Autor Wątek: Wypowiedzi, wywiady, komentarze  (Przeczytany 1426447 razy)

jupi_1991

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 368
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3820 dnia: Listopada 09, 2018, 09:51:42 am »
A gdzie ja napisałem w powyższym swoim poście o przygotowaniu fizycznym drużyny przez Kowala?
Proszę mi nie imputować słow jakich nie użyłem.
Po prostu prawda jest taka, że był problem o którym nikt głośno i oficjalnie Ci nie powie. Takie są fakty. A jeśli ktoś chce żyć w zakłamanej rzeczywistości to proszę bardzo.
I na koniec dodam, że Andrzeja Kowala zgubiła wyrównana 14. Nie udźwignął tego tematu. Jak miał wykrystaliziwaną pierwsza 6 Nasza gra wyglądała o wiele lepiej. Później mając wyrównany skład pogubił się. Dziwne zmiany, podważanie decyzji przez graczy i można by tak wymieniać. Takie są moje oczucia. Ktoś się z nimi może zgadzać lub nie. W każdym razie kończę ten temat i nie mam ochoty już więcej do niego wracać.

Zmieniając temat:
https://m.sportowefakty.wp.pl/siatkowka/787475/pelen-nadziei-trener-gheorghe-cretu-podejmujemy-coraz-wiecej-przemyslanych-decyz
« Ostatnia zmiana: Listopada 09, 2018, 10:15:04 am wysłana przez repres1 »

Paweł

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 334
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3821 dnia: Listopada 09, 2018, 10:11:09 am »
Nie sądzicie (przeważnie krytykanci), że należałoby już dać Kowalowi spokój? Ileż można to jeszcze tołkować??? ::)
Momentami to już robi się po prostu chamskie i sięga kibicowskiego dna, też jestem zadowolony ze zmiany na ławce trenerskiej ale ileż można wylewać publicznie te "merytoryczne pomyje" ?
Druga sprawa to jak czytam niektóre pytania do Prezesa w innym wątku to nie wiem śmiać się czy płakać? Np. coś w stylu "Co musi się stać żebyście zwolnili trenera itp."  - dla mnie żenujące...
Nie dziwię się, że nie odpisuje na takie durnoty.

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3822 dnia: Listopada 09, 2018, 10:12:40 am »
Zmieniając temat:
https://m.sportowefakty.wp.pl/siatkowka/787475/pelen-nadziei-trener-gheorghe-cretu-podejmujemy-coraz-wiecej-przemyslanych-decyz

George Cretu:
Według mnie zadecydowały szczegóły, nad którymi cały czas pracujemy. Tu chodzi o takie rzeczy, jak choćby podjęcie odpowiedniej decyzji: gdzie posłać piłkę i jak, a także w jaki sposób ustawić się w obronie czy bloku. Wcześniej byliśmy trochę jak jeździec bez głowy i rzeczywiście z zewnątrz to wyglądało źle. Teraz widzę, że podejmujemy coraz więcej przemyślanych decyzji na boisku. Na to właśnie kładziemy nacisk.

Myślę, że tych słów komentować nie potrzeba.....

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3823 dnia: Listopada 09, 2018, 10:16:07 am »
I na koniec dodam, że Andrzeja Kowala zgubiła wyrównana 14. Nie udźwignął tego tematu. Jak miał wykrystaliziwaną pierwsza 6 Nasza gra wyglądała o wiele lepiej. Później mając wyrównany skład pogubił się.
Myślisz, że Tylko z Tobą dyskutuję? To się mylisz. Czytaj cały wątek.
Zła diagnoza jest bardziej niebezpieczna niż brak diagnozy.
Tu nie pomoże ani Serniotti, ani Cretu, ani Anastasi. Co najwyżej pogramy (w przyszłości) o jakiś brąz.
« Ostatnia zmiana: Listopada 09, 2018, 10:21:00 am wysłana przez repres1 »
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

mistrz2014

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 334
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3824 dnia: Listopada 09, 2018, 10:20:45 am »
Druga sprawa to jak czytam niektóre pytania do Prezesa w innym wątku to nie wiem śmiać się czy płakać? Np. coś w stylu "Co musi się stać żebyście zwolnili trenera itp."  - dla mnie żenujące...
Nie dziwię się, że nie odpisuje na takie durnoty.
Czuję się wywołany do odpowiedzi. Tak to było moje pytanie . A teraz pytanie do Ciebie - czytałeś kiedy to pytanie zadałem? W jakim czasie? Co w tym pytaniu było nie tak? Albo inaczej co w nim było żenującego dla Ciebie? A brak odpowiedzi Prezesa traktuje w kategorii "nie wiem" , "nie moja decyzja" i nie mam co do tego żalu czy pretensji.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3825 dnia: Listopada 09, 2018, 10:23:02 am »
Mistrzu, a nie wiedziałeś tego wcześnie? Trzeba było czytać, co inni piszą.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

mistrz2014

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 334
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3826 dnia: Listopada 09, 2018, 10:30:22 am »
Mistrzu, a nie wiedziałeś tego wcześnie? Trzeba było czytać, co inni piszą.
Podejrzewałem ale nie wiedziałem. Jak się okazało wnioski zostały wyciągnięte. Nie będę tego dalej ciągnął bo nie ma po co.
represie - wszyscy wiedza ale nikt o tym otwarcie nie mówi, pisze dobitnie ponieważ ?

Paweł

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 334
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3827 dnia: Listopada 09, 2018, 10:57:32 am »
Czuję się wywołany do odpowiedzi. Tak to było moje pytanie . A teraz pytanie do Ciebie - czytałeś kiedy to pytanie zadałem? W jakim czasie? Co w tym pytaniu było nie tak? Albo inaczej co w nim było żenującego dla Ciebie? A brak odpowiedzi Prezesa traktuje w kategorii "nie wiem" , "nie moja decyzja" i nie mam co do tego żalu czy pretensji.

Wiem kiedy to pytanie było zadawane (nawet jestem w stanie zrozumieć pobudki). Uważam jednak, że byłoby dalece nieprofesjonalne i powiem więcej szkodliwe dla klubu gdyby Prezes wdawał się na forum w publiczne dyskusje dotyczące strategicznych decyzji dla klubu.   

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3828 dnia: Listopada 09, 2018, 17:29:19 pm »
Nie wiedziałem gdzie to wstawić, więc wstawiam tu:
http://www.sport.pl/sport/7,65025,24145921,psg-placi-pilkarzom-za-kontakty-z-kibicami-szokujaca-kwota.html#s=BoxSportLink
No cóż, nadeszły ciekawe czasy.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3829 dnia: Listopada 09, 2018, 20:50:56 pm »
Leszek, chcesz usłyszeć i zobaczyć szczere podziękowania dla kibiców, to przyjdź na mecz Resovii , piłkarskiej Resovii  :)