Autor Wątek: Wypowiedzi, wywiady, komentarze  (Przeczytany 1427527 razy)

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3200 dnia: Sierpnia 03, 2017, 21:05:24 pm »
A ile, Waszym zdaniem, powinien kosztować karnet, zeby Resovia "szanowała kibiców"?
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 03, 2017, 21:07:16 pm wysłana przez repres1 »
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

jupi_1991

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 368
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3201 dnia: Sierpnia 03, 2017, 21:49:59 pm »
A mnie ciekawi czemu nie ma jeszcze informacji odnośnie sztabu nowego trenera i jaką rolę będzie pełnił Andrzej Kowal. Ciekawe czy takiej informacji oficjalnej się doczekamy. Irytuje mnie taki brak informacji. I tutaj jest totalne ignorowanie kibiców. Zero oficjalnej informacji na temat Perrina, o nowym trenerze przygotowania fizycznego dowiadujemy się z wywiadu z Naszym nowym terenem. Wszystko trzymane w tajemnicy przed kibicami, pytanie dlaczego.

Co do ceny karnetu... wcześniej wzrost cen karnetu tłumaczono zwiększoną liczbą meczów. Liczba meczów się nie zmieniła (cele podejrzewam, że również, choć sporo cześć osób może się z tym nie zgadzać) więc rozumiem utrzymanie cen karnetu na tym samym poziomie. Naprawdę wolę "Naszych" graczy, niż rozkapryszone "gwiazdy".
Oczywiście już teraz jest wiadomo, że na pewno wszystkie karnety nie zostaną wykupione i mam nadzieję, że przez tych którzy tak ostatnimi czasy polubili gwizdać na Naszą drużynę gdy Nam nie szło.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 03, 2017, 21:52:58 pm wysłana przez jupi_1991 »

juniorymp

  • SSPS Resovia
  • Kadet/-ka
  • *
  • Wiadomości: 433
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3202 dnia: Sierpnia 03, 2017, 22:00:27 pm »
Repres mamy najniższą krajową  na podkarpaciu  a najdroższe karnety  w pls . Karnet powinien kosztowac około 300zl-max 500zl. Sa po to ludzie w klubie zeby zaprosić sponsorów  do wspierania  podkarpackiej siatkówki. Chyba ze sa ludzie w klubie tylko zeby  kase brac
O moja Resovio nie zdradze Cie,
inni Cie zdradzili, na Ciebie bluźnili
ja nie zdradze Cie

sliwaone

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 770
  • D1
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3203 dnia: Sierpnia 03, 2017, 22:43:02 pm »
Już kiedyś był  temat cen karnetów dyskusja . Rynek zweryfikuje cenę . Jak się okaże że nadal jest zapotrzebowanie na siatkówkę to karnety pójdą i po 700 zł.
Sam jestem ciekaw jak w tym roku rynek zareaguje. Pierwsze ostrzeżenia w sezonie widać było już na LM , klub szkoły zapraszał żeby hale zapełnić .
Nie było też szału ze sprzedażą biletów na mecze.
To co może wpłynąć marketingowo na poprawę sprzedaży to zmiany w klubie. Część kibiców liczy na poprawę gry , widowiska itd.  w związku ze zmianami i podejmie ryzyko wykupując karnet , część kupi bo będzie im szkoda utraty miejsca na hali  , a pozostali bo kochają siatkówkę.

Ironic222

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 145
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3204 dnia: Sierpnia 03, 2017, 23:21:09 pm »
A ile, Waszym zdaniem, powinien kosztować karnet, zeby Resovia "szanowała kibiców"?
... a Repres jak zwykle, chciałby złapać dwie sroki za ogon. Może i by chciał aby cena karnetów była niższa ale musi ocieplić wizerunek klubu. Nie powiesz chyba że wydatki w klubie wzrosły w nadchodzącym sezonie. Chyba że wiesz że za Perina przychodzi Leon bo innego wytłumaczenia nie widzę.

Ironic222

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 145
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3205 dnia: Sierpnia 03, 2017, 23:24:34 pm »
... już nieraz na tym forum mówiliśmy "serce, sercem ale rzeczy należy nazywać po imieniu bo inaczej skąd się dowiedzą iż nie wszystko jest w porządku wobec kibiców !!!!

Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3206 dnia: Sierpnia 03, 2017, 23:43:32 pm »
Rządzi popyt i podaż. Do tej pory nie było problemu z sprzedażą karnetów to czemu niby mają obniżyć cenę karnetów ?  Dopóki będzie sprzedaż karnetów na poziomie >80% to nie ma co liczyć na niższe karnety.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3207 dnia: Sierpnia 04, 2017, 06:43:20 am »
Nie powiem, że wydatki klubu wzrosły. Powiem natomiast, że bilety to tylko około 25% wydatków klubu. Resztę mamy dzięki czyjejś łaskawości.
Gdyby nie ta łaskawość, mielibyśmy drużynę na poziomie tej, która zdobywała Akademickie Mistrzostwo Europy. Tam bilety nie obowiązywały (było za darmo), ale trybuny nie zapełniły się kibicami.
Pretensje, że "zarząd działa źle, bo nie zdobył sponsorów na 10.000.000 euro" są pretensjami wszystkich kibiców wszystkich klubów. Widocznie wszyscy jesteśmy nieudacznikami, bo przecież te zarządy nie biorą się znikąd. A przecież nikomu się nie udaje.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3208 dnia: Sierpnia 04, 2017, 09:11:25 am »
Repres mamy najniższą krajową  na podkarpaciu  a najdroższe karnety  w pls . Karnet powinien kosztowac około 300zl-max 500zl. Sa po to ludzie w klubie zeby zaprosić sponsorów  do wspierania  podkarpackiej siatkówki. Chyba ze sa ludzie w klubie tylko zeby  kase brac

Juniorymp, nie obraź się, ale...rozbawiłeś mnie z rana do łez  ;D
Idąc Twoją drogą dedukcji to masło, mleko, ale też taki towar...jak samochód, powinny na Podkarpaciu kosztować połowę taniej niż w Warszawie.
Jak tylko tak się stanie to ja bez chwili wahania zamelduję się w Ustrzykach Górnych. Wtedy se auto kupię za 15 % warszawskiej ceny  ;D
W tej chwili cena za karnet wydaje się...wyważona rynkowo. Trzy, cztery lata temu klub stracił, bo mógł karnety z powodzeniem sprzedawać drożej.
Hossa minęła. Nie wykorzystaliśmy jej. Ale...nie bezpowrotnie...mam nadzieję.

madlark

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1675
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3209 dnia: Sierpnia 05, 2017, 18:07:15 pm »
A ile, Waszym zdaniem, powinien kosztować karnet, zeby Resovia "szanowała kibiców"?
Adekwatnie do budżetu. Skoro budżet niższy(poziom drużyny), to wypada zrobić jakiś gest wobec kibiców.
Mamy testowanie wytrzymałości kibiców, może nie być takiego PR jak dotychczas.