Autor Wątek: Wypowiedzi, wywiady, komentarze  (Przeczytany 1426103 razy)

kobar

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 3087
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwca 23, 2013, 13:03:32 pm »
Cytuj
Teraz podpisałeś kontakt w Rzeszowie na dwa lata. Dlaczego akurat tam?

- Już z Częstochowy mogłem odejść rok wcześniej, właśnie do Rzeszowa. Później też prowadziłem jakieś rozmowy z nimi i nie wyszło, a  i teraz też niewiele zabrakło, żebym podpisał kontrakt gdzie indziej.

 Bełchatowie.

- Było bardzo blisko. Wszystkie warunki były dograne tak jak chciałem. Ale przestraszyło mnie to, że będzie tam trener z zerowym doświadczeniem. Może będzie najlepszym trenerem na świecie i życzę mu tego z całego serca, bo był super zawodnikiem, ale pomyślałem sobie, że chyba starczy mi tych trenerów debiutantów i jeszcze znowu rozgrywających (śmiech). Myślę, że jakbym się teraz nie zgodził na propozycję z Rzeszowa, to już bym nigdy tam nie zagrał. Podpisałem więc kontrakt na dwa lata i bardzo się z tego cieszę, wreszcie trener nie debiutant i nie rozgrywający (śmiech).
http://www.volley24.pl/index.php/inne/pytanie-do/21661-fabian-drzyzga-za-dlugo-siedzialem-w-czestochowie



KChudz

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwca 24, 2013, 13:22:01 pm »
Oby tylko o 50...
Moje "uszy" się nie pomyliły  :o

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwca 24, 2013, 16:37:31 pm »
Moje "uszy" się nie pomyliły  :o

No to jaka zmiana nas czeka jeszcze w tym sezonie? Słyszałeś coś? :P

KChudz

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwca 24, 2013, 17:30:15 pm »
No to jaka zmiana nas czeka jeszcze w tym sezonie? Słyszałeś coś? :P
Wyspa w Galerii Rzeszów oraz więcej materiałów Video w AssecoResovia.TV, która ma być uaktywniona - jest nowa osoba Press Officera (Katarzyna Zięba - KatZie91 na Twitterze), dotychczas realizująca podobne materiały w Developresie.

Itka

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 135
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwca 24, 2013, 17:38:44 pm »
http://www.polsatsport.pl/siatkowka/reprezentacja-mezczyzn/mielewski-serce-do-walki-nie-wystarczy.-nasz-zespol-jest-bez-formy.html#.UcheDthBtSS

Szczerość Mielewskiego zasługuje na szacunek  ;) Nareszcie znane powody braku Bandyty w sztabie

kobar

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 3087
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwca 24, 2013, 17:41:40 pm »
więcej materiałów Video w AssecoResovia.TV, która ma być uaktywniona - jest nowa osoba Press Officera (Katarzyna Zięba - KatZie91 na Twitterze), dotychczas realizująca podobne materiały w Developresie.
oby było ich więcej jak na Developresie... Ciekawe jak to będą realizować - tak jak Skra czy może wymyślą jakiś inny sposób przekazu materiału.

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwca 24, 2013, 18:49:54 pm »
Wyspa w Galerii Rzeszów oraz więcej materiałów Video w AssecoResovia.TV, która ma być uaktywniona - jest nowa osoba Press Officera (Katarzyna Zięba - KatZie91 na Twitterze), dotychczas realizująca podobne materiały w Developresie.

A nie wiesz nic o kartach kibica? Bo mi znajomy znajomego mówił w każdym bądź razie osoba mało wiarygodna że coś ma być na wzór piłki kopanej...

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwca 25, 2013, 08:49:56 am »
A nie wiesz nic o kartach kibica? Bo mi znajomy znajomego mówił w każdym bądź razie osoba mało wiarygodna że coś ma być na wzór piłki kopanej...

Z oficjalnej prezentacji Asseco Resovia:
http://www.assecoresovia.pl/pl/resovia-business-club/prezentacje-i-raporty/

<quote>
Plany rozwoju Klubu
?Rozwój Karty Kibica
?Program hospitality
?Poprawa infrastruktury hali
?Budowa społeczności internetowej
?AssecoResovia.TV
?Sprzedaż grupowa
?Cross-selling, franczyzy, aktywizacja sprzedaży
?Rozwój programu lojalnościowego (sponsorzy, Orlen)
</quote>

A dodatkowo w planach nowe telebimy i kasa biletowa.