Autor Wątek: Wypowiedzi, wywiady, komentarze  (Przeczytany 1427165 razy)

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3320 dnia: Grudnia 08, 2017, 23:37:22 pm »
Andrzej Kowal nie jest mistrzem wywiadów. Często i gęsto sadzi tam "babole". Z całym szacunkiem to czytanie jego wypowiedzi można sobie darować. Do Roberto dużo mu w tej materii brakuję.

Unge

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 118
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3321 dnia: Grudnia 08, 2017, 23:59:39 pm »
Andrzej Kowal nie jest mistrzem wywiadów. Często i gęsto sadzi tam "babole". Z całym szacunkiem to czytanie jego wypowiedzi można sobie darować. Do Roberto dużo mu w tej materii brakuję.
To jest jakieś usprawiedliwienie? A do tych baboli potrafi się chociaż przyznać publicznie, przeprosić czy chociaż zaprzestać udzielania wywiadów? Nie. Brnie i brnie w to dalej. Więc dochodzę do wniosku, że Kowal mówi to co myśli... ::)

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3322 dnia: Grudnia 09, 2017, 11:12:35 am »
Taka jest rzeczywistość. Można się na nią obrażać lub nie.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3323 dnia: Grudnia 14, 2017, 21:07:44 pm »
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

jasio p

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 282
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3324 dnia: Grudnia 18, 2017, 20:32:08 pm »
i się porobiło :

"Jeszcze raz takie słowa i kończymy współpracę"

Do tej pory Andrzej Grzyb i Wilfredo Leon byli nierozłączną parą. Agent wprowadził Kubańczyka do Europy, umożliwił mu grę w siatkarskiej reprezentacji Polski, zawodnik odwdzięczał się doskonałą grą. Aż do teraz...
To, że Wilfredo Leon będzie mógł zagrać w reprezentacji Polski w lipcu 2019 roku to ogromna zasługa dwóch osób: jego agenta Andrzeja Grzyba oraz byłego prezesa PZPS - Mirosława Przedpełskiego.

Obaj przez kilkanaście miesięcy walczyli z biurokracją w FIVB oraz (co było trudniejsze) z kubańską federacją. Udało się. Grzybowi trzeba również oddać, że to właśnie dzięki niemu Leon w ogóle pojawił się w Europie, w Polsce. Wiele lat temu "zainwestował" w tego młodzieńca, zameldował w 2013 roku Rzeszowie, pomógł w podpisaniu kontraktu z najlepszym obecnie klubem świata - Zenitem Kazań, wreszcie umożliwił uzyskanie polskiego obywatelstwa. Do tej pory wydawało się, że między agentem, a siatkarzem panuje sielanka. Dlatego to, co stało się w mix-zonie po ostatnim meczu Klubowych Mistrzostw Świat siatkarzy zszokowało wszystkich zgromadzonych dziennikarzy. Takiej wypowiedzi Leona się nie spodziewaliśmy. Ale po kolei...

We wrześniu Grzyb udzielił wywiadu Sarze Kalisz z serwisu sport.pl, w którym dość ostro zaatakował kilku reprezentantów Polski. Posłużył się w tym ataku właśnie Leonem. - Moim zdaniem warunkiem dobrego wykorzystania Wilfredo w reprezentacji jest gra z młodymi zawodnikami (...) Do takich ludzi zalicza się grupa mistrzów świata juniorów i kilku niewiele starszych zawodników, jak Artur Szalpuk czy Aleksander Śliwka - którzy marzą o medalach (...) starszym panom typu Bartosz Kurek, Michał Kubiak i Rafał Buszek trzeba zwyczajnie podziękować. To są ludzie zmanierowani, którzy mają gdzieś reprezentację i nie chcą walczyć o kadrę, ale o swoje pieniądze. Z tymi siatkarzami Leonowi nie byłoby po drodze.

Słowa menedżera wywołały spore poruszenie w środowisku, ale Leon ich nie skomentował. Aż do 17 grudnia. Po zwycięskim finale KMŚ dziennikarka sport.pl, autorka wyżej zacytowanego wywiadu, zadała mu pytanie o komentarz do tych słów Grzyba. - Chciałbym, aby mój przekaz był jasny - zaczął Leon. - Od tego, kto gra w kadrze jest zawsze trener. Ja jestem od gry. Dlatego nie zamierzam wybierać partnerów na boisku. Nigdy by mi to nie przeszło nawet przez myśl.

Widać więc, że Leon wyraźnie odciął się od słów swojego menedżera. Jednak na tym nie poprzestał. Wyraźnie zdenerwowany kontynuował. - Jeżeli jeszcze raz padną takie słowa z ust pana Grzyba, to natychmiast skończymy współpracę - powiedział bardzo wolno, głośno i wyraźnie. - Chciałbym, abyście (zwrócił się do grupy dziennikarzy - przyp. red.) to przekazali, o tym napisali. Nie ma mojej zgody na takie zachowanie.


