" puszczonego przez prezesa Resovii? Jednego!
Z tego co czytam/słyszę to prezes/Resovia ogłasza tylko i wyłącznie OFICJALNE KOMUNIKATY o kontraktach na następny sezon. I tak jest od ładnych paru lat.
Przeczytałem dość uważnie ten artykuł (napisał go redaktor Myśliwiec, a nie prezes Górski) i jedyne o czym prezes Górski, zapytany przez dziennikarza, mówi, to potwierdza kto ma ważny kontrakt na następny sezon. Reszta to "nieoficjalne newsy" redaktora, nie prezesa.

Coś się nie dobrego dzieje, skoro polityka klubu dotycząca transferów jest taka, że nie komentują spekulacji transferowych do końca sezonu a tu takie coś

O! A tu zarzut dokładnie odwrotny: klub zły bo nie komentuje spekulacji transferowych.
To Ciebie zapytam: czy w którymkolwiek innym klubie "dzieje się dobrze" i którykolwiek inny  klub komentuje spekulacje transferowe? Bo dziennikarskich spekulacji odnośnie innych klubów też nie brakuje.






bartolini007

  • SSPS Resovia
  • Kadet/-ka
  • *
  • Wiadomości: 348
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #2921 dnia: Kwietnia 06, 2017, 09:40:22 am »
Ale co mają transfery do przygotowania do meczów? Myślicie, że oni nie wiedzą gdzie będą grać? Ogólnie wyczuwam pogrywanie sobie z regulaminem forum przez Resovię, wygrywamy i nudą tu wieje  ;D ;D

tomi92

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 902
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #2922 dnia: Kwietnia 06, 2017, 10:47:48 am »
Ale co mają transfery do przygotowania do meczów? Myślicie, że oni nie wiedzą gdzie będą grać? Ogólnie wyczuwam pogrywanie sobie z regulaminem forum przez Resovię, wygrywamy i nudą tu wiej;D ;D
Dobre  :D


Ciekawie się dzieje na tym rynku, i jeśli te informacje się potwierdzą to aż tak źle może nie wyjdziemy na tym  :)

Timur

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 591
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #2923 dnia: Kwietnia 06, 2017, 10:51:21 am »
Dobre  :D


Ciekawie się dzieje na tym rynku, i jeśli te informacje się potwierdzą to aż tak źle może nie wyjdziemy na tym  :)
Może źle nie wyjdziemy, ale ja się boję jak podejdą do półfinałów Ci, którzy odchodzą...
"Środkiem nie wygrywa się meczu - LT"

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #2924 dnia: Kwietnia 06, 2017, 11:00:24 am »
@wog
Jakub Jarosz w Resovii. Komunikat na oficjalnej stronie klubu. Czy był bez zgody prezesa? Tym samym klub włączył się w ten cyrk związany z transferami. Jak dobrze się orientuję, to sezon jeszcze się nie skończył.

charo2606

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 164
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #2925 dnia: Kwietnia 06, 2017, 11:11:04 am »
@wog
Jakub Jarosz w Resovii. Komunikat na oficjalnej stronie klubu. Czy był bez zgody prezesa? Tym samym klub włączył się w ten cyrk związany z transferami. Jak dobrze się orientuję, to sezon jeszcze się nie skończył.

Fakt to był dziwny ruch, bo zwykle najpierw komuś klub dziękował, później ogłaszali nowego. Niemniej jednak nie sądzę, że ogłosili to nie mając pewności do tego kto będzie drugim atakującym. Sądzę, obecni zawodnicy zarówno Jochen jak i Gavin też wiedzą czy będą/nie będą w następnym sezonie w Resovii.

Poza tym nie sądzę, że te ogłoszenia nowych kontraktów mają wpływ na postawę zawodników w półfinałach/finałach. Co roku jest to samo. Tylko my w tym o pewnych dowiadujemy się wcześniej. W poprzednich kończyliśmy sezon i nie wiadomo było kogo żegnać, a kogo spotkamy w nowym sezonie. Natomiast zawodnicy doskonale o tym wiedzieli gdzie/kto/zkim/za ile  ;D

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 824
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #2926 dnia: Kwietnia 06, 2017, 11:16:22 am »
Co smutne prezes Resovii sam włączył się w ten chocholi taniec i puszcza nieoficjalnie news za newsem.

