Autor Wątek: Wypowiedzi, wywiady, komentarze  (Przeczytany 1427737 razy)

jupi_1991

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 368

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3181 dnia: Czerwca 19, 2017, 22:28:20 pm »
Ja bym jeszcze wstrzymał się z potępieniem Michała. Przynajmniej do czasu, aż pokażą cały materiał z zajścia skoro nie mają nic do ukrycia. Za dużo razy było poduchy dziennikarskiej. Trzeba poczekać z 2 czy 3 dni, aż sprawa się wyjaśni.

jupi_1991

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 368
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3182 dnia: Czerwca 19, 2017, 23:02:49 pm »
Nie mam zamiaru nikogo potępiać. Michał nie wiem czy się dał jakoś sprowokować czy też nie, no ale zdecydowanie przesadził z reakcją.


Vegia

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 708
  • A2

jasio p

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 282
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3185 dnia: Lipca 02, 2017, 20:56:56 pm »
Andrzej Kowal: Oczekiwania wobec Fabiana Drzyzgi są dużo większe
- Nie znam kulis decyzji Fabiana. Mogę się jedynie domyślać - mówi o transferze polskiego rozgrywającego do Olimpiakosu Pireus trener Andrzej Kowal.

Jeszcze 2 lata temu Fabian Drzyzga jako zawodnik Asseco Resovii odbierał nagrodę dla najlepszego rozgrywającego finału Ligi Mistrzów. Co się stało od tego momentu?
Jeśli chodzi o ostatnie dwa lata oczekiwania klubu były większe. Uważam również, że osiągnął bardzo dużo w krótkim czasie i to na pewno nie wpłynęło dobrze na jego wewnętrzną motywację. Fabian bardzo dobrze wie, gdzie leży przyczyna i tylko od niego będzie zależało, na jakim poziomie będzie grał w przyszłości. Jest w wieku, w którym najlepsi rozgrywający dopiero wchodzą na swój najwyższy poziom.

wszystko:
https://sportowefakty.wp.pl/siatkowka/696457/andrzej-kowal-oczekiwania-wobec-fabiana-drzyzgi-sa-duzo-wieksze


Blejd

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 877
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3187 dnia: Lipca 11, 2017, 20:13:49 pm »
Cytuj
Mówi pan bardziej o środowisku medialnym, czy społeczności siatkarsko-sportowo-managerskiej, które szczególnie w przypadku Asseco Resovii Rzeszów były ostatnio wymagające?

- Mówię generalnie o środowisku siatkarskim i wszystkich ludziach, którzy w nim siedzą. Jeśli chodzi o Asseco Resovię Rzeszów, to wydaje mi się, że w wielu aspektach jest wyjątkowa, a w kontekście opieki nad zawodnikiem nie można o niej powiedzieć niczego złego. W klubie byli ludzie, do których można było dzwonić o każdej porze dnia i nocy ? wszyscy zawsze byli chętni do pomocy.

Z tego, co zauważyłem, Resovia jako klub nie leży chyba całej Polsce, choć nie mam pojęcia, dlaczego tak jest. Wiem natomiast, że ten zespół robi wiele dobrego dla polskiej siatkówki.

Jak widać nie tylko kibice to zauważają.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3188 dnia: Lipca 11, 2017, 20:21:18 pm »
A co w tym dziwnego? Przecież taka jest polska mentalność: ktoś się pozytywnie wyróżnia, to go trzeba ściągnąć do poziomu reszty.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

biperion

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3189 dnia: Lipca 13, 2017, 03:10:08 am »
Akurat ja się nie zgodzę, u nas "nasi" siatkarze mają bardzo dobrze, nawet bym powiedział za dobrze, głównie ze względu na limity + mamy środowisko które uwielbia kazać klubom aby graczy ogrywało dla dobra reprezentacji.