W najbliższy wtorek (19.12.) w naszym serwisie opublikujemy dłuższy wywiad z Leonem, autorstwa Grzegorza Wojnarowskiego. Serdecznie zapraszamy.

https://sportowefakty.wp.pl/siatkowka/727527/leon-zaatakowal-swojego-menedzera-jeszcze-raz-takie-slowa-i-konczymy-wspolprace
« Ostatnia zmiana: Grudnia 18, 2017, 20:35:22 pm wysłana przez jasio p »

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 824
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3325 dnia: Grudnia 18, 2017, 21:53:40 pm »
Jak tego chłopaka nie lubić?
Siatkarski kosmita. Zdecydowanie najlepszy siatkarz świata. Mógłby chodzić z nosem zadartym na wysokość swojego niebotycznego zasięgu. A on... grozi zerwaniem współpracy z menadżerem, który powiedział, że Leonowi nie było by po drodze z jakimś siatkarzem na kadrze. Bo... "Od tego kto gra w kadrze jest trener. Ja jestem od grania".
Kapitalny chłopak.
Posłuchałem kilku wywiadów z Leonem i wcale się nie dziwię, że koledzy z drużyny mówią, że to honor dla nich jest grać z takim... człowiekiem.
Jakby tak wszyscy nasi zawodnicy, którzy sportowo mogliby Leonow buty... nosić, mieli takie podejście do... życia.

PS. Z Andrzejem Grzybem zgadzam się w 100%, ale nie powinien był w to mieszać Leona.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3326 dnia: Grudnia 18, 2017, 22:07:36 pm »
Tylko, że Andrzej Grzyb ma rację. Przyszła reprezentacja Polski powinna być budowana pod Leona. Czyli pierwsze nazwisko to Leon a później dobieramy kolejnych graczy. Nie będzie miejsca już dla niektórych graczy. Idzie nowe. Niestety nie znamy wszystkich zakulisowych rozmów i być może są obecnie w kadrze zawodnicy, którzy z Leonem grać nie chcą. Takich już nam nie potrzeba. Kadra potrzebuje zmian bo z roku na rok gra coraz gorzej. Jestem w stanie sobie wyobrazić reprezentację w składzie: Leon, Mika, Konarski, Kochanowski, Lemański, Popiwczak i do tego rozgrywający (niestety nie mam faworyta na tą pozycję obecnie). Czy taka kadra nie jest w stanie grać lepiej niż podczas ostatnich ME?
Obecnie tylko Leon prezentuje najwyższy poziom. KMS pokazało miejsce polskich zespółów w Świecie. Jesteśmy za Rosją, Włochami i Brazylią. Znamienne jest, iż w czołowych ligach nie ma polskich graczy. A na obczyźnie tylko Konarski błyszczy.
W związku z tym niewielka strata będzie jak po Mistrzostwach Świata z kilkoma zasłużonymi graczami się pożegnamy. Przyszłość polskiej siatkówki to Leon. Kto tego nie widzi to jest albo "ślepy" albo "głupi". Ostatnie Klubowe Mistrzostwa Świata to dobitnie pokazały. Leon zrobił różnicę na miarę zwycięstwa Zenitu.

bifu

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 39
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3327 dnia: Stycznia 12, 2018, 10:16:44 am »
Mag mówi: https://sport.onet.pl/siatkowka/reprezentacje/andrzej-kowal-polscy-trenerzy-nie-sa-gorsi/t1tvzq9
Najciekawszy fragment:
Po sezonie ligowym czuł się pan wypalony i zrezygnował z prowadzenia Asseco Resovii. Odzyskał pan już siły i chęć do pracy? Reprezentacja Polski to większe wyzwanie niż praca w klubie.

Nie planowałem tak szybko wrócić do prowadzenia Resovii, ale sytuacja tak się ułożyła, że dostałem propozycję powrotu i ją przyjąłem.

jasio p

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 282
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3328 dnia: Stycznia 12, 2018, 18:01:41 pm »
Zarząd Klubu Sportowego Jastrzębski Węgiel S.A. informuje, że z dniem 13 stycznia 2018 roku zwalnia Marka Lebedewa z obowiązku pełnienia funkcji trenera pierwszego zespołu KS Jastrzębski Węgiel.
Podstawą przedmiotowej decyzji jest brak zadowalającego poziomu sportowego drużyny.

http://jastrzebskiwegiel.pl/komunikat-ks-jastrzebski-wegiel-s-a-2/

willhaven

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 621
  • L3
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3329 dnia: Stycznia 12, 2018, 18:07:32 pm »
Zarząd Klubu Sportowego Jastrzębski Węgiel S.A. informuje, że z dniem 13 stycznia 2018 roku zwalnia Marka Lebedewa z obowiązku pełnienia funkcji trenera pierwszego zespołu KS Jastrzębski Węgiel.
Podstawą przedmiotowej decyzji jest brak zadowalającego poziomu sportowego drużyny.

http://jastrzebskiwegiel.pl/komunikat-ks-jastrzebski-wegiel-s-a-2/

kolejni :o ja pierdykam, De Giorgi wraca  8)