@wog
Jakub Jarosz w Resovii. Komunikat na oficjalnej stronie klubu. Czy był bez zgody prezesa? Tym samym klub włączył się w ten cyrk związany z transferami. Jak dobrze się orientuję, to sezon jeszcze się nie skończył.

Właściwie sam sobie odpowiedziałeś...
Ogłaszanie przedłużenia umów z zawodnikami nikogo nie oburza, a jeżeli chodzi o ogłoszenie transferu Kuby...
Mnie nie oburza A dlaczego nie wstrzymali się z tym do końca sezonu?
Nie chcę spekulować, bo za małą mam wiedzę i... nie chcę uczestniczyć w tym "chocholim tańcu". Pewnie jakieś powody były...

Poza tym nie sądzę, że te ogłoszenia nowych kontraktów mają wpływ na postawę zawodników w półfinałach/finałach. Co roku jest to samo. Tylko my w tym o pewnych dowiadujemy się wcześniej. W poprzednich kończyliśmy sezon i nie wiadomo było kogo żegnać, a kogo spotkamy w nowym sezonie. Natomiast zawodnicy doskonale o tym wiedzieli gdzie/kto/zkim/za ile  ;D

Pełna zgoda. Zacząłem to samo pisać, Ania mnie uprzedziła.  :D

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #2927 dnia: Kwietnia 06, 2017, 11:18:36 am »
Może źle nie wyjdziemy, ale ja się boję jak podejdą do półfinałów Ci, którzy odchodzą...

Bez przesady co roku wiadomo czasem już nawet w styczniu gdzie kto odchodzi i ma to na nich wpływ ŻADEN. Jak zdobywaliśmy MP z Konarskim w składzie on już był w Zaksie i co? Zagrał najlepszy mecz w sezonie. To samo było z Grozerem czy Marko. Nikt z premedytacją nie zaprzepasci całego roku pracy dlatego że nie będzie już grał w tym klubie. Każdy nawet jeśli chce odejść to z wywalczonym tytułem to jest dla nich nie tylko sukces klubu ale także osobisty.

stazysta

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 102
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #2928 dnia: Kwietnia 06, 2017, 11:57:33 am »
Moga oglaszac transfery teraz, dla mnie to bez roznicy. Uwazam ze zawodnicy sa profesjonalistami i beda grac do koncu bez wzgledu na to czy maja sie pozegnac z klubem czy nie. Mysle ze w kazdym kontrakcie zawodnika jest zapisana duza premia za zdobycie Mistrzostwa Polski dlatego tez nikt nie bedzie zwieszal glow bo nie ma kontraktu itp.. ;) Kiedys jak gralismy z Zaksa bodajze w polfinale, wiele siatkaskich plotek poszlo ze Michal Ruciak juz na 100% w Resovii i co? No i zagral mecz w ktorym dostal MVP a zawodnikiem dalej nie jest :)

fame1666

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 71
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #2929 dnia: Kwietnia 06, 2017, 12:50:59 pm »
Przed nami mecz o dobry następny sezon. Awans do finału da nam rozstawienie w Lidze Mistrzów oraz dziką kartę w Klubowych Mistrzostwach Świata. A dziennikarze tylko tranaferami się zajmują, jakby w perspektywie obecnego sezonu miało to jakiekolwiek znaczenie.
Tak jeszcze nawiązując do LM... w przyszłym roku gdy pojawi się nowy ranking pewnym jest że wylecimy z czwórki i stracimy jedno miejsce w LM. Moje pytanie jest takie, będziemy mieć zapewnione dwa miejsca czy tylko mistrz będzie miał zapewnione a wicemistrz będzie musiał zagrać mecz kwalifikacyjny? Jak to wygląda?