Autor Wątek: Wypowiedzi, wywiady, komentarze  (Przeczytany 1426398 razy)

mumcio

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 681
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3580 dnia: Maja 17, 2018, 17:34:51 pm »
Ok. Zauważyłem, że racja jest tylko po jednej stronie :)
Rozumie, że przy pojemności hali 4500 (w regulaminie hali podawana jest, z tego co pamiętam, ale mogę sie mylić, wartosć coś koło 4300) ale niech będzie 4500 - sprzedajemy tylko karnety.
Kibiców gości nie będzie, grup zorganizowanych nie będzie, VIPow też nie (aa VIPy na górę, za szkło).
Potem jeszcze musimy przekonać A.Górala, ze cała zebrana z karnetów kasę dajemy na Leona, od sponsorów nazbieramy na resztę.
No i jeszcze zostaje przekonać Leona, ze lepiej dla jego córki będzie w Polsce a nie we Włoszech.
I mamy Leona u siebie.
Ok.
Mrzonki :)

Tak na prawdę bardzo jestem ciekaw, ile by się karnetów sprzedało gdybyśmy tak spróbowali zrobić?

Myślę że na rok może 2 by się udało a potem było by narzekanie ze za taką kasę to za nisko skacze a że tylko 5 asów a zresztą to Kowal go zmarnował

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3581 dnia: Maja 17, 2018, 17:40:02 pm »
Dzień dobry, przeszedłem weryfikację i mogę z Wami podyskutować na ważne dla nas wszystkich tematy. Liczę na ciekawą i merytoryczną dyskusję z Wami.

Witamy Panie Prezesie, wartka dyskusja w trakcie, ale w wątku "transfery".
Zapraszamy :)

Bartosz Górski

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 24
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3582 dnia: Maja 17, 2018, 17:49:23 pm »
Kusząca propozycja, ale może warto stworzyć osobny wątek lub dział (np. Komunikacja z klubem") i tam będę się udzielał. Tak chyba będzie przejrzyściej... Co nie przeszkadza cytować fragmenty z innych wątków, aby było się do czego odnieść.

Bartosz Górski

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 24
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3583 dnia: Maja 17, 2018, 17:51:42 pm »
Przepraszam, niedopatrzenie młodzika. Taki dział jest. Można działać.

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3584 dnia: Maja 17, 2018, 18:20:17 pm »
Dzień dobry, przeszedłem weryfikację i mogę z Wami podyskutować na ważne dla nas wszystkich tematy. Liczę na ciekawą i merytoryczną dyskusję z Wami.
Witamy
wydaje mi się, że najwygodniej dla wszystkich będzie prowadzić dialog w tym wątku, do tego pierwotnie przeznaczonym, a do dzisiaj prawie nieużywanym ;)
http://forum.resovia.rzeszow.pl/index.php/topic,2755.110/topicseen.html

Oczywiście nie odbierz tego jako próbę ograniczenia Twojej obecności na forum tylko do tego miejsca, po prostu wydaje mi się, że pytania do Klubu i Twoje odpowiedzi powinny być w jednym miejscu :)

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3585 dnia: Maja 17, 2018, 18:46:31 pm »
Przepraszam, niedopatrzenie młodzika. Taki dział jest. Można działać.

Witam serdecznie. Doceniam Twój gest Bartki, przystąpienia do nas na forum

jasio p

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 282
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3586 dnia: Maja 17, 2018, 18:49:10 pm »
Wilfredo Leon będzie trenował z kadrą Polski w Zakopanem. "Czekanie na debiut jest dla mnie najtrudniejsze"

Wilfredo Leon pojawi się na zgrupowaniu reprezentacji Polski po Lidze Narodów, a przed mistrzostwami świata. Kadrowicze będą wówczas trenować w Zakopanem, a najlepszy siatkarz świata spędzi z nimi około tygodnia.

https://sportowefakty.wp.pl/siatkowka/754981/wilfredo-leon-bedzie-trenowal-z-kadra-polski-w-zakopanem-czekanie-na-debiut-jest

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3587 dnia: Maja 17, 2018, 19:01:28 pm »
ok, zgoda, ale ...
na razie jest max 4500 no i chcą obrać kierunek azjatycki (co nie znaczy, że nie mogą zmieni koncepcji)
Nie ja podałem liczbę 4500, więc nie jest to kwestia  "tylko jednej racji", ale zwykłrgo przeliczenia.
Przekonać Leona, że jego żonie Polce i córce Polce będzie lepiej w Polsce niż we Włoszech, to rzeczywiście trudne zadanie.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

pewniak

  • miNumXD
  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 344
    • Prime ?asual Dating - Verified Damsels
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3588 dnia: Maja 17, 2018, 20:04:50 pm »
Podłączę się pod dyskusję o wkładzie kibiców w wynagrodzenie Leonów tego świata. I będę po stronie Represa. Już pisałem o potencjale kibiców. Tu nie chodzi o to żeby śrubować cenę karnetów. Kibic w różny sposób może się "dołożyć" do klubu.
Jak Ibrakadabra przychodził do MU za (piszę z pamięci) 100 mln funtów, to w pierwszych kilkunastu dniach sprzedano koszulki z jego nazwiskiem na kwotę ok. 80 mln.
U nas jest to obszar niewykorzystany. Chociaż akurat taki Leon na koszulce Resovii miałby szanse rozejść się w ilościach hurtowych, o wiele większych niż pojemność hali.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3589 dnia: Maja 17, 2018, 20:41:18 pm »
Muszę się powtórzyć: w sezonach 15/16 i 16/17 kibic Resovii wydał na bilety ponad 1.000 zł za sezon (karnet+mecze LM+F4 LM). Nie mówimy więc o jakiejś nieosiągalnej kwocie.
W biznes koszulkowy nie bardzo wierzę. Przyjmijmy (bardzo optymistycznie), że sprzedamy 5.000 koszulek z zyskiem 50 zł za sztukę. Da to kwotę 250.000 zł, czyli coś około 80.000 euro.
----------------------------
Problem jest innego rodzaju. Stworzenie w Polsce jednego superklubu byłoby akcją na 2-3 sezony. Później kibice zapewne znudziliby się ligą i mniej chętnie finansowaliby takie przedsięwzięcie kwotą 1.000 zł.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.