Autor Wątek: Wypowiedzi, wywiady, komentarze  (Przeczytany 1427488 razy)

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3720 dnia: Października 22, 2018, 21:46:38 pm »
Cytuj
Kiedy miałem takie kłopoty, prowadząc Resovię, to zrezygnowałem, bo nie pozwoliłem sobie na to, żeby ludzie na mnie pluli. Były głosy, że Such musi odpocząć, więc posłuchałem i odszedłem z korzyścią dla zespołu.

Grubo rzekłbym.

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3721 dnia: Października 22, 2018, 21:51:11 pm »
Trudno się z trenerem Suchem nie zgodzić. Brnięcie w ten ślepy zaułek może naprawdę mieć bardzo złe konsekwencje dla rzeszowskiej siatkówki.
Dlatego mam do Was wszystkich prośbę...dajmy sobie przez chwilę na wstrzymanie. Nie podchodźmy do tego tak emocjonalnie...na dodatek z coraz bardziej niewybrednymi wpisami. Chyba lepiej będzie, jak się to po prostu samo rozwiąże. Bo jeśli te negatywne emocje będą narastać jeszcze przez kilka kolejek ligowych...to...żeby nie skończyło się nie tylko odejściem trenera.
Po prostu klimat będzie tak gęsty, że...sprawy pójdą dalej.
« Ostatnia zmiana: Października 22, 2018, 21:53:08 pm wysłana przez leon »

pewniak

  • miNumXD
  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 344
    • Prime ?asual Dating - Verified Damsels
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3722 dnia: Października 22, 2018, 21:58:54 pm »
Dlatego mam do Was wszystkich prośbę...dajmy sobie przez chwilę na wstrzymanie. Nie podchodźmy do tego tak emocjonalnie...
Bardzo rozsądny apel. Pozostaje nam liczyć na rozsądek decydentów i znalezienie wyjścia z sytuacji. Jeśli znajdą wyjście razem z trenerem pozostającym za sterami - ok. Ale nich coś zrobią.

maniek

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 46
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3723 dnia: Października 23, 2018, 03:03:15 am »
Tu jest potrzebne to co nad Meksyk nadchodzi czyli HURAGAN !

tomi92

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 902
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3724 dnia: Października 23, 2018, 10:15:50 am »
Prawda Siatki, Marcin Lepa  "Co z tą Resovią? Prawda siatki po trzeciej porażce rzeszowian w sezonie - to już kryzys?"
https://www.youtube.com/watch?v=BtsRJPaNxhg

Szósty Set, Filip "Szósty Set - trzecia porażka Asseco Resovii, odrodzenie Stoczni Szczecin, ZAKSA na fali etc."
https://www.youtube.com/watch?v=bRayNBnHqd0

reeman

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 832

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3726 dnia: Października 24, 2018, 18:19:32 pm »
Bardzo słuszna decyzja, nie potrzeba nam złego klimatu, chociaż i tak jest nieciekawie. Na pewno będą poważne rozmowy i oby przyniosły one pozytywne efekty. Uprzedzając niektórych forumowiczów, dla mnie pozytywnym efektem będzie poprawa jakości gry i zwycięstwa, dla niektórych będzie to zwolnienie trenera. No cóż mamy demokrację, każdy może wypowiadać swoje zdanie, tylko nie wiedzieć czemu, niektórzy forumowicze idą w ślady POlityków.

Carpyook

  • SSPS Resovia
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 848
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3727 dnia: Października 24, 2018, 18:25:41 pm »
Bardzo słuszna decyzja, nie potrzeba nam złego klimatu, chociaż i tak jest nieciekawie. Na pewno będą poważne rozmowy i oby przyniosły one pozytywne efekty. Uprzedzając niektórych forumowiczów, dla mnie pozytywnym efektem będzie poprawa jakości gry i zwycięstwa, dla niektórych będzie to zwolnienie trenera. No cóż mamy demokrację, każdy może wypowiadać swoje zdanie, tylko nie wiedzieć czemu, niektórzy forumowicze idą w ślady POlityków.

Decyzja pewnie słuszna, ale sformułowanie "do meczu ze Stocznią Szczecin nie będzie żadnych komentarzy dla mediów" sugeruje, że treść tego komentarza będzie zależała od wyniku meczu. ;)

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3728 dnia: Października 24, 2018, 18:32:07 pm »
Decyzja pewnie słuszna, ale sformułowanie "do meczu ze Stocznią Szczecin nie będzie żadnych komentarzy dla mediów" sugeruje, że treść tego komentarza będzie zależała od wyniku meczu. ;)
Zapewne tak będzie. Ja jestem dobrej myśli, oczywiście mam na myśli wynik meczu, a co za tym idzie nie będzie pożywki dla ... nie będę personalizował ;)

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1681
  • D3
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3729 dnia: Października 24, 2018, 18:34:03 pm »
No tak, po 4 z rzędu porażce czyjaś głowa będzie musiała polecieć, jeśli stawką jest głowa Kowala to my ten mecz już przegraliśmy...
W końcu.